Şimdi Ara

Kızları delirtecek parfüm (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
11
Favori
2.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hissetme

quote:

Orijinalden alıntı: omeragr

quote:

Orijinalden alıntı: hissetme

Black XS, Rochas Man ikisini karıştırıp sıkıyorum

2sini ayrı zamanlarda kullandım ama karıştırınca nasıl bişey kokucak merak ediyorum :) aynı oranda mı karıştırıyosun yoksa biri daha mı fazla?

3 fıs rochas sıkıyorsam 1 fıs XS kafama göre farklı yerlere, direk karıştırma yok yani. Ikiside şekerli koku olduğundan göze batmıyor farklı kokuyor

denemeye değer :) Ama direkt karıştırıcam ben.Çünkü 2 fıs sıkıyorum toplamda :D
  • one million
  • Mizunun ürünlerinin kalitesizliği şikayetvar.com'da açıkça belli. en az bin tane ürünüm sahte diye yazılmış şikayet var. ayrıca kokuların da aromaları kalitesiz
  • Şuana kullandigim parfumler icinde en çok kızlar tarafindan beğenilen bvlgari black. Tek kotu yani fazla farkedilir degil.
     Kızları delirtecek parfüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • One Million çok sevdiğim bi koku ama çok piyasa oldu gerçekten bende one million'dan 212 Men'e terfi ettim tavsiye ederim sağlam koku
  • vakko erkek parfümünü tavsiye ederim
  • Dior Homme İntense vanilya temalı parfüm, tavsiye ederim. Rochas ve Givench Pİ de öyle. Black XS şekerli, ve ağır koku bana göre. Lacoste'ların geneli hafif, ve hareketli kokular. Fahrenheit'i bilmeyen yoktur zaten, akşam yemekleri için güzel gider. Parfümcüde muhasebecilik yapıyorum, İst'da olan varsa yardımcı olurum 1e1 emitasyon parfümler orj.den ayırt edemezsiniz 2tl kaset parfümden 30tl tester'a kadar boy boy :D
  • yazlık için kızlar acqua di gio ya bayılıyolar bu arada bvlgari aqua marine yi tekin acarda denedim fark yaratıcak bi parfüm değil hatta doldurma olarak cok kolay taklit edilebilecek bi parfüm lacoste essentiale bi bak yazlık için istersen cok fresh güzel bi koku
  • 212 ile channeli not aldım zaten. şu anda bvlgari aqva ve lacoste red kullanıyorum. bitince o ikisine geçicem
  • Oriflame'den De Marco

bulabilirsen bir dene derim, 2005'den beri kullanıyorum.
    karşılaştığım 10 kızdan 8'inin ifadesi "muhteşem"
  • Parfüm kokusu ile delirecek kızın hali hazırda beyin özürlü olması lazım. Benden uzak Allah'a yakın olsun.
  • öğle bir parfüm yok ancak.

kıştan ilk bahara kadar, YSL lerden biri ve armani
    YSL - La Nuit
    YSL - Body Kuoros
    armani code

yazın,
    Versace Man Eau Fraiche
    Kenzo L'Eau Par Pour
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

öğle bir parfüm yok ancak.

kıştan ilk bahara kadar, YSL lerden biri ve armani
    YSL - La Nuit
    YSL - Body Kuoros
    armani code

yazın,
    Versace Man Eau Fraiche
    Kenzo L'Eau Par Pour

Leuoar benimde sevdigim kokulardan 1,5 yil kullandim ama hic farkedilir değil yahu

• Varsa daha iyisi buyursun hemde edp Dior homme intense

• burberry

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyfriend712 -- 17 Mayıs 2013; 17:01:11 >
  • Avon Perceive Odunsu Kokuları kullanıp seven falan yok mu hiç ya?
  • yaww parfumle kızmı tavlanır pehhh
  • Hacı yagı ile gül kolayansını karıştır ortaya mistik bir koku çıkıyor Hiç bir kızın hayır dediğini görmedim.
  • Burberry Cls, Hugo Boss
  • Herkes farkli seylet onermis ortak nor oneri yok mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.