Şimdi Ara

Kocaeli Aydın arası tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Araç alımı için Kocaeli’ye gidiyoruz. Dönüşte Susurluk Balıkesir Manisa Buldan Nazilli güzergahını kullanacağız. Yolda yemek yiyecek yer tavsiyeniz var mıdır? Ya da nerelerde durulur? Hangi tesisler güvenlidir? Ha bir de radar için nerelere dikkat edelim

• Tarcanlara baktırmak için mi hocam? Kocaeli’nin araba piyasasını yükseltti adamlar aynı araba diğer şehirlerden en az 5 bin tl pahalı.
  • Bende cuma günü Van'dan İstanbul'a geçeceğim. Yıl içinde buna benzer uzun yolculuklar yapmama rağmen konu açmak aklıma gelmedi. Araba i30 dizel otomatik ne önerirsiniz ergen arkadaşlarım:) mesela mazotu nereden alayım, Redbull içeyim mı, yanıma su alayım mı...
  • Öncelikle hayırlı olsun. Allah, kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Dönüşte yoğunluk olmayacağı için devletin yolunu kullanın. Susurluk'a kadar dayanamam derseniz Bursa çevreyolundan Karacabey istikametine çıkar çıkmaz sağda OPET'i geçince "Minteks" var. Hem alışveriş yapma, hem de bir şeyler atıştırma imkanı sağlıyor. Bahçesindeki tavuskuşlarını da görmeden geçmeyin.

Susurluk'ta "Düzdağ Tost" var. Belediye tesislerini geçer geçmez sağa dönüyorsun. Telefon navigasyonu götürür zaten.

Sadece tost yapıyor ama hakkını veriyor.

Çi börek yiyecekseniz belediye tesislerini tavsiye ederim. Temmuz ayında uğradığımda YASA'da işler yolunda gitmiyordu. Unutulan siparişler, çalışanların birbirine alenen bağırması, ortamın pisliği vb...

Hoş belediye de YASA'dan bir tık daha iyi sayılabilir. Yörsan'ı da düşünebilirsin ama yolun karşısına geçmeye değecek kadar aralarında bir fark olduğunu düşünmüyorum.

Akhisar'da "Köfteci Gürlüoğlu" var. Tek geçerim. Hatta Susurluk'ta fazla doymayın buraya iyice aç gidin ve tadını çıkarın.

Hayırlı yolculuklar olsun.

• Mehmet Serdar K. kullanıcısına yanıt
    Yörsan eski haline göre bitik durumda. Adamların koskoca peynir fabrikası var ama kantin tostu yapıyor, eskiden dolu dolu olurdu.
  • Yasa olsun Yörsan olsun adeta para basan yerlerdi.

Demek ki doymuş esnaf sendromu böyle kurumsal firmalara da uğruyormuş.

Temmuz'da Yörsan'a uğramamıştım. Bu nedenle son halini bilmiyordum. Haberdar ettiğin için teşekkür ederim.

Belediye de bozulursa artık Susurluk'ta durmak için bir neden kalmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FC7AB336F

Tarcanlara baktırmak için mi hocam? Kocaeli’nin araba piyasasını yükseltti adamlar aynı araba diğer şehirlerden en az 5 bin tl pahalı.
    Yok yok araba orda

Bu arada beyler tavsiye için sağolun ama ben unutmuşum bu konuyu Zaten yorgunluktan ruh gibi geldik

• Susurluk belediye en uygunudur. Yasa vs tam ticarethane.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.