Şimdi Ara

kliksa axess kampanyası (13-19 ağustos) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
3
Favori
7.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ipad aldımanında 50 tl chip para geldi %5 internet kampanyasından ve 1000tl üzerine 100 tl yide bekliyorum. bakalım gelecek herhalde.
  • Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    ininal kart migrostan aldım 5 tl kart ücreti alınıyor 25 tl de yükleme yapılıyor sonra da 30 tl ödenmiş oluyor. Kartı hediye ediyorlarsa da sanal mağazada değil sanırım. Ben aldım kartı fakat diğer işlemleri henüz yapmadım buradan haberleşelim inşallah o konuda.

kliksa.com kınıyorum... neden?
    tv aldım 1380 tl ye normalde aynı gün çıkmalıydı ama 1 gün sonra çıkardılar kargomu. Daha bana ulaşmadan da fiyatı 80 tl düşürdüler. Bi fatura daha kesip ayarlayamadılar işi... AŞağıda yazıyorum detayları okumak isteyenlere...

kargo gecikmesi ve indirimden yararlanamama
    Hüseyin T. | 2013-08-17 01:36:22 kliksa.com sitesinden son zamanlarda alışveriş yapıyorum ve ürünlerinden memnunum. İleride daha da düzgün çalışacağına eminim. Fakat son aldığım ürünlerde kargo teslim süresinde 1 gün gecikme oldu. Fazla sorun etmem normalde ama yakınıma aldığım bir üründü mahçup oldum ona kalsa gidip mağazadan alır. Birde bu gecikme esnasında fiyat 80 tl düştü hemen ulaşıp canlı destek yoluyla yararlanmak istediğimi belirttim ancak iade edip tekrar sipariş vermemi istediler. Gelmiş ürünü iade edip aynı ürünü beklemek pek de mantıklı gelmiyor. Ellerindeki faturayı iptal edip yenisini kesmeleri çok iyi olurdu. Belki birileri sesimi duyar...

FİYATI TEKRAR DÜŞÜRÜP 110 TL FAZLA ÖDETTİRDİLER... NE DENİLEBİLİR OKUMAK LAZIM BUNLARI.... DALGA GEÇİYORLAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozelfen -- 18 Ağustos 2013; 0:41:23 >

• fish kart buldum, fish kart geçer mi? fishle alıp chip yatan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelfen

ininal kart migrostan aldım 5 tl kart ücreti alınıyor 25 tl de yükleme yapılıyor sonra da 30 tl ödenmiş oluyor. Kartı hediye ediyorlarsa da sanal mağazada değil sanırım. Ben aldım kartı fakat diğer işlemleri henüz yapmadım buradan haberleşelim inşallah o konuda.

kliksa.com kınıyorum... neden?
    tv aldım 1380 tl ye normalde aynı gün çıkmalıydı ama 1 gün sonra çıkardılar kargomu. Daha bana ulaşmadan da fiyatı 80 tl düşürdüler. Bi fatura daha kesip ayarlayamadılar işi... AŞağıda yazıyorum detayları okumak isteyenlere...

kargo gecikmesi ve indirimden yararlanamama
    Hüseyin T. | 2013-08-17 01:36:22 kliksa.com sitesinden son zamanlarda alışveriş yapıyorum ve ürünlerinden memnunum. İleride daha da düzgün çalışacağına eminim. Fakat son aldığım ürünlerde kargo teslim süresinde 1 gün gecikme oldu. Fazla sorun etmem normalde ama yakınıma aldığım bir üründü mahçup oldum ona kalsa gidip mağazadan alır. Birde bu gecikme esnasında fiyat 80 tl düştü hemen ulaşıp canlı destek yoluyla yararlanmak istediğimi belirttim ancak iade edip tekrar sipariş vermemi istediler. Gelmiş ürünü iade edip aynı ürünü beklemek pek de mantıklı gelmiyor. Ellerindeki faturayı iptal edip yenisini kesmeleri çok iyi olurdu. Belki birileri sesimi duyar...

FİYATI TEKRAR DÜŞÜRÜP 110 TL FAZLA ÖDETTİRDİLER... NE DENİLEBİLİR OKUMAK LAZIM BUNLARI.... DALGA GEÇİYORLAR...

Samsung Türkiye müşteri hizmetlerini aradım ürünü nerden aldınız dedi Kliksa.com dan aldık dedim.Biz onlara Müşterilere verilmesi için İnnial Card yolladık sanal olması bir şey değiştirmiyor kesinlikle vermeleri lazım sizin ekstra para verip almanız olmaz dedi.Ürünü almadan öncede bilgi kliksaya sordum aldığınız ürünün içinden çıkacak dedi.Olayın 5 Tlsinde değilim eğer bir kampanya yapıyorsan önceden söylediğin gibi sözünde duracaksın insanlara satmadan önce içinden çıkacak deyipte sattıktan sonra içinden çıkmazsa buna ticaret denmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypto33 -- 18 Ağustos 2013; 11:05:50 >

• samsung not 8 5105 aldım. 100+50 chip-para işlemi yapar yapmaz yattı. hatta 130 tl sinide carrfursa da harcadım bile :)

ilk defa böyle bir alış veriş yaptım. akbank'ı gayet başarılı buldum. kartını kullanmaya devam edeceğim. umarım üründe hasarsız gelir. tüm alış-verişlerimi bu siteden

yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizuluta

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: denizuluta

ben klima aldım ama 100 tl için mesaj falanda gelmedi internttede gözükmüyor?

klima ne aldiniz ben de arastiriyorum da

hocam demirdöküm aldım 18 000 lik

http://www.kliksa.com/urun/demirdokum-a-410-18000-btu-h-klima/901851218

1350 ye gelecek heralde 100 tl yatarsa

Sharp vb. firmalarin urunlerinden almaniz daha iyi olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• %5 anında yattı ama %10 yatmadı.akbank call centerla, 17dklık musteri temsilcisi bekleme suresinden sonra, yaptığım görüşmede 20agustosa kadar yatacagını soylediler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bilgilendirme için şimdi mail atıyorum kartımı göndersinler o zaman. Kutuyu henüz açamadık servis işi zaten beni şaşırttı samsung un... bana soruyor size neresi yakın diye kurulum servislerini sayıp... kliksa.com için de Aynen katılıyorum kampanya net olmalıydı. Zaten ticaret diyemiyorum yaptıklarına bende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozelfen -- 18 Ağustos 2013; 16:49:55 >
  • 799TL'lik tv için yardım edebilecek var mı?
  • bayramdan önce kliksa dan 1000 tl wp den faydalanarak 2 adet telefon aldım.

Bir tanesi Samsung s5610 299tl ye .
    Diğeride Samsung Galaxy s3 mini 749 tl ye.

s5610 'un kenarında hafif bir ezilme vardı ama telefon çalışıyordu.
    galaxy s3 mini ise sürekli kapanıp açılıyordu.

kargolamadan başlayında şuana kadar operatörlerin herbiri başka mailden ulaştığım kişiler başka cevap verdiler. Çıldırmak üzereyim. iade ettim. 3 gün sonra ürünü bana geri iade ettiklerini kargoda olduğunu söyleyen bi mail attılar. Sebebide yeniden satışa uygun olmamasıymış.
    Operatörle bilgi@kliksa ile yardim@kliksa ya ağzıma geleni saydım . sonra mail attılar bir önceki maili dikkate almayın ürününüz değiştirilmiştir en kısa zamanda yenisi gönderilecek diye.

Bir daha asla kliksa dan alışveriş yapmam. Muhatap olacak kimse yok. telefon dahi yok.

• arkadaşlar ben 40f6100 aldım kampanyanın başladığı ilk gün gece. ininal kart gelmedi sadece tv geldi. kurulumu yaptırmadım kutuyu da açmadım. ininal kart nerede oluyor? kutunun içinde mi? yoksa servis mi getiriyior?
  • ekkartlar kampanyaya dahil mi
  • the-maintain kullanıcısına yanıt
    yarın servis gelecek pazartesi yani. ben gidip parayla aldım ama içinden çıkarsa da buradan yazarım kartla ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsanityx

bayramdan önce kliksa dan 1000 tl wp den faydalanarak 2 adet telefon aldım.

Bir tanesi Samsung s5610 299tl ye .
    Diğeride Samsung Galaxy s3 mini 749 tl ye.

s5610 'un kenarında hafif bir ezilme vardı ama telefon çalışıyordu.
    galaxy s3 mini ise sürekli kapanıp açılıyordu.

kargolamadan başlayında şuana kadar operatörlerin herbiri başka mailden ulaştığım kişiler başka cevap verdiler. Çıldırmak üzereyim. iade ettim. 3 gün sonra ürünü bana geri iade ettiklerini kargoda olduğunu söyleyen bi mail attılar. Sebebide yeniden satışa uygun olmamasıymış.
    Operatörle bilgi@kliksa ile yardim@kliksa ya ağzıma geleni saydım . sonra mail attılar bir önceki maili dikkate almayın ürününüz değiştirilmiştir en kısa zamanda yenisi gönderilecek diye.

Bir daha asla kliksa dan alışveriş yapmam. Muhatap olacak kimse yok. telefon dahi yok.

Sorun kargo dan kaynaklanmış olabilir mi aceba ?

S5610k yı değiştirmeyebilirler di çünkü eziklik kargo tutanağı ile kayıt altına alınması gerekirdi diye düşünüyorum. Yinede değiştirmişler sizin adınıza sevindim. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

100 chip parası yatan var mı?

5 adet işlem yaptım .
    5 ine de 50 tl geldi.
    3 üne 100tl geldi.
    diğer ikisini de bekliyorum artık.

Saygılar
  • Benimki de yatmadi kayit actirmak lazim mi ki

• İşlemlerin tümünü aynı kartla mı yaptınız?

• quote:

İşlemlerin tümünü aynı kartla mı yaptınız?

Yok be kardeşim. Mümkünmü böyle birşey

Tabiki farklı kartlar ve garanti olsun diye farklı hesaplardan
  • aynı kartla yaptın bizim paralarda sane gitti diye düşündüm

• quote:

aynı kartla yaptın bizim paralarda sane gitti diye düşündüm

Böyle birşey olsa söylermiyim? Adam dayak yese en fazla 3-5 kişi döver . DH Sıcak Fırsatlar takipçilerinin hepsi 1 tokat atsa valla aylarımı hastane de geçiririm herhalde .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.