Şimdi Ara

...KLIPSCH club... (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
23
Favori
89.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: odesy

hocam hersey güzelde bu hoparlörlere anthem değilde onkyonun üst model thx li bir amfisi daha iyi olmazmıydı acab PR-RZ5100 gibi 5100 xlr çıkışlarada sahip
    Birincisi onkyo nun üst modelleri anthem den iyi degil

İkicisi dediğin cihaz pre anfi yanı hoparlor bağlayamazsin

O kadar para da verip power anfi de ekleyip o kadar para daha verip 11 çift kablo da Alman lazim

Ayrıca thx de kalmadi bi anlamida yok 40 mt altında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    aynen 5100 pre yanına birde 3100 almak gerekiyor 11 çift kabloda olacak 3100 tek basına alınabilir thx için hoparlörler thx olunca amfide thx olunca sinemada daha iyi bir uyum yakalanır diye düşündüm forumda pahalı sistem kullanan arkadaslar anthem tercih ettiklerine göre vardır bi bildikleri
  • quote:

aynen 5100 pre yanına birde 3100 almak gerekiyor 11 çift kabloda olacak 3100 tek basına alınabilir thx için hoparlörler thx olunca amfide thx olunca sinemada daha iyi bir uyum yakalanır diye düşündüm forumda pahalı sistem kullanan arkadaslar anthem tercih ettiklerine göre vardır bi bildikleri
    Anthem le ilgili degil hepsi güzel son çıkan larin ama pre power isi baska kulvar zor masraflı ciddi uğraşlar lazim

2019 da 8k lar da çıkıyor avr ler

• Benim soruya kim cevap verecek ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klipsch THX Set 8ohm olduğu için kurulum dostu ve amfiye daha az yük bindiriyor anthem sargılı trafo torklu oluğu için sesini bile zor açıyorum Ama pre power daha sık dokuyup daha iyi işliyor tabi ama herşeyden önce benim için Anthem avr deki ses kalitesi önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 4 Temmuz 2018; 22:5:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Gürellerde ,R28F leri sinema odasında kullanıyorlardı RP260 F leri ise üst katta stereo müzik sisteminde dinlettirmişlerdi , fiatı aşagı çekebilirseniz RP260 F yi öncelikle tercih edin derim ,
    Selam, sormak istedim, Klipsch thx ile klipsch reference serisi ses kalitesi fark olur mu ?

• quote:

hocam hersey güzelde bu hoparlörlere anthem değilde onkyonun üst model thx li bir amfisi daha iyi olmazmıydı acab PR-RZ5100 gibi 5100 xlr çıkışlarada sahip
    Hoparlörleri de Klipschden ziyade Heco ile donatsın. THX'i varsa onu kullansın mantık gayet temel hocam siz de...
  • sinema da olay THX amfi THX hoparlördür yeri müsait olan bütçesi olan kurar isteyende anthem amfi alır heco hoparlör klipsch hoparlör alır svs sub alır benim bütçem müsait olupta thx set almişsam thx amfi alır öyle kullanırdım Onkyo TX-RZ3100
  • quote:

sinema da olay THX amfi THX hoparlördür yeri müsait olan bütçesi olan kurar isteyende anthem amfi alır heco hoparlör klipsch hoparlör alır svs sub alır benim bütçem müsait olupta thx set almişsam thx amfi alır öyle kullanırdım Onkyo TX-RZ3100
    THX sertifikası olmayınca olmuyor diyorsunuz :)
    Amfi ile hoparlör birbirlerinin thx cert. olduğunu sinyal yolu ile mi anlıyorlarda bütünlük sağlıyorlar.
    Böyle bir kurumun testine tabi olmayan markaların cihazları istenileni sağlamıyor diyorsunuz :)
  • THX olmayınca olmuyor diye birsey yazmadım ama olursa tabiki daha iyi oluyor
    THX hoparlörleri zaten standarttır 80 hz amfide thx olunca ona göre kurulum yapılır daha iyi performans alınır
    Diğer markalarda istenileni karsılayabilir ama çogu sinema için özel olarak üretilmiş 80 hz thx hoparlörleri değillerdir örneğin klipsch thx set pahalıdır ama thx olmayıpta çok daha pahalı olan setler vardır ama 80 hz değildir sadece sinema için yapılmamıştır müzikte dinlersin bu thx sertefikası veriliyorsa boşa verilmiyordur diğer markalar kullanır yada kullanmaz onların bileceği iş benim işim sadece sinema diyorsan bunun için sistem kuracağım dersen THX sistem kuracaksın bu kadar basittir buradan sonra ne istersen alırsın anthem alırsın svs alırsın ne istersen onu alırsın zevke kalmış ama bana göre sinema THX tir
  • quote:

THX olmayınca olmuyor diye birsey yazmadım ama olursa tabiki daha iyi oluyor
    THX hoparlörleri zaten standarttır 80 hz amfide thx olunca ona göre kurulum yapılır daha iyi performans alınır
    Diğer markalarda istenileni karsılayabilir ama çogu sinema için özel olarak üretilmiş 80 hz thx hoparlörleri değillerdir örneğin klipsch thx set pahalıdır ama thx olmayıpta çok daha pahalı olan setler vardır ama 80 hz değildir sadece sinema için yapılmamıştır müzikte dinlersin bu thx sertefikası veriliyorsa boşa verilmiyordur diğer markalar kullanır yada kullanmaz onların bileceği iş benim işim sadece sinema diyorsan bunun için sistem kuracağım dersen THX sistem kuracaksın bu kadar basittir buradan sonra ne istersen alırsın anthem alırsın svs alırsın ne istersen onu alırsın zevke kalmış ama bana göre sinema THX tir
    O iş öyle olmuyor işte Yahudi George Lucas’ın verdiği sertifikaya göre marketing objesi olarak size extra para olarsk dönüyor o cihazlar. Thx olmaması bir cihazın thx olanından daha kötü olacağına anlamına gelmiyor. Disarda Onkyodan Hecodan ibaret olmayan epey iyi marka var ve bunlar thx sertifikasi yok. Anthemin bu sertifikaya sahip olmamasi Onkyodan daha iyi oldugu gercegini degistirmiyor...

• olmuyorsa olmuyor napalım şimdi isteyen istediğini kullansın

• RC-64 II ve 2 adet RP-160m ile aranıza katıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanart -- 22 Temmuz 2018; 13:29:5 >

• hasanart kullanıcısına yanıt
    bende rp150 var basları gayet yeterli, 160lar daha iyidir, iyi dinletiler
  • İhtiyaç fazlalığından rp 150m satılık arkadaşlar, 9 aylık , amazondan alınma, 10/10 kozmetik

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanart

RC-64 II ve 2 adet RP-160m ile aranıza katıldım
    Hocam o mesafeden nasıl dinliyorsunuz ? Ben kocaman salonda dinlerken tizler kulağımın içinde patlıyor.

@live2lift

Hocam fiyatı nedir ?

• Gorod kullanıcısına yanıt
    2600tl+kargo

• Merhaba , 2. el Klipsch surround hoparlör arıyorum , duvara asılan yuvarlak hatlı olanlardan , R-14S , RP-520 ,RP-240 modelleri ve benzeri tarzda..

olan ,satmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçerse sevinirim.
  • Arkadaşlar selamlar yardımınıza ihtiyacım var. Sistemim komple klipsch. Subwoofer'im RW 10D. Ancak arızalandı. Açtığımda göstergesi devreye giriyor ve çalışmaya başlıyor ancak kısa bir süre sonra ekran gidip gelmeye başlıyor ve sonra tamamen kapanıyor. Daha once Yamaha amfim de bozulmuştu tamir edeyim diye içini actim ama daha da bozdum. Ne dersiniz herşeye rağmen bir denesem mi yoksa ustaya mi gotursem? Daha da önemlisi ANKARA'da cihazımı düzgün bir şekilde yapabilecek işinin ehli bir usta tavsiye edebilir misiniz? Simdiden teşekkürler

• Şunu da açıklayayım yanlış anlaşılmasın. Açılması, göstergenin göz kırpması ve tamamen kapanması 5-10 saniye içinde falan oluyor.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.