Şimdi Ara

Klasörler açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar klasörlere çift tıklayınca varsayılan programlardan doğru ilişkilendirilmemiş diye uyarı veriyor klasöre sağ tıklıyorum en yukarıda aç yerine cmd yazıyor.aç da var fakat onun altında sağ tıklayıp aç deyip açabiliyorum aslında ama çift tıklayınca cmd yi algılıyo.ne yapabilirim

• Klasörler açılmıyor
  • Scalh kullanıcısına yanıt
    hocam şöyle bi sıkıntı var sol tarafta dosya gezgini yok bende
  • başka adlarla da geçebilir windows explorer gibi kontrol ettiniz mi?
    Klasörler açılmıyor
    durum böyle hocam
  • büyük ihtimalle windows search gezginidir.
  • Merhabalar,

Klavyede 'Başlat+R' kombinasyonuna basın 'Çalıştır' ekranı gelecektir. Daha sonra 'ComputerDefaults' yapıştırın ve çalıştırın. Açılan ekranda 3 seçenek çıkacaktır. En üsttekine tıklayıp, onaylayın. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra tekrar sorun devam ederse, config virüsü yemiş olabilirsin.. Senden ricam klasöre sağ tıklayınca çıkan sekmelerin ekran görüntüsünü alıp, paylaşmandır. Ayrıca hangi windows olduğunu da belirtirsen süper olur. Örneğin Windows10,Windows7 gibi.. Sanırım sendeki Windows 7 veya 8 dediklerimin haricinde; Başlat>Çalıştır ve daha sonra regsvr32 /i shell32.dll kopyala çalıştır. Hiç biri olmazsa Windows 7 ve 8 isehttps://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/ indir kur tüm config virüsleri temizleyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OyunSeverlerKulubu -- 19 Haziran 2017; 16:22:14 >

• OyunSeverlerKulubu kullanıcısına yanıt
    Klasörler açılmıyor
    Hocam söylediklerinizin hepsini yaptım fakat olmadı windows 7 kullanıyorum şöyle de bi sekme çıkıyo sağ tıkladığım zaman.
  • yukarı
  • Windows arama butonuna tıklayın ve cmd yazın. Çıkan uygulamaya sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştır deyin. Sonra şu kodu yapıştırıp enter tuşuna basın.

reg add HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell /ve /d "none" /f

İşe yaramazsa cmd'yi tekrar yönetici olarak çalıştırın ve şu kodu yapıştırıp enter tuşuna basın.

reg add HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell /ve /d "none" /f
    Hocam sağolasın oldu teşekkür ederim çok çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmssf -- 26 Ağustos 2017; 22:52:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.