Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Antares

quote:

Orijinalden alıntı: Lukas Podolski

Her ne kadar çok oynamayacak olsam da en azından kesin başlamaya karar verdim, dragon box ile utc olayı kafamı kurcalıyordu. Krowaz da kalkmış bi' de, oyunculara kulak vermeleri çok güzel bir şey. Ancak bu dragon box ile ilgili açılışta yok yazmış Steam'deki sorumlu Reimann "We would like to inform you that our initial release will not include Dragon Box items and Under the castle event. Please note that it might be subject to change in the future." yazmış, yani ileriki patchlerde gelebilir. Neyse en azından ortalığı pazarı iron neckler falan basmayacak direkt, bu da büyük bir gelişmedir krowaz ile birlikte. Eski günlere biraz olsun dönüş var gibi...

Bana kalırsa 3 5 ay gelmicek yeni patch. Yeni oyunculara açık kapı kalması için doğru hamle. İlk server çünkü. Herkes 80 olduktan sonra yavaştan yükseltmeler başlar.

Ben de öyle düşünüyorum hocam, bazı soruları da chat odasında cevaplamış. Orada krowaz, dragon box gibi açılışta olmayacak şeylerin ileride ekleneceğini söylemiş, 83 level da dahil olmak üzere. Ama dediğin gibi yeni oyuncuları kaçırmamak için yapıldığı için uzun bir süre böyle kalır diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

Her ne kadar çok oynamayacak olsam da en azından kesin başlamaya karar verdim, dragon box ile utc olayı kafamı kurcalıyordu. Krowaz da kalkmış bi' de, oyunculara kulak vermeleri çok güzel bir şey. Ancak bu dragon box ile ilgili açılışta yok yazmış Steam'deki sorumlu Reimann "We would like to inform you that our initial release will not include Dragon Box items and Under the castle event. Please note that it might be subject to change in the future." yazmış, yani ileriki patchlerde gelebilir. Neyse en azından ortalığı pazarı iron neckler falan basmayacak direkt, bu da büyük bir gelişmedir krowaz ile birlikte. Eski günlere biraz olsun dönüş var gibi...

Bana kalırsa 3 5 ay gelmicek yeni patch. Yeni oyunculara açık kapı kalması için doğru hamle. İlk server çünkü. Herkes 80 olduktan sonra yavaştan yükseltmeler başlar.

Ben de öyle düşünüyorum hocam, bazı soruları da chat odasında cevaplamış. Orada krowaz, dragon box gibi açılışta olmayacak şeylerin ileride ekleneceğini söylemiş, 83 level da dahil olmak üzere. Ama dediğin gibi yeni oyuncuları kaçırmamak için yapıldığı için uzun bir süre böyle kalır diye düşünüyorum.

Ordan okuyup yazdım zaten

• Yahu şöyle bir şey yapıyorsun, çek oyunu fire drake dönemine yine köpeği olalım değil mi?

Dragon box yok, monster staff yok, krowaz yok eyvallahta, 2009'dan bu yana usko oynamıyorum, geçen oyuna bir girdim slotlarda garip garip yaratıklar, yeni yeni aktiviteler yapılmış, senelerini usko ve pvplerde harcayan ben, sıfırdan başlamak istesem fener tutulmuş tavşan gibi kalırım, nerede kasılır nasıl para kasılır hiç bir fikrim yok.

Bu oyunun oyuncu kitlesinin değişiklikleri, garip garip aktiviteleri sevmediğini, zorlanarak item, level ve para kasmayı, slotlarda vakit geçirmeyi ve muhabbet etmeyi sevdiğini anlamış olmaları lazımdı bu geçen 5-6 senede. İnsanlar bu yüzden tırım tırım sağlam myko dbli pvp arıyor forum sitelerinde.

Ki eski oyuncu kitlesinin (2007'de başladım ki benden daha eskiler mevcut) bu değişiklerle tekrar açılan knight'a pek rağbet göstereceğini sanmıyorum, çünkü oyuna girdiğimde knight online'dan çok silkroada girmiş gibi hissediyorum artık. Yeni tema olsun, oyunun cam gibi görüntüsünden bulanıklaşan o grafikleri olsun, kanadıydı 10 kutucuğa çıkan skill barıydı saçma sapan aktiviteleriydi, bana hiç çekici gelmiyor, haberi duyduğumda çok sevindim, lise yıllarımı harap ettiğim gibi üniversite yıllarımı da harap edesim geldi ama oyunun son hali aklıma gelince ı-ıh, kalsın demekle yetiniyorum sadece

ve sanırım oyuna en son legal koxp gibi bi dalga gelmişti, onun tekrar çıkmayacağı ya da tek tuşla 75 olma () saçmalığının aylar sonra tekrar olmayacağının garantisi yok maalesef.

bu arada oyuna seneler sonra girdiğimde ilk zombi ve harpy slotuna gittim, bomboş olduğunu görünce çok üzülnüştüm. eskiden tek serverin 3 ayrı kısmında da dolu olan slotlar, önce serverlerin tek kısıma inmesiyle hatta daha sonra serverlerin birleşmesiyle tek server haline geldiği halde bomboş oluşu kötüydü be, zombide kasarken atilla bekleyenlerin yaptığı ks nedeniyle çıkan kavgaları kim özlemedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bırak Zaman Aksın -- 21 Ocak 2016; 1:56:00 >

• Dragon box, monster staff vb saçmalıklar hiç mi olmayacak yoksa ilerde gelecek mi yine. net bir açıklama göremedim. Bu saçmalıklar gelecekse hiç oynamaya gerek yok.
  • Şu kanat olayıda kalksaydı keşke, bu arada söylenenler doğruysa bende 10 sene sonra oyuna dönücem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCareL

Dragon box, monster staff vb saçmalıklar hiç mi olmayacak yoksa ilerde gelecek mi yine. net bir açıklama göremedim. Bu saçmalıklar gelecekse hiç oynamaya gerek yok.

Başlangıç için yoklar. İlerde nolur bilinmez. Ama yıllarca oynamıcaz sonuçta ilk 6 ay gelmese bana uyar. En azından pvp olmayan resmi bir knight sunucunda eski tarz oynayabileceğiz.

@Bırak Zaman Aksın

Haklısın eskisi güzeldi ancak o oyun 12 yıl öncesinde kaldı. Ve her oyun gibi geliştirmeler durmuyor durmaması da gerekli. Biz zaten oyunun oynama şeklini seviyoruz pksını partisini. Bunlar hala aynı. Ve şuan çoğu eski knight oyuncusunun bilmediği itemlerin olmaması bizim için büyük şans. Legal koxp denen genie hala var. Bence olması da gerekli. Eskisi gibi ilkokul lisede okumuyoruz işimiz gücümüz var. Oturup günde 20 saat exp kasmak işkence. Silkroadda ilk zamandan beri vardı bu olay. Exp zorsa bir şekilde kolaylaştırmak gerke. Zr skill yapan pot içen bir macronun bir zararı yok. Koxp tamamen başka bir şeydi.

• Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel yazmışsın, ben de oynamayalı bir altı yedi sene oluyor ama tekrar başlamak istediğimden Steam'de başlayayım dedim. Söylediklerinde haklısın ama bu saatten sonra resmi oyunda Fire Drake'e dönüş yapılması ütopya bence, exp oranını da değiştirmeleri gerekir ki ben de ne kadar zombilerde exp kasan mage parti muhabbetlerini çok özlemiş olsam da artık zaman bulamam. O zamanlar küçüktük vs. şimdi insanların level atlamak için bu kadar uğraşmaya vakti yok, aynı oyunda tekrar o kadar zorlanmak bayar çoğumuzu diye düşünüyorum. Genie konusunda bir şey diyemem haklısın, yine de dozunda kullanıldığı sürece sorun yok bence. Öbür türlü sürekli robot tarafından kontrol edilen bir karakterin olması online oyun anlayışına ters zaten, hemen 80 olmak isteyenler için iyi bir şey. Bir de bence oyun hep olduğu yerde saysa daha çok şikayet ederdi insanlar, böyle ilerleyerek devam etmesi iyi bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lukas Podolski -- 21 Ocak 2016; 2:13:24 >

• Çok eski bir player olarak ben de dönmeyi düşünüyorum krowaz mrowaz 83 lv olayları yoksa. Şimdi yeni accountu direk KO'nun kendi sitesinden mi almak lazım? Yoksa steam accountumuz üzerinden oyuna erişebilecek miyiz direk serverlara? Polonya'dan katılacağım oyuna, bir de Polonya clanı bulursak tamamdır.
  • quote:

Hocam çok güzel yazmışsın, ben de oynamayalı bir altı yedi sene oluyor ama tekrar başlamak istediğimden Steam'de başlayayım dedim. Söylediklerinde haklısın ama bu saatten sonra resmi oyunda Fire Drake'e dönüş yapılması ütopya bence, exp oranını da değiştirmeleri gerekir ki ben de ne kadar zombilerde exp kasan mage parti muhabbetlerini çok özlemiş olsam da artık zaman bulamam. O zamanlar küçüktük vs. şimdi insanların level atlamak için bu kadar uğraşmaya vakti yok, aynı oyunda tekrar o kadar zorlanmak bayar çoğumuzu diye düşünüyorum. Genie konusunda bir şey diyemem haklısın, yine de dozunda kullanıldığı sürece sorun yok bence. Öbür türlü sürekli robot tarafından kontrol edilen bir karakterin olması online oyun anlayışına ters zaten, hemen 80 olmak isteyenler için iyi bir şey. Bir de bence oyun hep olduğu yerde saysa daha çok şikayet ederdi insanlar, böyle ilerleyerek devam etmesi iyi bir şey.

Myko zor pvplerde oynadım. İnan ki 3 haftadan sonrası sıkıyor. Çünkü oyunda değişik hiçbir şey yok. Ft, bdw, bifrost vs eventler var sadece. Görev yok sabahtan akşama kadar exp kas tüm kasların ağrısın.
    Bu tarz online oyunların görev yapma şeklinde ilerlemesi gerek. Oyuna ilk kez giren oyuncu bile ne yapacağını görev sayesinde öğreniyor. Oyuna ilk başladığımda 3 gün worm kesmiştim. Çünkü yönlendiren bir şey yok. Şimdi 1 worm kes hemen altta uyarıyor şu npcye git diye. Ve şuan görevler eskiye nazaran o kadar artmış ki. Sadece görev yapıp exp kasmadan 72 olunabiliyormuş. Ondan sonrası işte asıl mesele. Yine paramunlarda harpyde partiler oluyor sohbet muhabbet gırla. Ama uyku vakti gelince char kendi devam ediyor. Bu güzel. Önceki gibi 6 ayda 80 olmak iyi ki geride kaldı. Bu oyunu pk için oynuyoruz exp bir yere kadar.

AC DC

Oyunu steamdan istek listenize eklemeniz yeterli. Yeni clientle oynıcaz 1 server olcak sadece. Giriş de steam hesabıyla olcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antares -- 21 Ocak 2016; 2:28:54 >

• 2005'deki ortamı asla yakalayamaz bence... Bir neslin çocukluğu/gençliği geçti bu oyunun karşısında.
  • quote:

quote:

Myko zor pvplerde oynadım. İnan ki 3 haftadan sonrası sıkıyor. Çünkü oyunda değişik hiçbir şey yok. Ft, bdw, bifrost vs eventler var sadece. Görev yok sabahtan akşama kadar exp kas tüm kasların ağrısın.
    Bu tarz online oyunların görev yapma şeklinde ilerlemesi gerek. Oyuna ilk kez giren oyuncu bile ne yapacağını görev sayesinde öğreniyor. Oyuna ilk başladığımda 3 gün worm kesmiştim. Çünkü yönlendiren bir şey yok. Şimdi 1 worm kes hemen altta uyarıyor şu npcye git diye. Ve şuan görevler eskiye nazaran o kadar artmış ki. Sadece görev yapıp exp kasmadan 72 olunabiliyormuş. Ondan sonrası işte asıl mesele. Yine paramunlarda harpyde partiler oluyor sohbet muhabbet gırla. Ama uyku vakti gelince char kendi devam ediyor. Bu güzel. Önceki gibi 6 ayda 80 olmak iyi ki geride kaldı. Bu oyunu pk için oynuyoruz exp bir yere kadar.

AC DC

Oyunu steamdan istek listenize eklemeniz yeterli. Yeni clientle oynıcaz 1 server olcak sadece. Giriş de steam hesabıyla olcak.

Hobarey. Tam finallerin ortasındayız ama neyse artık.

• quote:

quote:

AC DC

• quote:

Orijinalden alıntı: metu-aeromech

quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

Orijinalden alıntı: metu-aeromech

Liseye geçince bırakmıştım
    şimdi üniversitedeyim.bilmiyorum oynasam mı yoksa 4.00 a mı yardırsam

Dikkatli seçim yap ikisine birden sahip olamazsın

pazar kurar calculus kasarız ya sıkıntı yaratmaz

şaka maka çok bağlanmamam lazım

benim de 3.12 ortalamayı korumam lazım bu yüzden knight icin bu dönemki programımı hafiflettim. sayısal dersler aldım hep. önceden düsük gelen dersleri aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

quote:

Mac kullanan biri , steam uygulaması ile cliente erişebiliyor mu ?

6 sene sonra tekrar dönebilirim

Bende sizinle aynı durumdayım "Boot Camp Yardımcı" ile Windows 10 kurmayı düşünüyorum.

Boot Camp Yardımcısı ile Windows kurulumunu gerçekleştirdim herhangi bir sorun ile karşılaşmadım dilerseniz tek tuş ile Windows'u silerek OS X'e sorunsuz bir şekilde geri dönüş yapabiliyorsunuz.

Merhaba :)

Oneri icin tesekkur ederim ancak amacim Windows kurmadan MacOS ile oynamayabilmek , yoksa Windows vs kurdum öncelerden Time Capsule'de 8.1 var

Kendi kullandigim mac'e degil de , MacMini'ye kuracagim hibi 😁

Knight OnLine yuklemeyi dener ve paylasirim performansi :)

Benim bir arkadaşım HD 4000 ile sorunsuz oynamıştı o yüzden problem yaşanacağını düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

quote:

quote:

AC DC

Çek exp premiumu görevlerle 60 ol bırak genie ile kassın. Sen de finale kas

• quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Çok eski bir player olarak ben de dönmeyi düşünüyorum krowaz mrowaz 83 lv olayları yoksa. Şimdi yeni accountu direk KO'nun kendi sitesinden mi almak lazım? Yoksa steam accountumuz üzerinden oyuna erişebilecek miyiz direk serverlara? Polonya'dan katılacağım oyuna, bir de Polonya clanı bulursak tamamdır.

Valalhi ben Steam hesabımın şifresini değiştirdim , ek güvenlik önlemleri aldım . 7-8 seneden fazladır Mac kullanıyorum hem işim , hemde tercihimden dolayı, şimdi windows kurdum babamın Mac'e , sadece Knight olacak ...

Benim de finaller var :) Gerçi benim oyun oynamaya vaktim olacak mı bilmiyorum sabah 9 , akşam 11'e kadar dılarıda oluyorum Üniversite ve İş'ten dolayı , muhtemelen Kendi iş bilgisayarıma da ne yazık ki Windows kurmak zorunda kalacağım :)

Finaller'den Allah'tan geçtik tek bir Büt var ama bu dönemin derslerini paso alttan alıyorum :)

Muhtemelen 5 yakın arkadaşım gelecek Clash of Clans'ı bırakıp :) Clanımızı kurarız gibi geliyor :)

Ben , uzun yıllar sonra (6-7 sene belki) bu kadar umutluyum ... 3 saattir Gordion'da bir karakter kasıyorum , 25 oldu ... Şansıma bakım günüymüş , yoksa yine sabahlayacak gibiydim

Eski arkadaşlar ile bir şekilde bütün olabilirsek çok güzel şeyler yapılabilir DonanımHaber üzerinde , malum bir çoğumuz bu foruma 51 LVL 7 ANAHTAR GÖREVİNDEN SONRA KAYIT OLDUK

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mac kullanan biri , steam uygulaması ile cliente erişebiliyor mu ?

6 sene sonra tekrar dönebilirim

Bende sizinle aynı durumdayım "Boot Camp Yardımcı" ile Windows 10 kurmayı düşünüyorum.

Boot Camp Yardımcısı ile Windows kurulumunu gerçekleştirdim herhangi bir sorun ile karşılaşmadım dilerseniz tek tuş ile Windows'u silerek OS X'e sorunsuz bir şekilde geri dönüş yapabiliyorsunuz.

Merhaba :)

Oneri icin tesekkur ederim ancak amacim Windows kurmadan MacOS ile oynamayabilmek , yoksa Windows vs kurdum öncelerden Time Capsule'de 8.1 var

Kendi kullandigim mac'e degil de , MacMini'ye kuracagim hibi 😁

Knight OnLine yuklemeyi dener ve paylasirim performansi :)

Benim bir arkadaşım HD 4000 ile sorunsuz oynamıştı o yüzden problem yaşanacağını düşünmüyorum.

Gayet memnun kaldım performanstan , Diablo 3 oynarken ısınma oluyordu , Knight'ta grsm ısınma ve fan sesi duymadım küçücük MacMini'de ... Şaşırttı Windows beni doğrusu

• Vay güzel haberler 5 ay önce 500 liramı kaptırdım 10 sene sonra büyük yemin ettim ama dönebilirim
    Şimdi sıkıntı kzp ve user sayısı
    En azından ilk hafta shard8 görmüyecez
    Kaos ve ftlerde kalkmalı ve görevlerden gelen kutuları bile kalkmalı

Oyun son halini bilmeyenlere söylüyorum her saat başı bi yere ışınlanıyordum
    Ya çaos ya çave ya bdw ya ft ya jr
    Bunların hepsinden de mavi kütü Yeşil falan Alman. Olası
    Bunların alayı kalkmalı
    83 kalkması .Mageye darbe verir sade ama kasan da cok azdı zaten
    Ama şöyle 80 olmak kolay
    8o den 83 e kadar 10 kere 80 olunur

• quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

Vay güzel haberler 5 ay önce 500 liramı kaptırdım 10 sene sonra büyük yemin ettim ama dönebilirim
    Şimdi sıkıntı kzp ve user sayısı
    En azından ilk hafta shard8 görmüyecez
    Kaos ve ftlerde kalkmalı ve görevlerden gelen kutuları bile kalkmalı

Oyun son halini bilmeyenlere söylüyorum her saat başı bi yere ışınlanıyordum
    Ya çaos ya çave ya bdw ya ft ya jr
    Bunların hepsinden de mavi kütü Yeşil falan Alman. Olası
    Bunların alayı kalkmalı
    83 kalkması .Mageye darbe verir sade ama kasan da cok azdı zaten
    Ama şöyle 80 olmak kolay
    8o den 83 e kadar 10 kere 80 olunur

Ft mykoda bile vardı. Siz istiyorsunuz ki oyunda hiçbişey olmasın herkes dropla item yapsın. Oyunun dengesini bozan eventler zaten kalkmış. Diğerleri de olsun da oyunda yapacak bir şey olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Krowaz patchindeki tema olsa ve kanatlar kalksa çok güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.