Şimdi Ara

Klavye Mausu değiştirdim yine donuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgsayar açıldıktan 10 -30 dakika sonra klavye maus donuyor.Teknik serviste klavye maus al tamam olur dediler.biz de aldık.
    ama yine eski hamam eski tas.
    bu bilgisyarcıya kızdım.başka bilgisyarcıya gittim.onlarda usb klavye al işin düzelir dediler.aldım .yine fayda olmadı.
    Bilgisyarı yeniden formatlandı.yine olmadı.ekran kartından olabilr dedielr.çıkardık.onboard taktık.yine aynı şey

yardımcı olurmusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhun11 -- 14 Kasım 2011; 0:34:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun11

Arkadaşlar bilgsayar açıldıktan 10 -30 dakika sonra klavye maus donuyor.Teknik serviste klavye maus al tamam olur dediler.biz de aldık.
    bu bilgisyarcıya kızdım.başka bilgisyarcıya gittim.onlarda usb klavye al işin düzelir dediler.aldım .yine fayda olmadı.
    Bilgisyarı yeniden formatlandı.yine olmadı.ekran kartından olabilr dedielr.çıkardık.onboard taktık.yine aynı şey

yardımcı olurmusunuz?

Ekran kartını çıkarıp onboard ne taktınız

Anakart marka model nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun11

Arkadaşlar bilgsayar açıldıktan 10 -30 dakika sonra klavye maus donuyor.Teknik serviste klavye maus al tamam olur dediler.biz de aldık.

yardımcı olurmusunuz?

Ekran kartını çıkarıp onboard ne taktınız

Anakart marka model nedir?

anakrt ECS P4vmm2 .478 PİN

harici ekran kartını çıkarıp onboard taktık demek istedim

• Sistem de RAM miktarı ve işletim sisteminiz nedir
  • Mause ve klavye donuyor demişsiniz. Peki bu donmadan kastınız nedir?

Mesela şarkı dinliyorsunuz, müzik çalmaya devam ediyor, fakat klavye mause herhangi bir işlem görmüyormu?

Yada oyun oynuyorsunuz, oyun çalışır durumda fakat ne ileri nede geri gidemiyorsunuz.

Bu gibi durumlarmı var? yoksa bilgisayar tamamen kitleniyormu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.