Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.366
Cevap
36
Favori
249.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silkroad online da keşke böyle bir şey yapabilse...
  • 2005 yıllarında liseye gidiyordum ozaman bulaşmıştım bu virüse ara ara zamanla oynadım ama o günlerin keyfini hiç bir zaman bulamamıştım. Şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum bir ortamı görelim bakalım.
  • Uzun zamandır oynamamıştım oynarken de çok iyi bir oyuncu değildim. Şimdi ilk gün çok yoğunluk olacak muhtemelen hemen yüksek lvl lere gelebilmek için neler yapmamı önerirsiniz? Bakıyorum yorumlara 1 günde 70+ olurum diyen filan gördüm o kadar kolay mı ya? Taktiği nedir bilen söyleyebilir mi?

Bir de oyun türkçe mi olacak? Steam'de türkçe altyazı görünüyor? Uzun zaman oldu takip etmeyeli de Türkçe gelmiş miydi normal oyuna?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 21 Ocak 2016; 15:07:13 >
  • magelerin eskisi gibi level kasması kolay mı oluyor ? cz de evil wizard slotlarında 60dan 70e günde 2 level alınabiliyordu
  • Daha once hic oynamadim. Nasil oynanir onuda bilmiyorum Baslasam mi bilemedim valla
  • şuan ki knight'ta kanat olayı, yeni gelen 5. class ve piyasanın yerlerde olması olmazsa oyun oynanabilir bence...
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Görevler 70 yapıyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • server adi cypher. heyt be ne gunler gecti orda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BaÅŸlangıçta dragon box ve monster staff eÅŸyaları olmayacak ama daha sonra bu eÅŸyalar eklenebilir.
    Başlangıçta Krowaz, UTC, Bifrost olmayacak ama bir kaç ay içinde oyuna eklenecek.

krowaz kesin ama dragon boxlar kesin degil gelmeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Antares

Görevler 70 yapıyor zaten

Tamam da 1 günde hemen nasıl yapıyorlar ya server'ın yoğunluğundan dolayı mı hemen kasılırız diyorlar yoksa premium dan dolayı mı?
  • Arkadaşlar benim merak ettiğim kxp ile ilgili bir açıklama yapıldı mı? Yine eskisi gibi devam edecek mi yoksa önlem almayı düşünüyorlar mı?
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Görevler çok fazla ve çok exp veriyor. Premiumlara bazı görevler 2 kat exp veriyor. Görev yaparken de kasıyosunuz zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Uzun zamandır oynamamıştım oynarken de çok iyi bir oyuncu değildim. Şimdi ilk gün çok yoğunluk olacak muhtemelen hemen yüksek lvl lere gelebilmek için neler yapmamı önerirsiniz? Bakıyorum yorumlara 1 günde 70+ olurum diyen filan gördüm o kadar kolay mı ya? Taktiği nedir bilen söyleyebilir mi?

Bir de oyun türkçe mi olacak? Steam'de türkçe altyazı görünüyor? Uzun zaman oldu takip etmeyeli de Türkçe gelmiş miydi normal oyuna?

kardeş oyun artık tamamne gta mantıgı

iyi bi clanla ilk 3 gunde 70 olursun

ilk günde sallamasınlar zor olur 70

ama yaklaşır

çünkü bazı görevleri sona bırakmak lazım

80den sonra ex yarıya iniyo ama 80 üstü yoksa

hemen hepsi yapılabilir

exp pre alırsan görevler normalın 2 katı ex veriyor ve

görevleri cok artırdılar exlerini

eskiden sadece 10lu lvllerde acılan exler var 10 görevi 20 görevi50 görevi falan

artık epsi böyle görevlerin

sadece toplama görevleri adamı kasıyor

onuda ticareti var ugrasmak istemeyn satın alıp tammalıyor görevi

ex kasmak 60 kadar cok kolay ama ekip işi

clan lazım bir mage

saatler içinde 60 olabilir ama

bir wairor haftasını verebilir

clanla 24 saatte cok zorlarsa 70 mümkün exp pre + kanatlarla

• vay arkadaş Kınayt geri dönüyor bari az biraz kaplamalara çeki düzen vereydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

Silkroad online da keşke böyle bir şey yapabilse...

Ah keşke ama öldü bitti artık Silkroad efsanesi
  • Bende başlayacağım arkadaşlar. Donanımhaber olarak hangi tarafta başlayacağız?
  • oyuna steam hesabıyla mı girilecek yoksa sadece steam Üzerinden launcher mi başlatacağız?

• Oyunu bilmeyen 3 4 arkadaş başlamak istiyoruz. Ne dersiniz öğrenmemiz uzun sürer mi ?

• O kadar eskilerde oynamadım belki ama zamanında Olympia da Ardream da az mı oynadık be

Fotoğraflara bakılırsa oyun bayağı değişmiş, yine ardreama kasarım ben
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.