Şimdi Ara

Kızların kıl temizliğine önem vermemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
 • Özgürlük adı altında mıdır yoksa üşengeçlikten midir bilmiyorum ama şimdiye kadar denk geldiğim kızlar kasık kıl temizliğine fazla dikkat etmiyor. Uygulamadan tanıştığım 10 kızdan neredeyse sadece 2si tam anlamıyla kasıklarını tıraş etmişti.


  Dışarıdan bakınca havalı, bakımlı görünen tipler bile bacak, kol, koltuk altını temizleyip kasık kıllarını uzun bırakıyor.


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > • Yatağa geçme ani mi gelişti yoksa planlı mıydı? Planlı olup da bakımsızsa haklısın. Diğer türlü ise olabilir; insanlık hali.

 • hiçbişey kapmasan hpv kapıcan işin sonunda. uygulamadan bulduğun kızlar para için yapışıyo olmasın?

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • kızla 1 kere yatıyorsun ondan sonra kız hayatında ne kadar problem varsa yüklüyo sana. hiçbişey yapmasan otur onu dinle...


  sonra kendini kıza şöyle derken bulucan: vah vah... zor tabi.. hmmm anladım tabi zor bi durum.niye öyle yaptı ki insanlar da ne acımasız değil mi..


  hocam ver rusa 100dolar pambiş bye. inan daha iyi. ucuz diye nerde 56 hayatı olan kız varsa hayatına sokma derim. bak abin olarak söylüyorum o kızlar hiçbişey yapmazsa vaktini sömürür.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • kızın biriyle takıldık bi kere. derken sıkılmaya başladım kızdan. kız yerleşti aga eve. derken kavga çıkardım paketliycem kızı... kız bana "ben hiçbiryere gitmiyorum ve abim buraya geliyor" dedi.

  hajı 250gram için bulaşma derim.git evlen

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • scientia kullanıcısına yanıt

  Ani gelişmiyor genelde buluşmanın amacı o oluyor zaten   Bazı kızlar kasıkta bir miktar kıl bırakmaktan hoşlanıyor. Zaten çizgi, ters üçgen vs. şeklini vermiş olanlar neyse ama hiç dokunmadan kendi haline bırakanlar tamamen bakımsızlık. Hadi kışın sürekli temizlenmez neyse de yazın bakini zor  


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Insanno8693 I kullanıcısına yanıt

  Bu aslında biraz da sana bağlı birkaç gün takıldıktan sonra genelde ben tekrar görüşmüyorum


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.