Şimdi Ara

Klasik Millenicom Soygunculuğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 aydır kurtulmuştum bu lanet olası firmadan, yine döndü dolaştı beni buldu.

Daha önce bu firma ile yaşamış olduğum sorunları anlatmıştım. Burada

Son çare hattı dondurdum. 2 aydır kafam rahat bir şekilde devam ediyordum. Bugün diğer adresimdeki Millenicom aboneliğinin taaühhütü bittiği için iptal ettirdim. Amacım dondurmuş olduğum hattı aktif hale getirip o adrese nakil yapmak. Hattı hemen aktif hale getirdiler. O da ne! Nakil ücreti 49,90 lira. YUH! ÇÜŞ! Bunun adı soygundur, bunun adı vurgundur, bunun adı hırsızlıktır. Ulan altı üstü yeni adresi sisteme giriyorsun, TT ekipleri de gidip aktif ediyor. Bunun karşılığında istenen ücret 49,90. Tamam dedim, hattı tekrar dondurun. DONDURAMAYIZ. Neden? Ödenmemi faturanız var. E diyorum ben o faturaya itiraz ettim, itirazım kabul edildi ama yeni fatura düzenlenmediği için ben de ödemem yapamıyorum. Faturayı düzenleyin ben de ödeyeyeyim. Verdiği cevap: Yapacak bir şey yok, siz bunu ödeyin, inecek tutar yeni faturadan düşer. E diyorum hani ben hattı donduruyorum ya, hani yeni fatura gelmeyecek ya!

İşin özü yine ve yeniden Millenicom denilen Allahın cezası ve belası bu firmayla anlaşamadan telefonu kapattık. O kadar firmayla çalıştım, bunlar kadar işini bilmeyen ve soyguncu bir firma görmedim. Umarım battığınız günü görürüm. Bunu sadece sizin için söyleyecek kadar nefret ettirdiniz kendinizden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.