Şimdi Ara

kızların tebessüm etmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar dikkatimi çekiyor, yüzyüze geldiğim tanımadığım kızlar bana sürekli tebessüm ediyor. Ama şefkatle, sanki topluma faydalı örnek bir davranış yapmışım gibi . Böyle kur yapar gibi , karşı cinsten hoşlanan kızlar gibi değil. Bir garip hissettirdiler.

Tamam eli yüzü düzgün, güven veren bir tipimiz var da bu şekilde bakışlara pek alışkın değiliz.

Sizce nedendıir beyler?

• insanlıktır bunun adı hocam medeni kadınlarla karşılaşmışsınız

• Sizi çok güçlü arzuluyorlar. Sizden ilk adımı bekliyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen ben de böyle yol verme durumu gibi falan olaylarda böyle insanlara denk geliyorum karşılıklı tebessüm ediyoruz. Aaaa diyorum dışarıda insan olan insanlardan da varmış hala

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yok aga bir beklenti içine girme çoğu geri zekalı..

• Yok hocam daha önceden arzulayan kadın bakışıni bildigim için aynı gelmedi zaten. Muhtemelen tipimden dolayı. Tipim çok güvenilir geliyor insanlara, beni tanımayan insanlar çok defa iyi biri olduğumu en azından öyle göründüğümu söylüyorlardı. Bundan olabilir. Belki de artik daha rahat göz kontağı kurabildigim için insanlardan karşılık alabiliyorum bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91EE1B1DA -- 30 Temmuz 2022; 4:5:4 >
  • Hocam öyle olsun isterdim ama bu öyle değil . Saygı ve samimiyet iceriyordu

• İnsanların birbirine tebessüm etmesi, kibarlık ve medeniyet göstergesidir. Kızların gülmesi sizden hoşlandığı anlamına gelmez.

Sosyal asosyalyoutube
    Dokunmayın Şabanıma Türk Filminden efsane bir kesit
    https://www.youtube.com/watch?v=ZwvCwZ80N1g
  • benim gibi yıkık bir tipsize bakmıyorlar,hiçbir zaman beni seven 2 ayaklı çiçek olmayacak   

• Foto at bakim

• Çoğu kişi kafayı hafiften bozduğu için bu kişiler ciddi yerlerde gülebilir , samimi yerlerde ciddi olabilirler. Senlik bir durum yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Acıyorlar size. Kimse gülümsememiştir buna, sevgiye şefkata aç diye size gülümseyip duygu masturbasyonu yapıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.