Şimdi Ara

kliksa axess kampanyası (13-19 ağustos) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
3
Favori
7.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkerbb

quote:

Orijinalden alıntı: denizuluta

ben klima aldım ama 100 tl için mesaj falanda gelmedi internttede gözükmüyor?

Muhtemelen yarın yatacaktır puanlar..

Maaşın yatmasını bekleyen emekliler gibi yazmışsın Hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: minik1903

Alışverişinizi wings kart ile yapmayın. Verdikleri puan gerçekten komik. 100 tllik puan karşılığında 10000 puan mı ne vermişlerdi. 100 tl lik uçakbileti için 26000 puan istiyorlar

Ya bende de wings var acaba müşteri hizmetlerini aramayı düşündünüz mü. Mili chipparaya çevirme konusunda. Ya da bu konuda tecrübesi olan var mı?
  • bu 100 lira kliksa dan gelen puan geri alınmayacak heralde, öyle bir ibare göremedim??
  • yatmadı puanlar
    hic AKbankı aramamıstım puan icin.
    uyuz bir must temsilcisi cıktı
    once anlamadı vs
    talebi aldı
    bakalım ne olacak
  • illaki gelir puanlar ikiside sağlam firmalar ama gec gelır o baska
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

yatmadı puanlar
    hic AKbankı aramamıstım puan icin.
    uyuz bir must temsilcisi cıktı
    once anlamadı vs
    talebi aldı
    bakalım ne olacak

Bana da yatmadı hala puan.bende arıcam her türlü alırız puanları ama uğraşıcaz gibi görünüyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaaaaa ben dün s3 mini aldım 1 gün sonra gelcek dediler yok hala. anlamadım gitti.
    telefonuda aynı gün kargo yazmışlar ama göndermediler
  • Samsung N8010 Galaxy Note 10.1 899 tl üzerine 100 tllik bir alışveriş daha yaparsanız Axess ile 150 tl chippara ayrıca 15 tl avantajix iadesi alırsınız.Bir tane aldım ben.

Bana kalırsa 735 tl o cihaz için sıcak bir fiyat.

• Yüklenen chip paraların son kullanım tarihi bilen var mı ben bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofist67

Yüklenen chip paraların son kullanım tarihi bilen var mı ben bulamadım

Son kullanım tarihleri yok,muhtemelen yıl sonuna kadar kullanım imkanı sağlarlar,yeni yıldada puanları siler Axess.

• walla kullanımında sorun olmaz benzın alırız kıyafet felan ama yatar herhalde dımı
    kımsenın chip paraları yatmamıs mı
  • hala yatmadı

uykusu yokmuş :)

• bi şey sorcam. bu kliksa da başka hangi kartlara kampanya oluyor. axess e bi de yapı kredi ye de oluyordu galiba. tam emin değilim. garanti ye kampanya yaparlar mı o önemli olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japon.Türk.San

bi şey sorcam. bu kliksa da başka hangi kartlara kampanya oluyor. axess e bi de yapı kredi ye de oluyordu galiba. tam emin değilim. garanti ye kampanya yaparlar mı o önemli olan.

Bonus kartada kampanya yapılıyor..

• quote:

quote:

bi şey sorcam. bu kliksa da başka hangi kartlara kampanya oluyor. axess e bi de yapı kredi ye de oluyordu galiba. tam emin değilim. garanti ye kampanya yaparlar mı o önemli olan.

hocam ne kampanyası yapılıyor bilginiz var mı ? taksit falansa istemiyorum. 100tl bonus indirimi gibi bi şeyler arıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

hocam ne kampanyası yapılıyor bilginiz var mı ? taksit falansa istemiyorum. 100tl bonus indirimi gibi bi şeyler arıyorum.

75 lira bonus kampanyası vardı yaklaşık 15 gün önce..bonus kampanyası oluyor yani..2-3 hafta içinde muhtemelen yine olacaktır.hatta belkide axess 'den sonra bonus kampanyası olabilir..

• quote:

quote:

quote:

quote:

75 lira bonus kampanyası vardı yaklaşık 15 gün önce..bonus kampanyası oluyor yani..2-3 hafta içinde muhtemelen yine olacaktır.hatta belkide axess 'den sonra bonus kampanyası olabilir..

hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. çok saol.

• quote:

Orijinalden alıntı: rigobert_42

yaaaaa ben dün s3 mini aldım 1 gün sonra gelcek dediler yok hala. anlamadım gitti.
    telefonuda aynı gün kargo yazmışlar ama göndermediler

+1907.

üç kağıtçılar sözde hediye aldık
  • bende ipad 4 alacagım chip paralardan dolayı alamıyorum guvenemedım bır turlu
  • Bende LED tv alacağım chip para vermez diye korkuyorum.Chip parası yatan arkadaş varsa bilgilendirsin.Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.