Şimdi Ara

Kızların tercih etmediği biz Efendi adamlar... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
10
Favori
6.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 yaşından küçüklerin fırlama olmasından doğal başka ne olabilir?Yok efendiymiş falan filan kız gençlik yıllarını ot gibi duran, eğlenmeyen birinin yanında mı harcayacak?Sanki 25-30 yaşına geldinizde evlenecek sakin bir kız arıyorsunuz.Gezecek tozacak tabi, değişik saçlar falan yapacak millet eğlence arıyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha agladim lan bunu tek bi sahisa uyarlayip beni istemeyen kiza yollasam ne olur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danirello

Arkadaşlar, size önemli bir şey söyleyeceğim, açıkçası buradan söylemeye utanıyorum, öğrenmek isteyen, yani yardım almak isteyen pm atsın.
    Not: Çok ciddiyim.

PM istiyorum...
  • Girişimden uzak, özgüvensiz, korkak hayatını efendilik bahanesi altında gizlemesen tam süper olacak.
  • erkek başına 5 erkek düşen forumda, bu yazıyı kız görmedikten sonra ne işe yarayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

20 yaşından küçüklerin fırlama olmasından doğal başka ne olabilir?Yok efendiymiş falan filan kız gençlik yıllarını ot gibi duran, eğlenmeyen birinin yanında mı harcayacak?Sanki 25-30 yaşına geldinizde evlenecek sakin bir kız arıyorsunuz.Gezecek tozacak tabi, değişik saçlar falan yapacak millet eğlence arıyor.

ben ot gibi olan arkadaşlarımın yanında bile duramıyorken deli dolu kızlar nasıl duracak sıkılmadan haklılar efendileri kimse sevmiyor bende dahil picleri herkes sever hatta everybody loves pich
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charger

/>

bu ne la yazık ortadaki adama.

• İşte bu yüzden evlenmeyi kesinlikle düşünmüyorum. En azından Türkiye'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelherif

kızlar bi erkeği efendi diye geri çevirmez gençler, mal diye geri çevirir.Sen kadın ruhundan anlamıyorsan, muhabbet etmeyi bilmiyorsan , sempatik filan değilsen kız napsın seni...sen de ondan sonra efendiyim diye olmadı bu iş deme.tam aksine gerçek efendi adama kızlar bayılır; efendi adam güvenilir olur ve aldatmaz çünkü...Ha bir de gerçekten efendi adam gidip kalitesiz kıza bakmaz, diyelim bakıyorsa reddedildiğine şükretsin...

yav he he
  • 32 yaşında bir tecrübe olarak söyleyeyim siz nasıl erkek gibi kızlardan hoşlanmazsanız kızlarda kız gibi erkeklerden hoşlanmaz, siz nasıl hoppa kızlara kötü gözle bakarsanız kızlarda hiperaktif erkeklere çocuk gözüyle bakarlar, kadınlar yanında kadınlığını hisseddirecek erkekleri severler efendi ya da fırlama olmanız önemli değil abartmamak kaydıyla birazcık maçoluk bu işe çok yarar (efendi diye tabir ettiğimiz arkadaşların en büyük eksiği), asla bakışlarınızı kaçırmayın ve bakışlarınızla ne hissettiğinizi anlatabilin tek bir bakışınızla ağzındaki cümleleri yutabilsin ama asla kırmayın, bırakın çevrenizdeki kadınlar size biraz ilgi göstersin hatta buna imkan tanıyın ancak asla aldatmayın ki sizi her an başkasına kaptırma korkusu içine yerleşsin ama aldatmayacağınızıda bilsin, abartmadan kıskanın ama sesinizi yükseltmeyin, asla ama asla bir kadını kovalamayın iki adım atıp üç adım geri gidin (iki adım çünkü sizi başkalarının atacağı bir adımdan daha öne geçmenizi sağlar), ilk tanışmadaki bakış çok önemlidir ne çok aç gibi içine düşmeyin ne de karizma yapacağım diye kafanızı başka tarafa çevirmeyin, o konuşurken becerebiliyrsanız hafif gözünüzü kısarak alıcı bir gözle her iki gözüne de ayrı ayrı bakın tek bir noktaya sabitlenmeyin (inanılmaz dikkat dağıtıyo, bir süre sonra ne dediklerini kendileri bile bilmiyo), kendiniz konuşurken de tek bir gözüne bakıp oraya odaklanın gerisi zaten gelir, emmeeee ben çok yakışıklıyım diyosanız karşısına geçip gülümseyin ve bir göz kırpın yeter o kendi ayaklarıyla tıpış tıpış gelir Bu ara da efendilikle pasifliği ya da sapıklığı karıştırıp tuhaf tuhaf mesaj yazan arkadaşlar inin artık şu bulutların üzerinden

• bir erkeğin kız arkadaşı olmamasına şaşırıyorum ve sanırım .ükü küçüktür diyorum kendine güven olayı.. :))
  • okicami mi sandin ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faruk Abi

quote:

kızlar bi erkeği efendi diye geri çevirmez gençler, mal diye geri çevirir.Sen kadın ruhundan anlamıyorsan, muhabbet etmeyi bilmiyorsan , sempatik filan değilsen kız napsın seni...sen de ondan sonra efendiyim diye olmadı bu iş deme.tam aksine gerçek efendi adama kızlar bayılır; efendi adam güvenilir olur ve aldatmaz çünkü...Ha bir de gerçekten efendi adam gidip kalitesiz kıza bakmaz, diyelim bakıyorsa reddedildiğine şükretsin...

yav he he

....
  • quote:

Orijinalden alıntı: öküzümtorbadandüşmüş

32 yaşında bir tecrübe olarak söyleyeyim siz nasıl erkek gibi kızlardan hoşlanmazsanız kızlarda kız gibi erkeklerden hoşlanmaz, siz nasıl hoppa kızlara kötü gözle bakarsanız kızlarda hiperaktif erkeklere çocuk gözüyle bakarlar, kadınlar yanında kadınlığını hisseddirecek erkekleri severler efendi ya da fırlama olmanız önemli değil abartmamak kaydıyla birazcık maçoluk bu işe çok yarar (efendi diye tabir ettiğimiz arkadaşların en büyük eksiği), asla bakışlarınızı kaçırmayın ve bakışlarınızla ne hissettiğinizi anlatabilin tek bir bakışınızla ağzındaki cümleleri yutabilsin ama asla kırmayın, bırakın çevrenizdeki kadınlar size biraz ilgi göstersin hatta buna imkan tanıyın ancak asla aldatmayın ki sizi her an başkasına kaptırma korkusu içine yerleşsin ama aldatmayacağınızıda bilsin, abartmadan kıskanın ama sesinizi yükseltmeyin, asla ama asla bir kadını kovalamayın iki adım atıp üç adım geri gidin (iki adım çünkü sizi başkalarının atacağı bir adımdan daha öne geçmenizi sağlar), ilk tanışmadaki bakış çok önemlidir ne çok aç gibi içine düşmeyin ne de karizma yapacağım diye kafanızı başka tarafa çevirmeyin, o konuşurken becerebiliyrsanız hafif gözünüzü kısarak alıcı bir gözle her iki gözüne de ayrı ayrı bakın tek bir noktaya sabitlenmeyin (inanılmaz dikkat dağıtıyo, bir süre sonra ne dediklerini kendileri bile bilmiyo), kendiniz konuşurken de tek bir gözüne bakıp oraya odaklanın gerisi zaten gelir, emmeeee ben çok yakışıklıyım diyosanız karşısına geçip gülümseyin ve bir göz kırpın yeter o kendi ayaklarıyla tıpış tıpış gelir Bu ara da efendilikle pasifliği ya da sapıklığı karıştırıp tuhaf tuhaf mesaj yazan arkadaşlar inin artık şu bulutların üzerinden

gerçekten iyimiş yazıcıdan çıkartıp duvarıma asabilirim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

20 yaşından küçüklerin fırlama olmasından doğal başka ne olabilir?Yok efendiymiş falan filan kız gençlik yıllarını ot gibi duran, eğlenmeyen birinin yanında mı harcayacak?Sanki 25-30 yaşına geldinizde evlenecek sakin bir kız arıyorsunuz.Gezecek tozacak tabi, değişik saçlar falan yapacak millet eğlence arıyor.

tabi haklısınız günümüz gençliği hayatını zevkler üzerine kuruyor
  • ağladım.
  • Boşuna. Fakirseniz sevseniz de sevilseniz de elinde sonunda yalnız kalırsınız. Paranız yoksa bir hiçsiniz. Kız ister ailesi izin vermez.. Kız ister ama sefalete düşeceğinden korkar gelmez.. vs. vs. bir adam fakirse iyide olsa kötüde olsa yalnız kalır.

Çok nadirdir bunları önemsemeyen insan umarım bir gün karşılaşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Boşuna. Fakirseniz sevseniz de sevilseniz de elinde sonunda yalnız kalırsınız. Paranız yoksa bir hiçsiniz. Kız ister ailesi izin vermez.. Kız ister ama sefalete düşeceğinden korkar gelmez.. vs. vs. bir adam fakirse iyide olsa kötüde olsa yalnız kalır.

Çok nadirdir bunları önemsemeyen insan umarım bir gün karşılaşırsınız.

bencede. Paran yoksa hiçsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

doğru diyor.

efendilikle eziklik arasındaki çizgiyi bilmek gerekiyor.

kızın her dediğine evet demek kişiliksizliktir. efendilik, dürüst olabilmektir, yeri geldiğinde "hayır bu bana uymaz" diyebilmektir.

kıza sürekli hediye almak anlamsızdır, sürprizi sürpriz yapan beklenmedik anlarda olmasıdır.

kızın yanında utangaç olmak ezikliktir, efendi olmak için sıkıcı olmak şart değildir.
    .
    .
    .

etrafta efendi adamların değerini bilen kızlar da var, yeter ki efendilikle ezikliği karıştırmayın. ve kimle beraber olmak istediğinize iyi karar verin. kızları iyi gözlemleyin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.