Şimdi Ara

Kllisre x99 d4 Anakart - e5-2630v3 - 2x4 ddr4 2400 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: design.code

300 liradan nasıl yırttınız ne yaptınız onu merak ettim.
    Siz hangi Anakatı aldınız bilmiyorum.Kac paralık bir Anakarttı?

Satıcıya Not yazarken X dolar gosterin Y dolar gosterin derseniz ve Satıcı kabul ederse ,beyan edilenden vergi cıkarsa dusuk gelir.Burdaki ornegi bilmiyorum.
    Bir de su var gercekten Cok uygun fiyata almıs olsanız dahi belirledikleri bir barem oluyor ve o fiyattan vergi kesiyorlar.
    Ornegin gercekten 7USD ye atıyorum Tras Makinası aldınızZarfta 10USD yazıyor o tutardan hesaplanıyor.

Bir de Kamera,Webcam,TV Kartı gibi isin icine goruntu girdi mi Vergi artıyor yok TRT bandrolu vs cok yuksek vergiler gelebiliyor.

Anakartınız misal 250 usd ise yuksek vergi cıkmıs olabilir.

Sisteme gelirsek bedavanın bedavasına sistem gule gule kullanın.Ben sadece X79 Anakartı 800TL ye Teknobiyotik ten almıstım.Sadece Anakart ve X79 x99 DEGİL AYRICA 3.2c e5 DİYE BİR MODEL %99 Cin Malı...
    Tak sisteme bir 1650-1660 oyna oyununu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 26 Ağustos 2020; 2:9:46 >

• huso kullanıcısına yanıt
    Huananzshi X99-t8d aldım. 150 dolar. Gümrüğe takıldı. Kredi kartı extresini gönderdim öyle vergisi yazıldı.

Sizin şansınıza sanırım takılmadan gelmiş. Büyük paketler takılır genelde. Anakartın takılmaması da çok zor. Pakete 20 dolar yazsanız inanmazlar. İçinde ne olduğu belli. Hangi kargo idi?
  • quote:

Huananzshi X99-t8d aldım. 150 dolar. Gümrüğe takıldı. Kredi kartı extresini gönderdim öyle vergisi yazıldı.

Sizin şansınıza sanırım takılmadan gelmiş. Büyük paketler takılır genelde. Anakartın takılmaması da çok zor. Pakete 20 dolar yazsanız inanmazlar. İçinde ne olduğu belli. Hangi kargo idi?
    Ben Anakart almadım Hocam ornek verdim.
    Bana gercekten Bedava cıkan Otomobil Led Lambayı geri gonderdiler tutar yok diye 100-150TL lik lambayı kullanamadım mesela...
  • quote:

300 liradan nasıl yırttınız ne yaptınız onu merak ettim.
    Hiçbir şey yapmadım. Geldi , vergisini ödedim teslim aldım. Belki satıcı arkadaş ücreti düşük bir meblağ göstermiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.