Şimdi Ara

koca forumda cx400-II kullanan yokmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiçbiryerde incelemesine rastlayamadım nasıldır bu kulaklık almaya değermi 2 gün içinde kulaklık alıcam fakat bir türlü karar veremedim
    yardımcı olurmusunuz veye alternatif sunarmısınız 150 liraya kadar

• Valla benim pek bilgim yok ve araştırıyorum ama IE4 aynı fiyat aralığında ve oldukça iyi diyolar. Dediğim gibi benim yorumum değil aldanma bi araştır eğer yapmadıysan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Valla benim pek bilgim yok ve araştırıyorum ama IE4 aynı fiyat aralığında ve oldukça iyi diyolar. Dediğim gibi benim yorumum değil aldanma bi araştır eğer yapmadıysan.
    düşündüm ve biraz araştırmanın sonunda cx400-II almaya karar verdim cx500ler üretimden kalkmış ve bu model cx500ün yerine geçicekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakc89

düşündüm ve biraz araştırmanın sonunda cx400-II almaya karar verdim cx500ler üretimden kalkmış ve bu model cx500ün yerine geçicekmiş

Alıntıları Göster
    cx 500 ler üretimden kalkmış mı gerçekten?cx 400 II aynı ses kalitesine sahip mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayaz77

cx 500 ler üretimden kalkmış mı gerçekten?cx 400 II aynı ses kalitesine sahip mi acaba?

Alıntıları Göster
    kalkmış diye buldum cx400-II nin frekans aralığı eski cx500le aynı olmuş.
    ayrıca ses kontrol düğmesi eklenmiş ve kablo uzunluğu artmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayaz77

Alıntıları Göster
    cx500 üretimden kalkmadı.. sadece pahallı olduğu için bütün sennheiser&metan yetkili satıcılarında pek bulunmuyor..
    Sennheiser global sitesinde mevcut..
    http://www.sennheiser.com/sennheiser/home_en.nsf/root/private_headphones_classic-line_cxseries-in-ear-earphones

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 15 Nisan 2009; 13:00:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

cx500 üretimden kalkmadı.. sadece pahallı olduğu için bütün sennheiser&metan yetkili satıcılarında pek bulunmuyor..
    Sennheiser global sitesinde mevcut..
    http://www.sennheiser.com/sennheiser/home_en.nsf/root/private_headphones_classic-line_cxseries-in-ear-earphones

Alıntıları Göster
    http://www.kulakligim.com/anasayfa.asp
    ben buradan bakmıştım da görememiştim belki de Türkiyeye gelmicek artık bilmiyorum

• quote:

ben buradan bakmıştım da görememiştim belki de Türkiyeye gelmicek artık bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Ben yaklasik 2 ay once bu modeli almaya karar vermistim, siparisi gecmek icin yeterli kararliligi gostermeye calisiyordum. 13 Nisan itibariyle hepsiburada'dan siparisi verdim; elmasepetinde stokta yoktu. 2 gundur hepsiburada tedarikci firmadan bekleniyor yaziyordu; bugun itibariyle stokta yoktur ibaresi koymuslar. Hipernex e baktim orada da stokta yok yaziyor.

Anladigim kadariyla Metan'da kalmadi.

Kulakligin rakamsal degerleri Cx500 den daha iyidir; bass degeri acisindan.

CX500 un ust modeli CX550 ve CX95 tir. tabi soylediklerim tamamen rakamsal deger karsilastirmasi, yoksa su ana kadar kulagima takip dinleme sansim olmadi.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: burakc89

Evet doğru.. Metan'ın sitesinden cx500'ü kaldırmışlar.. elmasepetin de cx500 var..

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orjinalden alıntı: burakc89

Evet doğru.. Metan'ın sitesinden cx500'ü kaldırmışlar.. elmasepetin de cx500 var..

Alıntıları Göster
    CX400-II nin Turkiye'ye ne zaman gelecegi belli degilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sirphoenixx

Cx400 II Hepsiburada'da var zaten.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

quote:

Isterseniz Hepsiburada'dan siparis etmeyi deneyin, sonra gelip "dogru ya yokmus" mesajini yazmayi unutmayin.

Ben hepsiburada'dan siparis ettim, uzerinden 5 gun sonra "kusura bakmayin temin edemiyoruz, lutfefen siparisinizi iptal edin" dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirphoenixx -- 6 Mayıs 2009; 13:35:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

quote:

Isterseniz Hepsiburada'dan siparis etmeyi deneyin, sonra gelip "dogru ya yokmus" mesajini yazmayi unutmayin.

Ben hepsiburada'dan siparis ettim, uzerinden 5 gun sonra "kusura bakmayin temin edemiyoruz, lutfefen siparisinizi iptal edin" dediler

Alıntıları Göster
    Bugün sonuncusunu media markttan 145tl fiyata aldım.CX300den daha kuvvetli bassları ama tizleri cx300 kadar güçlü değil şu anda burn in yapıyorum..Tabiki hepsi Bose kulakiçi modelinden çok daha güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: Shapekaan

Bugün sonuncusunu media markttan 145tl fiyata aldım.CX300den daha kuvvetli bassları ama tizleri cx300 kadar güçlü değil şu anda burn in yapıyorum..Tabiki hepsi Bose kulakiçi modelinden çok daha güzel..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Shapekaan

Tizleri daha mı kötü? Nasıl olabilir ki? Cx400 II nin tizleri cx300 den bile kötüyse vay haline diyorum.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Shapekaan

Tizleri daha mı kötü? Nasıl olabilir ki? Cx400 II nin tizleri cx300 den bile kötüyse vay haline diyorum.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar medya marketten 150 tlye aldım bu kulaklık gerçekten super daha evvel cx 300 kullanmıştım bu ondan en az 2 kat daha iyi ve git gide daha da iyi olucağa benziyor 1 haftadır kullandım ama burn in falan yapmadım çünkü öyle birşey yapmayın diyor açıklamasında bence siz de yapmayın herkese tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Saltunel

arkadaşlar medya marketten 150 tlye aldım bu kulaklık gerçekten super daha evvel cx 300 kullanmıştım bu ondan en az 2 kat daha iyi ve git gide daha da iyi olucağa benziyor 1 haftadır kullandım ama burn in falan yapmadım çünkü öyle birşey yapmayın diyor açıklamasında bence siz de yapmayın herkese tavsiye ederim...

hocam kulaklığın bassları nasıldır arkadaşa alacazda bassların min. ep-630 kadar olmasını istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeroksuzler

quote:

Orijinalden alıntı: Saltunel

hocam kulaklığın bassları nasıldır arkadaşa alacazda bassların min. ep-630 kadar olmasını istiyor

Alıntıları Göster
    Bu gün deneme fırsatım oldu, basslar gerçekten iyi ama, geri kalanda ses cx500 e göre vasat durumda çamurlaşma var... özellikle midler çok kötü diyebilirm.

• Denediğin kulaklık burn-in olmuş muydu? Çünkü 30-40 saate kadar kulaklk gerçekten kötüyken sonra kendine geliyor bayağı..

quote:

Orijinalden alıntı: ceza2000

Bu gün deneme fırsatım oldu, basslar gerçekten iyi ama, geri kalanda ses cx500 e göre vasat durumda çamurlaşma var... özellikle midler çok kötü diyebilirm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.

Denediğin kulaklık burn-in olmuş muydu? Çünkü 30-40 saate kadar kulaklk gerçekten kötüyken sonra kendine geliyor bayağı..

quote:

Orijinalden alıntı: ceza2000

Alıntıları Göster
    cx400-II tavsiye edilen bir kulaklık mıdır. ses rengi nasıldır mymemry de 21 pound olmuş alınır mı?
    n79 ile kullanmayı düşünüyorum ben de kullananlar tecrübelerini paylaşırsa iyi olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: laserss

cx400-II tavsiye edilen bir kulaklık mıdır. ses rengi nasıldır mymemry de 21 pound olmuş alınır mı?
    n79 ile kullanmayı düşünüyorum ben de kullananlar tecrübelerini paylaşırsa iyi olur...

Alıntıları Göster
    nokia n79 ile cx 200 II , cx 300 II ve koss ksc75 kullaniyorum hepsi ile çok güzel oluyor ve kaliteli sesler aliyorum kullanim yeri ve müzige göre değiştiriyorum tabi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.