Şimdi Ara

Knight Empire İnmiyor ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
0
Favori
10.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bi indireyim denedim ama inmiyor nedenndiz ayrıca launcher de de update yapmıyor ??
    Saat : 09:05

• BENDE DE AYNI ŞEYLAUNCHAER KIL ETTİ BENİ
  • KE'yi indiren arkadaşlardan mı alsak ?
    Tabi bize yardımcı olurlarsa
  • Başladı artık .........
  • quote:

Orjinalden alıntı: [28]

Başladı artık .........

Bende hala inmiyor
  • ne başladı K.Enin inmesiyse bizede yolla lüten başka yere3de yazdım artık birisi atar heralde iişallah yani ne diyim

• Baba öyle ya da böyle başlayacak sonunda sizdede.Launcher i aç kapa aç kapa
  • quote:

Orjinalden alıntı: [28]

Baba öyle ya da böyle başlayacak sonunda sizdede.Launcher i aç kapa aç kapa

Orası ölede şu ana kadar Launcher i 100 defa dan fazla açıp kapadım fıtık olacam nerdeysee
  • bende actım ındırıyor bu sorunlar neden sızde cıkıyor arkadaslar yaw

BU KE ADAM GIBI BISEYDIR INSALLAH

SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUZ
  • Oh be rahatladım arkadaşlar inmeye başladı sonunda

• aynen bendede başladı :)
    yannız update ilerlemiyo tabi o kadar kişi indiriyo beklicez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madyb -- 7 Eylül 2005, 9:45:46 >
  • Ben baktim bu launcher den inmicek.Flashfxp diye bir ftp programı war.Onla açtım ilk başta çok kullanıcı dedi.4. seferde ftp://download.knightonlineworld.com dan indiriyorum şu anda ama flash fxp ile. explorer la şifre soruyor.

bence sizde öyle deneyin.şu anda ben paşa paşa download ediyom. bu arada doyanın boyutu 333,15 mb.süperrrrrrrr yaa bi insin de oynayalım.

• launcher den inmiyor. sitedeki link yanlıs. sunucu bulunamıyor. ne poq yicemi şaşırdım
  • Ben launcher den indiriyorum. 333mb lik indirmeye gerek yok. biz launcher den 90m civarı olan dosyayı indiriyoruz
  • 90mb 333 mb olan şey aynı mı???????????
  • ftp://download.knightonlineworld.com/knight/upgrade/ sadeced 65 MB ko nun kendi sitesi
    girin bakın

• evet ben oradan indiriyom şimdi link buldum bi yerlerden insinde bi rahatlayam yaws az kaldı 330 mb i indiriyoduk
  • ya arkadaslar bende sizin gibi tekrar deneme taktiğini kullancam ama FtpOpenFile Error dedikten sonra launcher ı kapatıp açimmi yoksa o kendi kendine deniyor tekrar tekrar onu mu bekliyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: _imparator_

ftp://download.knightonlineworld.com/knight/upgrade/ sadeced 65 MB ko nun kendi sitesi
    girin bakın

+10 Tam bende bu launcher yüzüden çıldırcaktım..bu link çok işime yaradı saol varol..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RomaNs -- 7 Eylül 2005, 10:26:40 >

• o link ten hangi update yi indircem
    biraz yardım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.