Şimdi Ara

Km sahtekarligina bizzat şahit oldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler bugün şehir dışına servisle çıktım 2017 model ford transit neyse şoförün seyrettigi hıza ara ara bakarım bazen baktığımda uyari lambalari motor lambasi falan yanıyordu bisey anlamadım. Pencere kenarinda bir tuş var adam ona basınca km sayaci çalışıyordu fotoğraflarida ekleyeyeyim arac 55 bin kmde kim bilir kaçıncı 55 bin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şuan 4. Fiat Ducatomuz var. İlkini 2005de sıfır almıştık bikaç yıl sonra kazada pert olmuştu kmyi hatırlamıyorum. Sonraki 2 taneyi 100 küsür binlerde 2. el aldık 400 bine yakınken sattık. Şu anda ki de 400e merdiven dayadı. Satıp daha modelli almaya durum yok bakalım nereye kadar gidecek. Sattığımız hiçbir Ducatoda km düşürmeyi aklımızdan bile geçirmedik. Bu millet nasıl bu kadar rahat, Allah korkusu da mı yok anlamış değilim.
  • Plakasını da yazsaydın.
    Belki birine denk gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Garajda indim gönderiyi atana kadar gitmiş.Keşke alsaydım.

• Ayni olay

• üçkağıtçılık hava gibi su gibi lazım birilerine, kanlarına işlemiş namussuzluk
  • Karın doyuruyolar bu parayla yazık günah

• Birgün bir yolcu arabasında(Ford transit) şoförün hemen yanındaki koltuğa binmiştim.Arabanın modelini sordum 2017 dedi km si de 97 binde idi.Ben dedim iyiymiş az yol yapmışsınız.Adam aynen şunu dedi:"ne 97bini bu araba en az 300-400 bin km de Antep'te bir yer var oraya gidiyorsun adam bir cihaz bağlıyor kaç km istiyorsan oraya onu yazıyor" (Dolmuş Bitlis-Tatvanda idi)

Özellikle çok yol yapan ticari araçlarda km ile oynama çok fazla oluyor diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrullahberat46 -- 27 Temmuz 2019; 23:14:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan 4. Fiat Ducatomuz var. İlkini 2005de sıfır almıştık bikaç yıl sonra kazada pert olmuştu kmyi hatırlamıyorum. Sonraki 2 taneyi 100 küsür binlerde 2. el aldık 400 bine yakınken sattık. Şu anda ki de 400e merdiven dayadı. Satıp daha modelli almaya durum yok bakalım nereye kadar gidecek. Sattığımız hiçbir Ducatoda km düşürmeyi aklımızdan bile geçirmedik. Bu millet nasıl bu kadar rahat, Allah korkusu da mı yok anlamış değilim.

• Bunu yapan müslüman değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan artık iş öyle bir hal aldıki babamda 2005 model sıfırdan beri kendisinde olan dizel kangoo var , araba 130 bin km , satayım dese kimse inanmayacak , bende 2017 Nisan çıkışlı araç var 74 bin km

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Heheh. Onu yapanlara sorsan dinin nedir diye "Elhamdülillah Müslümanız, Allahım var benim" derler, bahse girerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Heheh. Onu yapanlara sorsan dinin nedir diye "Elhamdülillah Müslümanız, Allahım var benim" derler, bahse girerim.
    İnsanları Allah ile, din ile kandırmak çok büyük adilik. Allah belalarını versin
  • O tuşa basılınca hız sensörü iptal ediliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.