Şimdi Ara

Klima Seçim Uygulaması, Fiyatlar, COP/EER Değişim Oranları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
6
Favori
12.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: klima5505

quote:

Orijinalden alıntı: Amras_Elanesse

Merhabalar tüm yorumları okudum öncelikle teşekkürler ama acil fikrinize ihtiyacım var.

Bütçemiz 1000-1500 arası.

Evimiz mersinde. Klimayı koyacağımız oda 24m2. Ve günün ortalama 4 saati güneş görüyor batı cephesinde.

COP ERR değerleri arttıkça tasarruf artıyor ama aynı oranda fiyatta artıyor. Bunun yanında ortamdaki nemi de alsın havayı kurutmasın istiyorum. İnventer özelliğide bulunsun.

Önerileriniz ne olurdu arkadaşlar ve sayın ustalarım. Elektriği az yakacak, ortamı kurutmayacak inventer özellikli bir klima 1000-1500 tl arası öneriniz desem ne önerirsiniz?

@kocausta* @testereci

Benim de önerim Airfel Olacaktı..

Fakat airfel montaj borusunu alüminyum kullanıyor. bunu montajdan önce bakır ile ücretsiz değiştirilmesini talep etmelisiniz...

Anladım ustalarım ikinizede teşekkür ederim. varolun.
    Ama son anda karar değiştirip Doğalgaz başvurusu yaptık. Hayırlısı olsun artık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: klima5505

quote:

Merhabalar tüm yorumları okudum öncelikle teşekkürler ama acil fikrinize ihtiyacım var.

Bütçemiz 1000-1500 arası.

Evimiz mersinde. Klimayı koyacağımız oda 24m2. Ve günün ortalama 4 saati güneş görüyor batı cephesinde.

COP ERR değerleri arttıkça tasarruf artıyor ama aynı oranda fiyatta artıyor. Bunun yanında ortamdaki nemi de alsın havayı kurutmasın istiyorum. İnventer özelliğide bulunsun.

Önerileriniz ne olurdu arkadaşlar ve sayın ustalarım. Elektriği az yakacak, ortamı kurutmayacak inventer özellikli bir klima 1000-1500 tl arası öneriniz desem ne önerirsiniz?

@kocausta* @testereci

Benim de önerim Airfel Olacaktı..

Fakat airfel montaj borusunu alüminyum kullanıyor. bunu montajdan önce bakır ile ücretsiz değiştirilmesini talep etmelisiniz...

Anladım ustalarım ikinizede teşekkür ederim. varolun.
    Ama son anda karar değiştirip Doğalgaz başvurusu yaptık. Hayırlısı olsun artık.

Hayırlı Olsun Dileklerimle...

• Güncelleme gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teknık gırmışsınız hah işte bunu alın desenızde bızde kararsızlıktan kurtulsak :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.