Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi 2015 Girişliler (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
13
Favori
5.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar sonuçların açıklanmasından itibaren burada toplanabiliriz.Üniversitede 1 yılını geride bırakmış biri olarak her türlü sorunuza elimden geldiğı kadar cevap verebilirim.

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

remington41

Bilgisayar Mühendisliği

john ronald reuel tolkien

teddybear01 (i.ö)

brkyzdmr44

Steven J

sskumcu

Tıp Fakültesi

fakir misin nesin defol

Elektrik Mühendisliği

Tdurden47

caylak37

SchultzKing (i.ö)

Hukuk

burakcoskun1996

Radyo Tv Sinema

asina03

İleri Tıbbi Görüntüleme

Verdampfer

İş Sağlığı ve Güvenliği

mamlamoz

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

Yldrmky (i.ö.)

Hemşirelik

banadabibardaksu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustClark -- 2 Ağustos 2015; 0:13:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İletişim fakültesi nasıl ?
    Hocalar nasıl ?
    Şehir nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

İletişim fakültesi nasıl ?
    Hocalar nasıl ?
    Şehir nasıl ?

Ilgili fakultede ogrenim gormedigim icin cok bir bilgim yok fakat arkadaslarimdan ogrendigim kadariyla hepsi memnun.

Sehir icin;
    Sehir geldigin yere bagli olarak beklentilerini karsilayabilir de karsilamayabilir de.Burda senin ne istedigin onemli biraz da.Kafeler restoranlar bolca vardir.Meshur yuruyus yolu uzerinde bulunur agirlikli olarak dukkanlar.Istersen barlarda da takilabilirsin.En buyuk alternatifin de hat 200 e atlayip Istanbul'a kacmak. :)).

Okulun bulundugu Umuttepe Kampusu ise ayri bir cografyadir.:)Bol bol dag havasi ormanlari cicegi bocegi ha bir de kopekleri vardir.Kopekler zaten olmazsa olmazidir Umuttepe'nin.Onun haricin de Umuttepe'de de ufak kafeler marketler yeme icme yerleri vardir.Kalacagin yer Umuttepe de degilse orda takilmazsin zaten. :D

• Eğer sıralamam puanım yeterse Kocaeli radyo televizyon sinema düşünüyorum :) , gerçi belli de olmaz ama bakalım
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektrik mühendisliği düşünüyorum. Fakat örgün eğitim olmayabilir. ikinci öğretim çok sıkıntı olur mu? yurt konusu nasıl olur ? ve Elektrik mühendisliği nasıldır. Ve çok olmadıysa inşaat mühendisliği hakkında bilgin varsa paylaşabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkagan

Elektrik mühendisliği düşünüyorum. Fakat örgün eğitim olmayabilir. ikinci öğretim çok sıkıntı olur mu? yurt konusu nasıl olur ? ve Elektrik mühendisliği nasıldır. Ve çok olmadıysa inşaat mühendisliği hakkında bilgin varsa paylaşabilir misin?

Ikinci ogretim em okuyan arkadaslarim var.Ders saatlerinden dolayi sikayet ettiklerini duymadim hic.Aksam 5 te derse girip 8.30 9 gibi dersten cikiyorlar.Okulun en iyi egitimi olan bolumlerinden biri oldugu soylenir.Keza insaat da oyledir

• Hukuk Fakültesi hakkında bilgi verebilir misiniz? Kampüsü ana kampüste mi ve kampüsler İstanbuldan gelecek biri için beklentiyi karşılar mı?

• rez puanım yeterse çeko veya iktisat düşünüyorum editlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren1905tr

Hukuk Fakültesi hakkında bilgi verebilir misiniz? Kampüsü ana kampüste mi ve kampüsler İstanbuldan gelecek biri için beklentiyi karşılar mı?

Hukuk fakultesi ana kampuste 2. Ogretimi de yok bildigim kadariyla.Istanbul'dan geliyorsan kampusten hatta sehirden cok fazla birsey bekleme.Kampusun dogasi manzarasi cok guzeldir.Kari sogugu eksik olmaz ama.

• Hocam Sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustClark

quote:

Hukuk Fakültesi hakkında bilgi verebilir misiniz? Kampüsü ana kampüste mi ve kampüsler İstanbuldan gelecek biri için beklentiyi karşılar mı?

Hukuk fakultesi ana kampuste 2. Ogretimi de yok bildigim kadariyla.Istanbul'dan geliyorsan kampusten hatta sehirden cok fazla birsey bekleme.Kampusun dogasi manzarasi cok guzeldir.Kari sogugu eksik olmaz ama.

Peki insanları hakkında genel bir izleniminiz var mı? Samimi insanlar mıdır?

• ''kış günü otobüs tam bi çile'' diyenler görmüştüm katılırmısın bu cümleye?
  • Gelmeyin abi buraya.Ben kurtuluyom diye seviniyorum booolum

• quote:

Orijinalden alıntı: kara041

''kış günü otobüs tam bi çile'' diyenler görmüştüm katılırmısın bu cümleye?

Katılırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JustClark

quote:

Peki insanları hakkında genel bir izleniminiz var mı? Samimi insanlar mıdır?

Insan olayi soyle;
    Nufusun buyuk cogunlugu gocmen her cesit insan var Izmit'te.Karadenizlisi,dogulusu trakyalisi ve Suriyelisi...Benim en cok sikayet ettigim durum buydu.Cunku siyasi olarak katilmadigim bir takim insanlarin eylemlerine gerek universite icinde gerek sehiricinde tanik olabiliyordum.Bunun haricinde sen yolunda gidersen kimse sana kolay kolay bulasmaz.

• Eğitim fakültesi nasıl? Bilgisayar öğretmenliği? Ufak bir ihtimalde olsa belki yazabilirim orayı

• quote:

Orijinalden alıntı: kara041

''kış günü otobüs tam bi çile'' diyenler görmüştüm katılırmısın bu cümleye?

Katilirim.Hele de gece cikiyorsan korku filmi gibidir.Bu sene bir kac kez otobuslerin caminin donduguna bile tanik oldum.Hatta bir keresinde sofor bile sanki Sibirya demisti :)

• JustClark kullanıcısına yanıt
    Rez tutarsa kocaeli tip insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Dhnin Babası

hocam benim kocaeli
    işletme tutacak galiba. hiç
    uğradınmı bu fakülteye.
    nasıl güzelmi ortamı.. istanbul
    pendikten gelicem oraya
    200 ler oraya yakınmı. çok
    para alıyormu hocam.
    öğrenci indirimi falan
    varmı

Son olarak çok kar yağarmı. malum kar yağışı hastasıyım :-)

kocaelili biri olarak ve gitmek istediğim üniversite olduğundan sürekli sayfalarını takip ederim izmit'in ilk karı oraya düşer ve öğrencilerin akşamları attığı resimleri hep beğenirim.Kar konusunda gönlün rahat olsun :))
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.