Şimdi Ara

KLAVYEDE 2 TUŞLA OYNAYAMAMA SORUNU :(( ACİİLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptopuma masaüstü bilgisayarımın klavyesini bağladım oyun oynamak için. (Bu arada klavyem eski girişli (PS2).) Bir tane PS2 to USB dönüştürücü aldım. Bu sayede USB girişi ile klavyemi bağladım. Takınca otomaik olarak sürücü güncellemelerini falan aradı. "Kullanıma hazır" dedi. Sonra NFS: Most Wanted oyununa girdim. Oyun açıldı. Arabayı yukarı ok tuşuyla sürerken, normal olarak araba ilerliyor, tamam burada sorun yok. Ama araba ileri giderken. Sağ veya sol oka basınca araba duruyor. Yani Yukarı ok ile bağlantısı bi nevi kesilmiş gibi oluyor. Diğer oklara basınca. Bu diğer oyunlarda da aynı. Mesela FIFA 11 oyununda, oynayanlar bilir. 2-3 tuşa aynı anda basmak zorundasınız. Ama futboluyla diğerine pas verdiğimde. Elim ok tuşlarına baılı olyur mutlaka hemen futbolcuyu hareket ettirebilmek için. Ama pas verdikten sonra diğer tuşa basınca işlemiyor. Yani nedense klavyede 1'de fazla tuşla aynı anda basılarak oynanılmıyor oyunlar. Bir ayar falan mı yapmam gerekiyor acaba? Bu arada laptopun kendi klavyesinde oynarken böyle bir sorun olmuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.