Şimdi Ara

klozet kadar iğrenç kullanışsız bir şey yok(ciddi konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
4
Favori
31.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
160 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kamınbeybi

3. Olayı engelleye bilirsin şöyle ki:

Tam dışkıyı çıkarma anında sifonu çekersen hem ses yapmaz hemde dışkıyla beraber kaba etine su sıçramaz.

Ayrıca suyla beraber dışkı da aynı anda düşerse klozette fazla pislik kalmaz okey tu

Muazzam fikir hocam , bunun otomatik olanını yapmak lazım . Deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aşırı temizlik takıntısı var(dı) hatta burada eskiden neler yaptığımı anlatsam OKB tanısı koyanlar olacaktır eminim, ama günlük hayatının gözden geçirsen zaten takıntı yapman gereken bin tane şey daha bulacağına eminim. Ben hayatımı iyice etkilemeye başlayınca dengesini buldum.

Klavye/fare (tuşlu/dokunmatik her araç), kapı/musluk kolları, yataklar/koltuklar, toplu taşıma araçları, direksiyonlar, paralar bunların birçoğu tuvaletten daha iğrenç emin ol. Yüzünde, vücudunda bile binlerce mayt, kurtçuk var akşama kadar yıkansan arındıramayacağın.

Ama mevcut iki tuvalet çeşidi de iğrenç. Tuvalete -forumun müsaade ettiği en açık tabirle- sindirim sisteminde ne kadar atık varsa bırakıyorsun işte bunda neyin hijyenini arıyorsunuz merak ediyorum. İşin kendisi iğrenç zaten. Bir enfeksiyon kapacak kadar ciddi değilse durum kafaya takmanın alemi yok. İki çeşidi de iğrenç ama kanalizasyon gibi mükemmel bir icat varken atalarımız gibi sağa sola yapmaktansa mevcut teknikleri kullanıyor insanlık. Ve alafranga her gidişinde bacaklarını felç etmektense daha konforlu bir şey. Özellikle yaşlı, hasta vs. insanlar için.

Bu tartışma çok geçti de elinizle orayı temizliyorsanız hijyenden nasıl bahsediyorsunuz onu da merak ettim.

Bu arada aklıma benzeri gelmişti hijyen için bir nebze de olsa şöyle bir şey yapmışlar.

• Tek yaşıyorum kafam raad

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlarca ınsanın tutundugu otobus demırlerıne dokun, vapura bın merdıvenlerde korkluluklara tutun, demırlere tutun, mılyonlarca ınsanın elınden gecen parayı elle, bunca gereksız ınsanla aynı havayı solu aılenle beraber kaldıgın evın klozetınden rahatsız ol. Sankı bana omrunu tamamen sterıl ortamda gecırıyorda tek problem tuvaletın sterıllıgınden emın olmaman.

Cok rahatsızsan ayrı eve cık ama senden once oturanlarsa o klozete sıcıyordu, evı yapan ustalarda o klozete sıctı, hatta ıcıne degıl sagına soluna neresıne gelırse ısedıler. Eve sıfır klozet alsan belkı bı nebze kurtarma ıhtımalın var. Ancak sterıllıkten bu kadar kuskulu bırı ıcın evın duvarları, tavanı, yerı, sagı solu ne denlı temızdır bellı de olmaz. Evın her yerını ıtınayla dıs fırcasıyla temızlemen lazım. O azım sende vardır bence. Bızım Turkıye genelınde ıs yapan emlakcı tanıdıklar var, muhıtını soyle ev ayarlayalım sana.

Cıddı konu baslıgı altında sacmalamakta boyle oluyormus.

• Benim penisim erekte olmadanda kenarlara değiyor

• Taktik vermek şart oldu , peceteyi 3 katlı şekilde klozette ser böylelikle anüsten çıkan sıvılar bulaşmaz suya da 3 katlı peceteyi koy , böylelikle ses ve su gelmemiş olur .

• Baska bir şık yok ki? Alaturkaya micmak dunyadaki en zor is. Hele eskiden klozet de yokken yaslilarin micmaci ölüm gibi bir şeydi muhtemelen. Neyse yine de bu buyuk bulusu yapan ve bizi muthis diz agrilarindan kurtaran yuce insana saygi ve tesekkurlerimizi sunuyoruz.

• Klozet israildir nefret sebebidir.

• insanlar işsizlikten artık neye saracağını şaşırdı. Klozet için konu açmak nedir ya?

Bir Çin ata sözü derki g.tü ile inatlaşan donuna s.çar.

klozetten iğreniyorsan alaturka wc kullanırsın olur biter.

ben işin hijyen kısmı ile pek ilgilenmiyorum, yani temiz olduğu sürece girer yaparım. Benim sorunum çömelmek ile. o yüzden ben klozetsiz yapamam mesela.
  • Alaturka candır sorunsuz kullanıyorum

• HeLLForCE3434 H kullanıcısına yanıt
    organik hosaftan sonra seninki kesin 1. gelir sansini dene

• NoNickMan kullanıcısına yanıt
    g*ten cikan hava ses yapiyo susturucumu takalm

• Bence de çok iğrenç. Ben oturmadan önce sifonu çekiyorum. Sonra peçeteyle oturulan yüzeyi iyice siliyorum. Sonra oturulan yüzeye peçete seriyorum ondan sonra peçete üzerine oturuyorum.

• Genel de bu tipler

Elinin herhangi bir yerine veya vücudunun herhangi bir yerine kaka bulassa igrene igrene defalarca sabunla yıkar hatta el harici vücuduna geldiğinde yıkanır bile.

Ama hiç sorgulamaz

"Lan bütün kaka gotume ve çevresine degiyor (götü kıllı olanları söylemiyorum bile) ama sade suyla silip geçiyorum." Diye

Yani işin özü

Yıllardır gotunde kakanla dolaşıyorsun zaten.sadece suyla temizlenmez hijyenik olmaz.

Esas sorgulaman gereken şeyi sorgulamamissin.

Sonuç?

Bunlar hep psikolojik

Takmayin

• Ayakta zıç la o zman

• k*rt müsün
  • Alaturka tuvaletleri çokmu hijyenik? Okul hastane gibi yerlerde tuvaletden çıkıp ordan oraya gidiyorsun, evde misafir bir bakmışsın tuvaletin terliğiyle karşında oturuyor, tüm evi çamaşır suyuna bassan temizlemez

• Alaturka daga saglıklıcılar, paçalarını sıvar gelir simdi.

• 5. madde taharet musluğu benim bildiğim el değdirmeden temizlik yapılmasına yarıyor. He hijyenik midir değildir tabi ama sen o klozette o elini nasıl oraya getirdin hayal edemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 8 Eylül 2017; 15:33:15 >
  • Aynen ya cok buyuk oldugu icin seyimi klozete sigdiramiyorum napicaz biz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 8 Eylül 2017; 15:39:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.