Şimdi Ara

Klasik Müzik Kariyeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,klasik muzik alaninda ilerlemeyi dusunuyorum suan solo takiliyorum acaba hangi yetenekleri kasmaliyim neler yapmaliyim tavsiyelerinizi alabilir miyim?
    Enstrümantal
    Keman

Temel Telli Enstrümanlar

Müzik
    Dans müziği besteleme

Doğaçlama Müzik

Temel Bestecilik

Temel Şairlik

Sahne ve Performans
    Profesyonel Dansçılık

Profesyonel Şovmenlik

Temel Dansçılık

Temel Şovmenlik

Temel Özel Efektler *

Sosyal
    Temel Davranış

Spor
    Temel Yoga

Bu yetenekler 4 veya 5 yildiz suanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakartal -- 10 Nisan 2013; 9:59:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle Klasik müziğin istediği Atraksiyonların her birini kasacaksın. Yapabilirsen ortak yeteneklere bakıp diğer genrenin sadece 'tarih' kitabını 5* yapıp fazladan 1-2 atraksiyon daha elde edersin.
    Bir diğeri solo takılacaksan Albüm yapımcılığı yeteneklerini kasmalısın(her zaman albüm yapımcısı bulunmuyor ya da mekanda olmuyor).
    Basın ile konuşmalısın en azından günde 1 güncelleme almalısın bu yüzden basın ile ilgili olan bütün yetenekleri kasmalısın.
    Kısacası tavsiyem sana önce yetenek geliştir her birini 5* yapmadan yola çıkma solo takılacaksan. Bir diğer yavsiyem benim şuanki kafam olsa en az 3 genre kasarım.Üstüne albüm yapımcılığı medya yetenekleri 2 enstruman yeteneği kasardım.(Sağlık için yoga, yoga ustalığı vesaire diğer yeteneklerde var tabi) en az bu 1 senemi alırdı(RL) ama yinede kasardım. Şuan 1700 günlüğüm ve tek genre ile geziyorum. Sadece HM kastım pişmanım ..Şimdi MR PR kasmaya çalışıyorum..

Eğer 3-4 genrenin yeteneklerine sahip olursan hep ileride baktın gördün solo olmuyor hemen grup arardın her koldan alırlardı seni avantaj olurdu bu..

• oyunla ilgili olarak herhangi bir cafede veya barda çalabiliyomuyuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.