Şimdi Ara

Klimasız 2011 Golf 58.000 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
0
Favori
34.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Pulse_

quote:

Orijinalden alıntı: okemik

Allah cezanı versin VW tez günde iflas et Bu devirde klimasız araç ne demek. Hadi üretim hatası varmış falan filan. Yahu bunu fark ettin madem fabrikadan çıkmadan üretim bandına tekrar sokup klima tak. VW gibi bir firmanın üretim bandında böyle saçma salak bir hata oluyor ve hatayı düzeltmeden piyasaya sunuyorsa zaten hiç güvenmedim VW benim gözümde tamamen bitmiştir. VW ye

bu hata bir fransız veya japon firmasında gerçekleşseydi burayı ''yıkarlardı''

not: kimse kusura bakmasın.

Aynen katılıyorum. yerden yere vururlardı. Almancılar bizim yaptığımız yorumların 10 mislini yapardı emin olun

•  Klimasız 2011 Golf 58.000
  • yaz aylarından sıcak bir gün;
    denize gıdılcektır,golf klimasız garajdan cıkarılır,arkadaslar evlerınden alınır,biri der ki;
    -golfün hayırlı olsun,hem de dizel ,58 mılyar baydın,şu klimayı açta bır serınleyelım
    -

haha
  • quote:

Orijinalden alıntı: playumb

quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

Meraktan telefon edip sordum arkadaşlar adama bu arabanın durumunu.

Ve tahmin ettiğim gibi doğuş oto en sonunda klimayıda opsiyon olarak kullanmış

Adamın babasınınmış araç,bayide satış temsilcisi ile görüşürken klimasız golf olduğunu duyunca babası bende zaten klima kullanmıyorum diyerek bu aracı almış.

Bayi sonradan klima takılabileceğini fakat aracın garantisinin biteceğini söylemiş.

Ne denilebilirki 58.000'tl lik bir araçta klima yok.

Bu sorgusuz sualsiz vw fanatikliği oldukça bizim halkımızda eminim yakında koltukları,farları,kornayı'da opsiyon olarak satacak doğuş.

İşte bu!!Yeterki Vw kalitesi olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

quote:

Orijinalden alıntı: okemik

AHadi üretim hatası varmış falan filan.

Hata falan yok
    Neredeyse bütün yıl soğuk olan ülkeler için üretilmi araç.Gerçi kutuplarda bile yaşasam bu kadar para verdikten sonra klimasız araç almam

Böyle bi bahane olmaz yaa. Rusya yı bile gördük bu yaz 40 C ye vurdu. Bu klimasız aracı Ruslara mı satmak için üretti? VW işin şeyini çıkardı iyice. Böyle bi durumda bir Japonda olsa söyleyeceklerim aynı olurdu. Tek kelimeyle rezalet.

• quote:

Orijinalden alıntı: obt

2011 model

Araç 0 km'dir.

Üzerinde Highline Jantları vardır

Ekstra olarak 4700 TL değerinde Orjinal VW Golf VI Body Kit taktırılmıştır.

Yine ekstra olarak Park Sensörleri eklenmiştir.

Son derece bir araba, DSG şanzuman kullanan farkeder.

Aracın iç dış ziebart boya ve döşeme korumaları yapılmıştır.

7 ileri, DSG otomatik şanzumanlıdır. Direksiyondan vites değiştirilebilir.

Nubuk - Kumaş koltuklara sahiptir.

Golf'e en yakışan renk Şeker Beyazıdır.

Direksiyonu çevirdiğiniz yöndeki sis lambası otomatik olarak yanarak gece kullanımı kolaylaştırır.

Yakıt değerlerini yazmaya gerek yok, zaten VW'nin en cimri arabasıdır.

Sunroofludur.

Araç Klimasızdır, istenildiği takdirde takılabilir hazırlığı vardır. Kaloriferi ve havalandırması mevcut,

Fiyatının uygun olmasının sebebi budur.

2+2 toplam 4 YIL GARANTİLİDİR!!

5 ay içerisinde VW Golf bulabilmek imkansızdır...

Fotoğraflar eklenecek.

35 bin veririm dsg hatrına.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalMW

quote:

Orijinalden alıntı: obt

2011 model

Araç 0 km'dir.

Üzerinde Highline Jantları vardır

Ekstra olarak 4700 TL değerinde Orjinal VW Golf VI Body Kit taktırılmıştır.

Yine ekstra olarak Park Sensörleri eklenmiştir.

Son derece bir araba, DSG şanzuman kullanan farkeder.

Aracın iç dış ziebart boya ve döşeme korumaları yapılmıştır.

7 ileri, DSG otomatik şanzumanlıdır. Direksiyondan vites değiştirilebilir.

Nubuk - Kumaş koltuklara sahiptir.

Golf'e en yakışan renk Şeker Beyazıdır.

Direksiyonu çevirdiğiniz yöndeki sis lambası otomatik olarak yanarak gece kullanımı kolaylaştırır.

Yakıt değerlerini yazmaya gerek yok, zaten VW'nin en cimri arabasıdır.

Sunroofludur.

Araç Klimasızdır, istenildiği takdirde takılabilir hazırlığı vardır. Kaloriferi ve havalandırması mevcut,

Fiyatının uygun olmasının sebebi budur.

2+2 toplam 4 YIL GARANTİLİDİR!!

5 ay içerisinde VW Golf bulabilmek imkansızdır...

Fotoğraflar eklenecek.

35 bin veririm dsg hatrına.

Klimasız araca 35 bile vermem ben yaw ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Klimasız 2011 Golf 58.000

Süpermiş

• 20.000 liraya Dacia Logan alıyorsunuz ve kliması var
  • aslında fiyat uygun olsaydı aracı alırdım sanayide klima taktırırdım çıkma reno yada mıtsıbıshı ww kliması taktırdım uydurudum gögüsede bi şartel yaptırırdım şarteli kaldırınca klima devrede .
  • bu arada aracın 0 olduğuna inanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

Selam,

Bugün VW den bir yetkili ile bu konuyu konuştum.

Bana klimasız Golf lerin üretimdeki bir hatadan (Banttan klima takılmadan geçilmiş.) meydana geldiğini fakat bu durumun satıcı tarafından müşteriye bildirilmesi gerektiğini söyledi.

Birde müşteriye satış esnasında aracın donanımı belirten birkaç kağıt imzalatıyorlarmış eğer o kağıtta klima yok yazıyorsa (ki klima varsa zaten klima yok yazmazmış.) müşterini klima hakkının her zaman mevcut olduğunu söyledi.

Fakat dediğim gibi eğer araçta klima yoksa o kağıtta klima yok yazarmış ama müşteride her kağıdı didik didik incelemez bence.

Uzun lafın kısası koskoca VW de bile üretim hatası oluyormuş işte ..

"Napak inanak mı kanka " diyesim geldi

Ne Doğuş'a ne de VW'e kızmıyorum..Bizim millet bu kadar zır cahil ve bilinçsiz olduktan sonra adamlar ne yapsa yeridir..

• çocuk parkı gibi konu, evlere şenlik ama espriler dandik

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Selam,

Bana klimasız Golf lerin üretimdeki bir hatadan (Banttan klima takılmadan geçilmiş.) meydana geldiğini fakat bu durumun satıcı tarafından müşteriye bildirilmesi gerektiğini söyledi.

Birde müşteriye satış esnasında aracın donanımı belirten birkaç kağıt imzalatıyorlarmış eğer o kağıtta klima yok yazıyorsa (ki klima varsa zaten klima yok yazmazmış.) müşterini klima hakkının her zaman mevcut olduğunu söyledi.

Fakat dediğim gibi eğer araçta klima yoksa o kağıtta klima yok yazarmış ama müşteride her kağıdı didik didik incelemez bence.

bu konuda öyle REPLİK olacak başlıklar varki hangisini kaleme alsak belli değil.

her biri diğerinden daha komik ve şaka gibi,söz konusu kaliteli alman otomobilleri olunca herkes yazar durur yok öyle yok böyle

bakın burası kuzuların sessizliğini oynuyor hiç bir almancı burada değil.gönül isterki biri çıkıp harbi harbi verip veriştirsin gık yok.

TANER abiyi buraya davet ettik o da diğerleri gibi davetimizi görmezden geldi mazeret kabul etmiyorum.

sonuç bu bir halk arabası ve bu fiyat az bile bu zihniyete alın Tepee tepe kullanın

Kusura bakmayın;ama bir garip konuşuyorsunuz.Ne istiyorsunuz,ana avrat sövelim mi yahu burada.Ayrıca bu bence Doğuş'un işi.Biz Doğuş'a zaten laf söylüyoruz yeri geldiğinde.Ben açıkçası o üretim hatası muhabbetine inanmadım.Çünkü bilgisayar teker teker kontrol ediyor.Hata verirdi.Bunları kuzey ülkelerinden birinden çekmişler işte.

Bunun satılması ayıp.Alanlar da hangi mantıkla aldılar bilemiyoruz.Ben olsam almam kesinlikle,o ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Selam,

bu konuda öyle REPLİK olacak başlıklar varki hangisini kaleme alsak belli değil.

her biri diğerinden daha komik ve şaka gibi,söz konusu kaliteli alman otomobilleri olunca herkes yazar durur yok öyle yok böyle

bakın burası kuzuların sessizliğini oynuyor hiç bir almancı burada değil.gönül isterki biri çıkıp harbi harbi verip veriştirsin gık yok.

TANER abiyi buraya davet ettik o da diğerleri gibi davetimizi görmezden geldi mazeret kabul etmiyorum.

sonuç bu bir halk arabası ve bu fiyat az bile bu zihniyete alın Tepee tepe kullanın

Kusura bakmayın;ama bir garip konuşuyorsunuz.Ne istiyorsunuz,ana avrat sövelim mi yahu burada.Ayrıca bu bence Doğuş'un işi.Biz Doğuş'a zaten laf söylüyoruz yeri geldiğinde.Ben açıkçası o üretim hatası muhabbetine inanmadım.Çünkü bilgisayar teker teker kontrol ediyor.Hata verirdi.Bunları kuzey ülkelerinden birinden çekmişler işte.

Bunun satılması ayıp.Alanlar da hangi mantıkla aldılar bilemiyoruz.Ben olsam almam kesinlikle,o ayrı.

valla üretim hatası olayına bende çok inanmadım, en basit bir serviste bile diagnosise bağlasa çıkar klima var veya yok diye..kos koca vwnin üretim hattından kaç yüz, bin araç çıkacak hata ile...pek inandırıcı değil..bence doğuş yediği haltı vw'e yıkmaya çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-sahibinden-2011-model-golf-32147770/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-volkswagen-golf-1-6-tdi-comfortline-dsg-sanzumana-32301402/detay

buyrun klimasız Alman şaheseri GOLFFLER!!!

Bu insanlar nasıl klimasız Golf'e bu kadar para verip te 4000 km kullanabiliyorlar? Beynim durdu Yani bu arabaları alıpta kullananlar kızmasın ama bu mallık değil de nedir allasen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kpt Sedat -- 6 Ekim 2010; 1:30:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-sahibinden-2011-model-golf-32147770/detay

ilandaki araba 1.6 TDi Comfortline 60.000 tl

1.6 dizel tiptr.dsg highline 59.300 tl sıfırı ( şukur kliması var)

/>

• ŞİMDİ BENİM ANLAMADIĞIM VW'İN İNTERNET SİTESİNDEKİ 1,6 TDI HIGHLINE DİJİTAL OTM KLİMALI 59,300 TL OLUYORDA, İNTERNETTEKİ HEM DAHA DÜŞÜK MODEL OLAN COMFORTLINE HEMDE 60,000 TL NASIL OLUYOR?? BÜYÜK SORU İŞARETİ???
  • niye klimayı çalmışlarmı
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.