Şimdi Ara

Klima tavsiyesi Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/vestfrost-18000-btu-h-a-enerji-sinifi-r22-duvar-tipi-klima-p-EVVESR2218000
    http://www.hepsiburada.com/samsung-ar5600-ar12jsfncwk-sk-a-12000-btu-h-inverter-klima-p-EVSAMAR5600AR12HSF

yukardaki iki klima arasında kaldım düşünüyorum sizce hangisini almalıyım ?

Konumlandıracağım yer salon 25 metre kare 3 adet cam var yerden yükseklik 3 metre sabah güneş alıyor 1. kat.

Benim için önemli olan elektirik yakımının düşük olması ve ısıtması lütfen daha iyi fiyat performans ürünü olarak gördüğünüz veya yakmasından ve ısıtmasından (soğutmasından) memnun olduğunuz 2000 tl ye kadar tavsiyelerde bulunurmusunuz.

ACİLEN ALMAM GEREK

• Güncellendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımcı olun lütfen arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah4

Yardımcı olun lütfen arkadaşlar

arkadaşım bu bütçeye tabi iyi klima almak zor. fakat yukarıdaki seçimlerinizin ikisinide eleyin.

fiyatınızı az bir miktar artırabilirseniz general klimalar var. 1200 btu onlara bakabilirsiniz.

mideanın klimalarına bakabilirsiniz.

pm yolladın size.
  • Klima almayı düşünüyorumda mitsubishi MSZ-FH24VE düşünüyorum 1300 euro fiyatı bu markayı önerirmisiniz

benim için önemli olan faturam olduğunca tasarruf etmek enerji tasarrufu konusunda ısıtma ve soğutmada A+++ bi klima değer mi acaba fiyatı 9000 btu için biraz abes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 13 Ağustos 2015; 19:15:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

Klima almayı düşünüyorumda mitsubishi MSZ-FH24VE düşünüyorum 1300 euro fiyatı bu markayı önerirmisiniz

benim için önemli olan faturam olduğunca tasarruf etmek enerji tasarrufu konusunda ısıtma ve soğutmada A+++ bi klima değer mi acaba fiyatı 9000 btu için biraz abes

arkadaşım klimanın kralını seçmişsiniz. piyasadaki en iyi klimadır. me kalitesini araştırmışsınızdır sanırım. kalitesi tartışılmazdır. servisi mükemmeldir.firma herzaman müşterisinin yanındadır.

fiyatları yüksek ,tabi kalite ve performansıda yüksek.imkanınız varsa bir kere alın ve uzun yıllar hem sizler hem evdekiler hemde faturalarınız rahat etsin.

bende bu modelin 12000 btu su var.tek kelime ile mükemmel.

kime sorarsanız sorun bu klima tektir.daıkın ururu sarara dan sonra.

• aydinsukru kullanıcısına yanıt
    cihaz güzel hocam eğer maddiyat uygunsa fh serisi gözü kapalı alınır bir de nerede 1300 yuro

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    mitsubishi bayii ne sordumda katalog verdiler fiyatları yurtdışı avrupa fiyatlarla orantılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 14 Ağustos 2015; 10:49:27 >
    Ben geçen seneki kampanyada 2800 geliyordu almaya niyetlendim araya birşeyler girdi alamadım bu sene 4035 tl dediler ben de kızdım gittim daikin shira modeli aldım

• coco1912 C kullanıcısına yanıt
    tavsiye eder misiniz hocam daikin ve zibro bayilerinede bakıcam ondan sonra karar vermeyi düşünüyorum banada 4035 lira dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 14 Ağustos 2015; 10:57:34 >
    Ustam para sıkıntın yoksa fh serisi çok güzel cihaz ha pahalı gelirse daikin shira güzel cihaz daikin serisinde en düşük shira mitsibuşi sf ef ve fh serileri toşiba daisaikai modelleri güzeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 14 Ağustos 2015; 11:03:13 >
  • coco1912 toshiba diyorsunuz tamam güzelde bilmem haberiniz varmıdır skv ve skvr serileri ses konusunda sıkıntılı. çok şikayetçi olanlar oldu.

ayrıca skv serisi soğutmada sıkıntılı.

daıseıkaı diyorsunda hangisi olduğunu yazsan iyi olur.

toshiba alınacaksa skvp den aşağısı alınmaz. yoksa uğraşır durusunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.