Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hknkula, l3urak00 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
39.164
Cevap
328
Favori
3.172.046
Tıklama
Giriş
      2989 Mesaj

Hocam son bir sorum daha var.Kronik koku sorununu yok sayarsanız aşağıdakilerden hangisini tercih edebilirim.Fiyatları aynı iki klimanında.

LG Dual Eco S3-W18KL3BA 18000

AİRFEL LTXN50U 18000
      |
      |
      klima5505 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herkes Haddini Bilecek !
    • Er
      5 Mesaj
      Eca syplos modeli klimalar nasıldır.Bilgisi olan varmı acaba, dd a5 ve airfel ile karşılaştırılabilirmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Çavuş
      75 Mesaj
      Merhaba;

Forumda gezdim fakat biraz kafam karıştı. Aşağıdaki kriterlere uyacak bir klima istiyorum yardım edebilirseniz sevinirim;

- İzmirde, kuzey-batıya, bakan 20 metrekare köşe odada (salon) kullanılacak.
      - Apartman yeni, yalıtımı iyi, odada iki adet 1.80 genişliğinde alüminyum çerçeve çift camlı sürgülü kapılardan var.
      - Sadece soğutma amaçlı kullanılacak, ısıtma yapmayacağım, hafta içi akşamları 5-6 saat çalışacak haftasonu belli olmaz, evde olursak hep çalışır.
      - Bütçe 5000tl belki 6000e çıkarım ama sanmıyorum. Daha ucuza kapatabilirsem de iyi olur o sebepten daha uygun fiyatlı seçenek sunarsanız sevinirim.
      - Şu an kafamda Mitsubishi Heavy veya Hitachi var. Hitachi fiyatlarını bilmiyorum ama bildiğim biryer var uygun fiyat alabilirim diye düşünüyorum.

Sanırım 12000btu yeterli oluyor. Bu haftasonu çıkıp bikaç yerden fiyat alıcam. Buradaki tavsiyelere göre hareket etmek istiyorum.
      |
      |

• Yarbay
      5271 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Merhabalar. Yalıtımın seviyesi gayet iyi. 12000btu cihaz yeterli olacaktır.

Arçelik grubundan cihaz düşünüyorsanız biraz daha zorlama imkanınız varsa Arçelik 12610 serisini tavsiye ederim. Şu anda Arçelik'in en üst modelidir(görsel anlamda olmasa da ekipman olarak). Bu cihazı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak bütçenizi aşıyor ise alternatif olarak Prosmart serisini tavsiye ederim.

Saygılarımla... Alıntıları Göster
      Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. Peki sizce Demirdöküm A5 performans mı yoksa Arçelik Prosmart 12340 mı hocam..? Hemen hemen aynı fiyat her ikisi de..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      Merhabalar, klima konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var.
      İzmir'de güney cepheli çatı katında açık mutfak ile 30 m2 salonda 18.000 lik klima yeterli olur mu ? Isı yalıtımı var. Sadece yaz için soğutma amaçlı kullanabileceğim klima önerileriniz nelerdir?
      Bütçe 4-4.500 tl
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,926
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.