Şimdi Ara

KNIGHT KINGDOM l LOGOS SERVER l 26 AĞUSTOS BETA AÇILIŞ l PK SERVER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ↪Knight Kingdom Yeni Sunucu '' Logos '' PK [Beta] 26 Ağustos'da Sizlerle!
    ↪Global PVP Beta & Official Rekorunu Kıran Tek PVP Sunucusu!
    Detaylar ;https://goo.gl/2LdwWN
    📌Web :www.knightkingdom.net/
    📌Forum :http://forum.knightkingdom.net/
    💬 Soru ve görüşleriniz için Sayfamıza mesaj gönderebilirsiniz.

Arkadaşlar daha önce oynadım, gb kastım sattım para kazandım.
    Pk'mı attım zevkimi aldım, GM'ler çok ilgili.
    Tavsiye ederim, gelmek isteyen olursa Pm'den ulaşabilirler.
    Herhangi bir çıkarım yok server'dan sadece adam gibi oyun oynamak için ekip arkadaşları arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CarlBenz -- 23 Ağustos 2017; 15:29:58 >

• Bu farm server muhabbetini de anlamıyorum. Farm yapacaksam usko oynarım, pvp ile neden uğraşayım? 3 ay sonra kapanıp gidiyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Bu farm server muhabbetini de anlamıyorum. Farm yapacaksam usko oynarım, pvp ile neden uğraşayım? 3 ay sonra kapanıp gidiyor zaten.

Kardeşim geçen dbsinde oynadım 1 haftada 600tl kazandım birde serverde userin teki 1200tlye iron neck sattı he ben para kazanmak için oynamadım 2. olarak uskoda olmayan pk useri bu serverde gördüm videolarını acıp bakabilirsin ve dbside uskodan farklı bana eğlenceli geldi neden oynamayayım? uskoyu bu kadar övmeyin bir premiuma 150tl veremem.
  • Sánchez kullanıcısına yanıt
    6 ay akara'da oynadım krowaz gelmez dediler oynadık bi sabah kalktık krowaz gelmiş ve serverin piyasası bitti bütün verdiğimiz paralar çöp oldu adam kalmadı serveri terkettiler...
    Şimdi gel usko oyna kardeş, yazıktır bu paralara.
    Onu geçtim farm yapacaksam usko oynarım diyorsun usko senden 5 alır 7 verir.
    Bu serverlar ise 1 alır 10 verir bu işler böyledir ki ben orada farm yapılıyor ama aslen pk server yazdım.
    Araştırıp bakabilirsin, zorlamıyoruz kimseyi server ile bir bağlantım yok daha önce oynadım gayet iyiydi yine tavsiye ediyorum diyorum.
  • Once Sexykonun adini caldilar simdide Knight Kingdomun. Ikiside cok iyi sunuculardi. Ikisininde sahibi yabanciydi simdi bizim Turkler meydani bos bulunca isimlerini kullanip prim yapiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    SexyKo bilmiyorum hocam ama Knight kingdom'un kötü bir yanını görmedim, gayet oynanabilir bir server şuan da betası açılacak bende başlayacağım. Denemekten zarar gelmez açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

SexyKo bilmiyorum hocam ama Knight kingdom'un kötü bir yanını görmedim, gayet oynanabilir bir server şuan da betası açılacak bende başlayacağım. Denemekten zarar gelmez açıkcası.

Bende diyorumki çakma server bunlar. Sexyko ve Knight Kingdom en iyi serverlardi. Sexyko özellikle değişik bir pvpdi. Hiçbir şekilde item, np sifirlamasi olmadi 2-3 sene. İnsanlara güven veriyordu. Onun adini aldi bizim Türkler prim yapti şuan hala piyasada sexyko adiyla fakat tutmuyor. Ayni şekilde Kingdom'da iyi serverdi. Bu iki server sahibide yabanciydi zaten bizimkiler yapamaz. Anca ismini çalıp paralari cukkalamaya çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 24 Ağustos 2017; 23:19:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Once Sexykonun adini caldilar simdide Knight Kingdomun. Ikiside cok iyi sunuculardi. Ikisininde sahibi yabanciydi simdi bizim Turkler meydani bos bulunca isimlerini kullanip prim yapiyorlar.

İyiydi ama item düpe ve koxp vardı herkes koxp kullanıyordu hani oynamasak neyse diyeceğim.Diğer yandan oyun güzeldi yalan yok ama spikey arkadaşlarına item dağıtıyordu bunuda göz arda etmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Once Sexykonun adini caldilar simdide Knight Kingdomun. Ikiside cok iyi sunuculardi. Ikisininde sahibi yabanciydi simdi bizim Turkler meydani bos bulunca isimlerini kullanip prim yapiyorlar.

İyiydi ama item düpe ve koxp vardı herkes koxp kullanıyordu hani oynamasak neyse diyeceğim.Diğer yandan oyun güzeldi yalan yok ama spikey arkadaşlarına item dağıtıyordu bunuda göz arda etmeyelim.

Hocam ben Knight-Kingdom son zamanlarini çok fazla oynamadim. fakat dediğiniz gibi koxp falan görmüştüm ama dediğim gibi son zamanlariydi bırakıp gidiyordu serveri oda.
  • emeğe saygı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.