Şimdi Ara

Klişe gelecek ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazen tüm bu sahteliklerden nefret ediyorum, oynamak zorunda olduğum rolden de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne rolü oynamak zorundasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buna rağmen seni oynamaya devam ettiren bir duygu var. Hemen şu an yaşamını sonlandırmaktan seni alıkoyan. Ve bir de, duyduğun bu nefret ve bırakma duygusu var. Kimi olaylar birinci duygunu, kimi olaylarsa ikinci duygunu besleyip kuvvetlendirir. Senin için önemli bir şeyleri anlamak, sevgi ve itibar görmek, bir şeyler üretmek yaşama duygularını, edilgen bırakılmak, kötü muamele görmek, çıkmazda takılıp kalmaksa ölüm duygularını besler büyütür. Yürüttüğü fikirler bu duyguların kelimeye dökülmesinden ibarettir.

Neyle beslendiğin kadar, neyle beslenmediğin de önemli. Hayatına nelerin girip çıktığına dikkat etmelisin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edmund Husserl

Ne rolü oynamak zorundasın
    İnsan olmanın gerektirdiği şeyler. Ailenle, arkadaşlarınla arandaki bağları belli bir seviyede tut. Bir işe girebilmek için okul oku, yeni arkadaşlar edin, kendini geliştir, kız arkadaş edin, sağlığını belli bir seviyede tut, bakımlı ol vs. vs.

Sims gibi anasını satayım, kendimi oyun oynar gibi hissesiyorum ve bu oyunu oynamaktan çok sıkıldım.

• Bu bir yanılgı.Bütün davranışlarının farkındalıktan nasiplendiğini kim söyledi.İnsan en çok bizzat bedenininin ağırlığını,yükünü sırtlamak durumundadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Bu bir yanılgı.Bütün davranışlarının farkındalıktan nasiplendiğini kim söyledi.İnsan en çok bizzat bedenininin ağırlığını,yükünü sırtlamak durumundadır
    Davranışları gerçekleştirirken farkındalık oluşmasa bile daha sonra oturup şöyle bir düşününce farkındalık o zaman meydana geliyor. İlla eş zamanlı oluşmasına gerek yok hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus gl702 -- 27 Ağustos 2019; 3:15:59 >
  • sahte olan sen değilsin

yalnız olan ve içten içe kendini yargılama dürtün var.

bu seni gereksiz endişe ve şüpheye sevk etmekte.

gerçek olgunluğun 1 2 adım gerisindesin..

itler uludu diye kurt korkmamalı..cCc
  • tutkunu kaybetmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcılarınavcısı

tutkunu kaybetmişsin
    Bu her şeyin çok yapay olduğunu değiştirmiyor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asus gl702

Bu her şeyin çok yapay olduğunu değiştirmiyor ama.

Alıntıları Göster
    Tutkunu kaybettiğin için yapay geliyor.

• Kendimi, herkesin klimalı serin bir yerde mışıl mışıl uyurken, güneşli bir yerde daha alarmın çalmasına 4 saat olduğu halde sıcaktan uyanmış ve bir daha geri uykuya dalmaya çalışan biriymişim gibi hissediyorum. Uyumaya çalışıyorum ama bir yandan ortamdaki sıcaklık buna müsade etmezken öbür yandan, uykudan bir kere uyanmış olmam, bir daha asla uykuya dalamayacağım düşüncesi, herkesin böyle rahat uyurken benim şansıma güneş alan bir odada uyumam.. ve bütün bunların sonucunda uyuyamadığım için uykudan da, uyuyanlardan da nefret etmeye başlamam.

Uykuya rest çekip 4 saat eksik uykuyla okula gitmeye de g.tüm yemiyor, uyumadan 4 saat'te geçmek bilmiyor. Uykusuz halde sıcacık odada güneşin ısısını daha da fazla hissediyorum.
    Dakikalarım uyumaya çalışmakla, uyuyamayacağımı hissettiğim zamanlarda da uykudan nefret etmekle geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asus gl702

Kendimi, herkesin klimalı serin bir yerde mışıl mışıl uyurken, güneşli bir yerde daha alarmın çalmasına 4 saat olduğu halde sıcaktan uyanmış ve bir daha geri uykuya dalmaya çalışan biriymişim gibi hissediyorum. Uyumaya çalışıyorum ama bir yandan ortamdaki sıcaklık buna müsade etmezken öbür yandan, uykudan bir kere uyanmış olmam, bir daha asla uykuya dalamayacağım düşüncesi, herkesin böyle rahat uyurken benim şansıma güneş alan bir odada uyumam.. ve bütün bunların sonucunda uyuyamadığım için uykudan da, uyuyanlardan da nefret etmeye başlamam.

Uykuya rest çekip 4 saat eksik uykuyla okula gitmeye de g.tüm yemiyor, uyumadan 4 saat'te geçmek bilmiyor. Uykusuz halde sıcacık odada güneşin ısısını daha da fazla hissediyorum.
    Dakikalarım uyumaya çalışmakla, uyuyamayacağımı hissettiğim zamanlarda da uykudan nefret etmekle geçiyor.
    Endiseedecek bi sey yok.
    Zodionlanmissin.
    Kurtulman icin dediklerimi yapacaksin.
    Hemen 500gram malum kola gitmasinin kullandigi bocegin disisinden ve viper yilaninin disisinin ciftlesmemisinin erkekle guneslenmeisinin bidik alti pullariyla bitlikte 2litrr esek sutuyle 65c kaynatip bakir satila doldurup ayaklarini icine daldirip 3 fatiha 3 bakara 4 makara 5 yakara 6 sakara okuyacaksin..

Ve milliyetci hatekrtin 40.ci yili kutlu olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: sething

Endiseedecek bi sey yok.
    Zodionlanmissin.
    Kurtulman icin dediklerimi yapacaksin.
    Hemen 500gram malum kola gitmasinin kullandigi bocegin disisinden ve viper yilaninin disisinin ciftlesmemisinin erkekle guneslenmeisinin bidik alti pullariyla bitlikte 2litrr esek sutuyle 65c kaynatip bakir satila doldurup ayaklarini icine daldirip 3 fatiha 3 bakara 4 makara 5 yakara 6 sakara okuyacaksin..

Ve milliyetci hatekrtin 40.ci yili kutlu olsun..

Alıntıları Göster
    Gören de sanacak ki selonun hiç derdi yok.Yemezler

• Zodion Z kullanıcısına yanıt
    Derdim etrafimdaki mal of turkeyzen..

• quote:

Orijinalden alıntı: sething

Derdim etrafimdaki mal of turkeyzen..
    Yoo.Sen zevk alıyorsun gibi görünüyor.İyi eğlenceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Yoo.Sen zevk alıyorsun gibi görünüyor.İyi eğlenceler

Alıntıları Göster
    Kacinilmaz tecavuzun tevazusu diyelim..

Birlikte egleniyoruz..

Kadehlere dikkat..

• Selo cümle sonunda üç değil de iki nokta kullanmanın anlamı ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Edmund Husserl

Selo cümle sonunda üç değil de iki nokta kullanmanın anlamı ne
    3 nokta çok cringe duruyor.

• Asus gl702 kullanıcısına yanıt
    Tamam..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.