Şimdi Ara

Kızların tercih etmediği biz Efendi adamlar... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
10
Favori
6.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şunun sıfata bakın tercih ettikleri. Gerçekten bu hayatta 4s kuralı geçerli ama yapamıyorum.

Kızların tercih etmediği biz Efendi adamlar...
  • iyi döktürmüşsün hocam, helal olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: visivo

quote:

quote:

Efendi olmayin sizde biraz yirtik olun beyler kızlar efendi adam sevmiyo demekki neden zorluyorsunuz bu kadar bakın benimde kiz arkadasim var aramam sormam mesaj atarasa cvp veririm ararsa konusuruz her bende kal dedigindede gitmem 3 de 1 anca iliskiyi fazla bogmak iyi degil biraz özlem biraz heyecan biraz kavga hersey olmali iliskide ebevyniniz degil onlar sevgiliniz kırîn gitsin bisey olmaz askda hersey mübah

Üye profilini göremiyorsunuz.

Amaç nedir

csb

sana csb gelen nedir bilmem ama durum bu arkadaşım kızlar öyle çok peşinde koşan erkek sevmiyorlar kabul etsende etmesende bu arada yaşım 30 tecrübelerime güvenebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clopin -- 21 Ağustos 2012; 16:05:00 >

• Ve evet siz efendi adamlar bunları sadece hak etmeyen bağyanlar için yaparsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extácy

Çok iyi lan.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Efendi olmayin sizde biraz yirtik olun beyler kızlar efendi adam sevmiyo demekki neden zorluyorsunuz bu kadar bakın benimde kiz arkadasim var aramam sormam mesaj atarasa cvp veririm ararsa konusuruz her bende kal dedigindede gitmem 3 de 1 anca iliskiyi fazla bogmak iyi degil biraz özlem biraz heyecan biraz kavga hersey olmali iliskide ebevyniniz degil onlar sevgiliniz kırîn gitsin bisey olmaz askda hersey mübah

Üye profilini göremiyorsunuz.

Amaç nedir

csb

sana csb gelen nedir bilmem ama durum bu arkadaşım kızlar öyle çok peşinde koşan erkek sevmiyorlar kabul etsende etmesende bu arada yaşım 30 tecrübelerime güvenebilirsin

Tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

Yazının özeti beyler.

• sizler efendi falan değilsiniz. kendinizi kandırmayın.

efendi gibi gözüküp ruhen ahlak yoksunu tiplersiniz.
  • quote:

• Çok doğru,keşke yalan olaydı
  • kızlar bi erkeği efendi diye geri çevirmez gençler, mal diye geri çevirir.Sen kadın ruhundan anlamıyorsan, muhabbet etmeyi bilmiyorsan , sempatik filan değilsen kız napsın seni...sen de ondan sonra efendiyim diye olmadı bu iş deme.tam aksine gerçek efendi adama kızlar bayılır; efendi adam güvenilir olur ve aldatmaz çünkü...Ha bir de gerçekten efendi adam gidip kalitesiz kıza bakmaz, diyelim bakıyorsa reddedildiğine şükretsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Şunun sıfata bakın tercih ettikleri. Gerçekten bu hayatta 4s kuralı geçerli ama yapamıyorum.

Sen bunu tercih eden kızdan ne bekliyorsun o kızlarda apaçi.
  • quote:

Fazla Söze Ne Hacet
  • Zilli olan sağ tatlı olan sol kucağımda şuan şaka şaka ben 19 yaşındayım hiç sevgilim olmadı.hatta adam gibi bir karşı cinslede konuşmuşluğum yok Bende sizin klüptenim...
  • Gecin bu ayaklari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efendi adamı tercih etmeyen kız ağır kezbandır...

Hem neden tercih etmeyecekmiş sen efendilikle pasifliği ezikliği karıştırmıyorsan gayette ederler efendim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

Yazının özeti beyler.

aynı anda İyi adam + havalı çocuk + zengin olabilen insanlarda varken evet sadece iyi olmak yetmiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: tembelherif

kızlar bi erkeği efendi diye geri çevirmez gençler, mal diye geri çevirir.Sen kadın ruhundan anlamıyorsan, muhabbet etmeyi bilmiyorsan , sempatik filan değilsen kız napsın seni...sen de ondan sonra efendiyim diye olmadı bu iş deme.tam aksine gerçek efendi adama kızlar bayılır; efendi adam güvenilir olur ve aldatmaz çünkü...Ha bir de gerçekten efendi adam gidip kalitesiz kıza bakmaz, diyelim bakıyorsa reddedildiğine şükretsin...

Efendimiyim bilmiyorum ama kıza sorduğumda kabul etmedi. Ben kimseye bağlanamam falan dedi. Umarım duyguların değişir dedi. Bakalım son kez rahatsız etmeyi düşünüyorum düşünmesi için zaman vericem. Reddedecek ve artık rahat bırakacağım. Bunu söylemeyi planlıyorum.
  • efendilikle eziklik arasındaki ince çizgiye dikkat edin beyler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.