Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

kombi tavsiyesi acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Giriş
      8973 Mesaj
      Fiyat aralığım 1500-2500 arası Allah herkese nasip etsin yeni bir ev satın aldım 2+1 100m2 2. Kat ısı yalıtımı vs hepsi yapılı yeni bina 7m3 petek altına yoğuşmalı kombi önermiyorlar taş çatlasa dairenin petekleri 6 bilemedin 7m3 falandır. Önerilen kombi markaları bilindik markalar buderus viesmann eca demirdöküm immergas vb. Sizce nasıl bir kombi seçmem gerekir hangi markadan ve hangi çalışma prensibi tasarruf olarak geri döner aklımdaki kombi buderus 072 28kw modeli termostat ile kullanmayı düşünüyorum. Sizlerin düşünceleri benim için önemli sizler ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
      |
    • Yarbay
      4707 Mesaj
      2 önerim var immergas alpha veya immergas eolo mini24 uygun istersen dd atron

KOMBİ TAMİR BAKIM UZMAN TEKNİSYEN YETKİLİ VE ÖZEL SERVİS İSTANBUL AND. YAKASI ÜMRANİYE -ÜSKÜDAR-KADIKÖY-BEYKOZ FAAL BÖLGESİNDE 1997 YILINDAN BERİ SEKTÖRDEYİZ M.E.B SİCİL NO:648537
    • Yarbay
      8973 Mesaj

Yorumunuz için teşekkürler değerlendirmeye alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      kombiustası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Huawei Mate 10 Pro | Brown

6.0 inc Fhd+ Screen 402 PPI || HiSilicon Kirin 970 CPU Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) || Mali g72 mp12|| DDR4x 6 GB RAM 1833 mhz|| 128 GB Storage Ufs 2.1||Dual:12 MP (f/1.6, 27mm, 1/2.9", 1.25µm) + 20 MP B/W (f/1.6, 27mm), OIS, 2x lossless zoom, Leica optics || Front camera 8 mp f2.0 Yüz tanıma || 4000 mah batery|| Emotion UI 8.0 || Android OS 8.0 Oreo
    • Yarbay
      7247 Mesaj
      Senden bir tek dileğim var...O paraya 500 ekle YOĞUŞMALI KOMBİ AL..Ödediğin farkı 4 ayda gazdan yapacağın tasarrufla çıkarıyorsun.... BEN TAM 11 YILDIR ECA YOĞUŞMALI KOMBİ KULLANIYORUM....ŞU AN ECA SCOTT en son modeli....Bizim apartmanda 14 evde kombi yanıyor....Geçen ay gelen faturalar ortalama 225 - 430 lira arasında iken ben 148 Lira ile hayret uyandırdım..Kombiyi 39 C ayarda 23 saat devamlı yakıyorum...öğlen 1 saat camları açıp kombiyi dinlendiriyorum...Hepsi bu... Ne alırsan al YOĞUŞMALI AL....Yoğuşmalı kombide çıkan suyu götürecek su gideri olacak...Her M3 gaz için 1 Lt su çıkıyor....Kolay gelsin..

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

• Yarbay
      8973 Mesaj

Benimde ilk aklıma yoğuşmalı kombi geldi fakat şu petek sayısı ve m3 olayı kafamı karıştırıyor 100 m2 ev yoğuşma sağlanır mı yetersiz mi kalır vs şüphelerim var.
      |
      |
      taşkafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Huawei Mate 10 Pro | Brown

6.0 inc Fhd+ Screen 402 PPI || HiSilicon Kirin 970 CPU Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) || Mali g72 mp12|| DDR4x 6 GB RAM 1833 mhz|| 128 GB Storage Ufs 2.1||Dual:12 MP (f/1.6, 27mm, 1/2.9", 1.25µm) + 20 MP B/W (f/1.6, 27mm), OIS, 2x lossless zoom, Leica optics || Front camera 8 mp f2.0 Yüz tanıma || 4000 mah batery|| Emotion UI 8.0 || Android OS 8.0 Oreo
    • Yarbay
      7247 Mesaj
      100 M2 ev için kombide normal panelin 60 lık 7 Mt eder....Yoğuşmalı kombide ise 8,5 mt toplam boyda 60 lık panel radyatör çok güzel yoğuşma yapar...Hepsi bu.... Kolay gelsin...
      |
      |

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....
Reklamlar
paykasa
SEO
SEO
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.