Şimdi Ara

KK mevlana olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genç: "PKK bağlantılı olan Nuşirevan Elçi'yi neden başdanışmanınız yaptınız?"

Kemal Kılıçdaroğlu: "CHP'de çalışmak istiyorum diyen kişiyi geri mi gönderelim?"

Bu adam başa gelirse neler olacağını şimdiden tahmin edebilmek zor değil.

• Al birini vur ötekine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yauw aaabiiiiğğ, kılıçdaroğlunun ne kötülüğünü gördünüz ki? neden oy vermek istemiyorsunuz?

(troll kankalar nerdesiniz olm? nasıl savunacağımı bilemedim bir an, el atın bir şeyler söyleyin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9C4E635E7 -- 24 Aralık 2022; 22:41:59 >
  • Adama boşuna demokrat dede demiyorlar partide atatürkçü bırakmadı

• Adam özerklik getireceğim deyip duruyor. Chp seçmenide akp seçmeninden farklı olmadığı için, unutuyorlar.

• Meral ana, Meral ana...

Kurtar bizi AKP'den ve Kılıçdar'dan ana!!!

KK mevlana olmuş
  • Hiçbir zaman istenmediği halde seçmenlerinin CHP zaafını çok iyi kullanan ve kullanmaya devam eden; seçmenlerinin ise sesini çıkartamadığı, ideolojileri uğruna mecbur kaldıkları ADAM GİBİ ADAM dır Kelam Kılıçdaroğlu. Defalarca kaybetmesine rağmen tüm partililerin oyunu silip süpürüyor. Bu ideolojik başarı kendisi siyaseti bırakınca arkasından kitap bile yazdırır.

Tüm bu durumları için bile heykeli dikilesi adamdır.

• Gülüp geliyorum amca oluu... :)

• Bu adam başa gelirse şuankinden kötü olamayız. Kürtler için en fazla andımızı kaldırma isteklerini yerine getirir oda zaten yapıldı.

• 20 yıl kalsın ülke bölünmezse beni assınlar. pkk ya istediği toprakların ne kadarını verir, sadece o kısım tartışılabilir, % 80 mi %150 mi verir! amerikadan seçilir seçilmez daha başkanlık koltuğuna oturmadan ilk açıklamasında bizim muhalefeti destekleyen başkan neler neler alır "seni biz başa getirdik, televizyon kanallarına milyon dolarları boşuna mı gönderdik diyerek" orası malum zaten.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Abd kk yi destekliyo olsaydı 20 senedir her seçimi kayıp mı ederdi? Abd en yakın zamanda 1 kişiyi destekledi oda iktidara tek attı bırakmıyor ve o geldiğinden beri orta doğuda yaşananlara ve bu yaşananlardaki bizim rolümüze bakKK mevlana olmuş  hee bende bu adaya oy attım yalana gerek yok.

abd kk yi destekliyorsa ters psikoloji yapıyordur başka açıklaması yok. Tr halkını sence abd senden benden iyi analiz edemiyor mu?

• Böyle soruların üstesinden amedus ve blokgust gelir. Bizi aşar

• Kaybeder, yine kaybeder hatta... Venezuela örneği ortada... Daha da kaybeder miydi o zaman diye düşünmeye gerek yok.

Komplo teorisinin komplo teorisi olur öyle hocam.

Ben kendim gördüm, bidon bey daha mazbatasını almadan çıktı bütün dünyanın karşısında "Türkiye'de muhalefeti desteklemeliyiz" dedi mi dedi.

Amerika muhalefetin TV kanallarına para gönderiyor mu gönderiyor.

15 temmuzdan sonra Amerikalı komutanların "Türkiye'de tanıdığımız iletişim halinde olduğumuz kim varsa hapiste, ulaşamıyoruz" dediğine de inanırım, haberleri yapıldı.

Tek adama desteği 2007 yılına kadardı bence. Ondan sonra kartlar yeniden dağıtıldı, zaten 2007 yılına kadar ekonomik destek de verildi hükümete, ondan sonra kesildi. Ekonomik açıdan 2007 yılı milattır Türkiye için. Bunu her ekonomist söyler zaten ama kimse bu açıdan bakmıyor, benim gördüğüm görüşüm budur. Saflar değişti 2007 de, kapatma davası açtılar. 2010 da dershaneleri kapatacağım dedi, 3 sene sonra 2013 te darbe girişimi yaptılar polis ve hakim savcı eliyle. Olmadı 3 sene sonra asker eliyle denediler...

Şimdi de muhalefeti destekleyerek deniyorlar. KK mevlana olmuş 

• Allahın izniyle yüzde alıp diğer çakallardan da kurtulup ak partimizi iktidar yapacağız

• halil altın H kullanıcısına yanıt

gözlerim amedusu aradıda bulamadı, diğeri uzun zamandır bloklu zatenKK mevlana olmuş 

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Ben muhalefeti desteklediklerine ihtimal bile vermiyorum tam bir ters psikoloji. Türk halkında anti amerikan görüş yaygın olduğunu en iyi kendileri biliyor.

çok örnek varda yazması uzun sürer. Benim tezim daha farklı.

• Gılışdar Amerika gezisinde 8 saat kayıp zaman kimle görüştü dedi içişleri bakanı da kimse oralı olmadı. Amerika'ya neden gitti peki?

Hadi CB gider G20 dir f35 tir konuşur, her adımı da kamera önünde, nereye gidiyor belli kimle konuşuyor belli.

Muhalefet neden Amerika ya gider ? G 20 ye katılamaz, f35 için temasta bulunamaz, hiçbir yetkisi yok. Ne işi var o zaman?

• ana muhalefet liderinin ülkeyi yönetme talebi varsa ister batılı ister doğulu devletler ile gidip ön nabız yoklaması yapması iyidir.

Aman keşke içişleri demeyeydiniz Söylediğiniz İçişlerine kimler neler dedi neler demek gibi bir şey. Misal O kadar karanlık insanla fotoğrafı var iç işleri misin karanlık işler misin demek gibi bir şey. Şimdi bunun üzerinden fikir mi yürütelim? İkiside abesle iştigal.

Bunada 50 farklı teori üretebiliriz ve herkes inanmak istediğine inanır.

kanımca chp nin kürtler için yapabileceği hiçbirşey kalmadı hepsini ampül yaptı. Hee ben chp nin doğru parti olduğunu düşünmüyorum ama şuan kötünün iyisi gibi duruyor. Seçime kadar ne olur bilemem. En son seçim chp atmıştım ondan önce akp attım. Ekrem beye oy atmaya sıcak değildim ama yüzleştiği siyasal baskı bir tık oy atmaya itmiyor değil bakalım ne olacak.

• Suriye, k.ırak operasyonlarını da unuturuz. Suriyede pkk devletinin önünde hiç bir engel kalmaz.

Tabi Kk'nin söylediği gibi bir kesim tıpış tıpış gidip kendine oy verecek aday olursa.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.