Şimdi Ara

ko yüzünden okulda kalanlar ne yapacaksınız okulmu ko mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • valla okul derdim bitti sizi dinliyelin yardımlaşında bakalım nasıl kurtulacaksınız

• Suan ßenim 3 arkadasım okulu ßıraktılar 11 tane 0 aldmıslar ... Acıkögretim veya Calışacaklar
  • walla ilk dönem kalın mıo ama ben olsam salak bir oyun için geleceğimi riske atmam bu son 6 günüm koxp bitio 6 gün sora bende bırakacam
  • bne bıraKTIM DErslerım duzeldı yenıden basladım ama sadece taıllerde oynamaya karar werdım boolesı daa gusel
  • Aslında Hafta İçleri Pc de şifre olucak hafta sonları açılacak bu şekilde pc den we ko dan ister istemez uzak durmuş olursun böle bir sorunun kalmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: handosm3

bne bıraKTIM DErslerım duzeldı yenıden basladım ama sadece taıllerde oynamaya karar werdım boolesı daa gusel

Lise 2-3 isen o tatillerde test çözmekde en iyisi aslında . Dediğin gibi knight tatillerde online
  • karnelerinde 1 olanlar babalarıyla vs yapacaklar :d
  • quote:

Orjinalden alıntı: kodek

karnelerinde 1 olanlar babalarıyla vs yapacaklar :d

ewt
  • beyler k.bakmayın ama 2işi birlikte götüremeyenlerde baya bi hata war eğer götüremiosan bi tercih yapcaksın ben hem öss hemde ko yu bi arada götürüorum gayette ei gidio geleceğimi bi oyuna satmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonsuzarap

walla ilk dönem kalın mıo ama ben olsam salak bir oyun için geleceğimi riske atmam bu son 6 günüm koxp bitio 6 gün sora bende bırakacam

abi oyunu bırakacan mı yaw bana da bir chare adresi versene aceyip llazım eger düşünürsen msn mi verim
  • quote:

Orjinalden alıntı: erman123

quote:

Orjinalden alıntı: sonsuzarap

walla ilk dönem kalın mıo ama ben olsam salak bir oyun için geleceğimi riske atmam bu son 6 günüm koxp bitio 6 gün sora bende bırakacam

abi oyunu bırakacan mı yaw bana da bir chare adresi versene aceyip llazım eger düşünürsen msn mi verim

Al sana çaresihttp://resim.donanimhaber.com/m_11858682/tm.htm
  • ABİLER EGER BIRAKIPTA DAGITMAK İSTEDİGİNİZ BİR CHARE VARSA LÜTFEN ÖYLECE BIRAKMAYIN EGER ÖYLE BİRŞEY DÜŞÜNÜRSENİZ MSN Mİ VERİM
  • Şu an da okumak için neler vermezdim.
    Degeri 3000ytl olan charımı hiç ama hiç düşünmeden sırf okumak için verirdim.
    Ama artık yaş çok geçti
    Bence okuyun arkadaşlar okuyun iyi bir meslek sahibi olun oynayın ozaman istediginiz zaman
    Bakın göreceksiniz oyunlar ve diger şeyler nasıl zevk verecek
    Ha şimdide oynamayın demiyorum ama
    fazla b.kunu çıkartmadan az oynayacan öz oynayacan bu okul zamanı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ASİ*WİSH

Şu an da okumak için neler vermezdim.
    Degeri 3000ytl olan charımı hiç ama hiç düşünmeden sırf okumak için verirdim.
    Ama artık yaş çok geçti
    Bence okuyun arkadaşlar okuyun iyi bir meslek sahibi olun oynayın ozaman istediginiz zaman
    Bakın göreceksiniz oyunlar ve diger şeyler nasıl zevk verecek
    Ha şimdide oynamayın demiyorum ama
    fazla b.kunu çıkartmadan az oynayacan öz oynayacan bu okul zamanı.

+1 aynen

hemde benım char 5 bın ytl ye alıyor:)
  • tabiki dersler daha önemli ya şimdi full oyun oynayıp sınıfta kalıcaz ya da şimdi ders çalışıp yazın full oyun oynicaz tabi ki yazın oynamak daha mantıklı kim herkesin tatil yaptığı ve havanın çok sıcak olduğu aylarda ders çalışmak ister ki kimse istemez ben o nedenle şimdi oyuna ara verip yazın asılıcam tabi sizi bilmem ama size benim yaptığı tavsiye ederim
  • ÖSS'de Kaç k np var , Lvl kaç diye sorucaklar değiLmi?

Bazı arkada$lar için LGS..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

Aslında Hafta İçleri Pc de şifre olucak hafta sonları açılacak bu şekilde pc den we ko dan ister istemez uzak durmuş olursun böle bir sorunun kalmaz...

internet cafe var yine internet cafeye gidilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak_237

quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

Aslında Hafta İçleri Pc de şifre olucak hafta sonları açılacak bu şekilde pc den we ko dan ister istemez uzak durmuş olursun böle bir sorunun kalmaz...

internet cafe var yine internet cafeye gidilir

arkadaş orada uzaklasmak ıcın demıs oynamamak icin sen ise evde pc sifrelenmis ise nereye gitme konusunda yorum yapıyorsun.Bencede ko cok oynamayın sonra pisman olursunuz.Bir musibet bin nasihattan yegdir demisler.Sonucu kotu olunca keske oynamasaydım diceksiniz ama artık cok geç...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.