Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi 2015 Girişliler (ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
13
Favori
5.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilgisayar Mühendisliği çıktı ama kafam hiç rahat değil. eğitimi vesaire nasıldır? mezunları iş bulabiliyor mu? birileri aydınlatırsa sevinirim. bu arada listeye ekleyebilirsiniz bilgisayar mühendisliği (İÖ)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu yurt konusunda da bilgilendirirseniz sevirnirim büyük ihtimalle kyk yurdu çıkmayacak sizce hangi yurtlar daha iyidir hem fiyat olarak hem rahatlık(kişi sayısı,oda içinde tuvalet banyo olup olmayısı,hijyen vs...) olarak yada yurdu s... edip 1+1 aparta çıkmak mı mantıklı kafam çok karısık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firefall

arkadaşlar bu bilgi formu ve kayıt dosyasını kayıda gidince verilen öğrenci no şifreylemi alacağız ? çünkü şuan şifre vb yok bende.

Aynen bende merak ediyorum up
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasmon377

quote:

arkadaşlar bu bilgi formu ve kayıt dosyasını kayıda gidince verilen öğrenci no şifreylemi alacağız ? çünkü şuan şifre vb yok bende.

ben e devletten kayıt yaptırdım, kimlik numaramı yazınca öğrenci no çıkıyor. sende öyle dene. Diğer türlü okula gidince vericekler sanırım.
  • hocam iktisat ve işletme fakültesi nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: sskumcu

quote:

quote:

ben e devletten kayıt yaptırdım, kimlik numaramı yazınca öğrenci no çıkıyor. sende öyle dene. Diğer türlü okula gidince vericekler sanırım.

Ben okula gitmeyi düşünüyorum okulda öğrenci No şifre verince bilgi formu kayıt dosyasını halledeceğim bir yer
    bulunur herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: JustClark

quote:

Orijinalden alıntı: Tdurden47

hocam elektrik müh iö geldi.sence bölüm nasıldır?
    akşam gidip gelme sıkıntı olur mu Umuttepeye?
    Sosyal etkinliklerden falan geri kalıyormuş 2.öğretimler doğru mudur ?

Okula geç gittiğin ve gec saatte çıktığından kampüs pek canlı olmaz o saatte.Fakat etkinliklere katılım açısından i.ö ler daha avantajlı bence. Çünkü seminerler,konferanslar felan genelde sabahtan yapılır akşam 5 e kadar bitmiş olur.Senin de o saatte dersin olmadığı için katılman daha kolay olur

Aksine 2.ogretimsen hicbir seminere gitmezsin diye dusunuyorum zaten aksama kadar okuldasin bide sabah erkenden mi geleceksin bence gelmezsin :) 1.ogretimsen derslere girmezsin seminer konferans vs... gidersin elektrikte birinci sinifta birkac ders haric devam zorunlulugu yok arkadaslarin felanda imza atabilecegi dersler oluyor elektrik muh ilw ilgili sorulariniz olursa yardimci olurum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus IV

quote:

Orijinalden alıntı: ardila183

saolun hocam ilginiz için inşallah olursa gelmeyi düşünüyorum hayırlısı birde sizin bölüm neydi

Benim yüksek değil Metalurji Malzeme Mühendisliği

Merhaba;

Ben KOÜ İşletme Fakültesini kazandım.Bilgin varsa biraz eğitim hakkında bilgi verir misin? Ortam hakkında da versen iyi olur aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: PembePanjur

quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus IV

quote:

Orijinalden alıntı: ardila183

saolun hocam ilginiz için inşallah olursa gelmeyi düşünüyorum hayırlısı birde sizin bölüm neydi

Benim yüksek değil Metalurji Malzeme Mühendisliği

Merhaba;

Ben KOÜ İşletme Fakültesini kazandım.Bilgin varsa biraz eğitim hakkında bilgi verir misin? Ortam hakkında da versen iyi olur aslında

Malesef yok

• Butun bilgisayar muhendisleri dh li galiba. :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tıpla muhendıslıkl fakultelerı aynı yerdemı veya yakınmı ,bı arkadaşlla eve çıkmayı dusunuyorumda
  • Bilgisayar mühendisliği hakkında bir şeyler söyleyebilecek var mı? Eğitimi vesaire?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustClark

Evet arkadaşlar sonuçların açıklanmasından itibaren burada toplanabiliriz.Üniversitede 1 yılını geride bırakmış biri olarak her türlü sorunuza elimden geldiğı kadar cevap verebilirim.

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

remington41

Bilgisayar Mühendisliği

john ronald reuel tolkien

teddybear01 (i.ö)

brkyzdmr44

Steven J

sskumcu

Tıp Fakültesi

fakir misin nesin defol

Elektrik Mühendisliği

Tdurden47

caylak37

SchultzKing (i.ö)

Hukuk

burakcoskun1996

Radyo Tv Sinema

asina03

İleri Tıbbi Görüntüleme

Verdampfer

İş Sağlığı ve Güvenliği

mamlamoz

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

Yldrmky (i.ö.)

kocaeli hemşirelik beni de yazar mısın listeye

• quote:

quote:

hocam ben gidip sordum , bilgi formu ve kayıt dosyasını kayıt olmaya gittiğinizde okulda dolduracaksınız.Kocaeli hemşirelik bölüm
  • Gencler merhaba.hepinize tebrikler :D ben mezuna kaldim da arkadasim kocaeli isletmeyi kazandi.harc paralari ne zaman yatiriliyor bilen yazabilir mi?? Cok acil!

• doktorbabanindoktorkizi kullanıcısına yanıt
    Bende KOÜ-ÇEKO kazandım.Arkadaşın örgünse(1.öğretim) harç yatırmıyor.çünkü 1.öğretimlere harç yok,2.Öğretim ise harç var diye biliyorum.Ama ne zaman yatırılacağını bilmiyorum
  • Ikinci ogretimmis.cok sagol :D

• Bilişim sistemleri müh. deyim 1. yılı doldurduk

Her hangi bir sorusu olan yazabilir
  • E kayit yaptirdim okul icin sifre gelmedi konu hakkinda bilgisi olan arkadaşlar varsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmikbirredikulum

E kayit yaptirdim okul icin sifre gelmedi konu hakkinda bilgisi olan arkadaşlar varsa

E-mail'in gmail uzantılı olmalı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.