Şimdi Ara

Kızlar konusunda Tecrübe sabit...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
7.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç bir kıza vazgeçilmez havası vermeyin dostlarım bir çok kez sevgilim oldu tek gecelikte dahil kızların hepsi aynı boya sabit kalıptan çıkmış gibilerdir kızlardan cidden soğudum ılık değilim ama bağlanacak ve onları vazgeçilmez hissetiricek kadar salak değilim yalan onlarda kendini bişey sanma onlarda adet gününde tripler onlarda ya kızlara bu kadar çok yüceltmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenzoParis -- 21 Eylül 2017; 20:56:51 >

• Kadın erkek eşitliğine inanıyorsanız ve kendiniz gibi düşünen bir kadın bulursanız (burada ben feministim xd diye dolaşanlardan bahsetmiyorum) bu yukarıdaki sorunların hiçbiri kalmaz, aranızdaki tek gerçek fark fiziksel farklılıklar olur. Dediklerinde objektif sayılabilecek tek şey adet dönemlerinde değişebildikleri, o da tamamen biyolojik bir şey, nasıl insan açken ya da hastayken daha sinirli olabiliyorsa aynı şekilde, hormonlar beynin düşünce yapısını etkiliyor. Sevgili seçerken daha dikkatli olmalısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    O zaman benim çevrem ve ben hep şansız kızlara denk gelmişiz hocam çünkü hepsi kendini bişey sanıyor yaptığın herşeyi kendini yüceltmekle ilişkilendiriyor.İstisna kızlar elbet vardır ama denk gelemedik bi türlü ilişkide yalanlar onlarda sürekli daha üst birini arayış senin sevgi diyerek yaptığını onlar kendi egolarını tatmin ediyor daha bir böyle uzar gider.En azından türk kızlarımı diyim bilmiyorum yada çevremmi diyim hepsi böyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenzoParis -- 21 Eylül 2017; 17:27:32 >
  • ilk artı benden geldi sana hoca. katılıyorum.
  • oulmes O kullanıcısına yanıt
    Niye yüceltiyoruz hocam bunları biz onlara ne kadar muhtaçsak onlarda bize adamsın
  • Ve dostlar şunu unutmayın eğer hayatınızda giden kızlar olursa sakın kaybettim diye düşünmeyin her zaman kaybedilen oldum diyin.
    Ayrıca hayat kısa bırakın onlar koşsun peşinizden.
  • Anlattıkların tamamen saçmalık zırva.Zeki kızları bulamamışsın muhtemelen şimdi de kızlar şöyle böyle deyip genelleme yapıyorsun.Zeki kız arkadaşlarım(sevgili olarak değil) oldu ve hala arkadaşım.Hiç senin dediğin gibi bir olay yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InScienceWeTrust -- 21 Eylül 2017; 17:36:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky4K

O zaman benim çevrem ve ben hep şansız kızlara denk gelmişiz hocam çünkü hepsi kendini bişey sanıyor yaptığın herşeyi kendini yüceltmekle ilişkilendiriyor.İstisna kızlar elbet vardır ama denk gelemedik bi türlü ilişkide yalanlar onlarda sürekli daha üst birini arayış senin sevgi diyerek yaptığını onlar kendi egolarını tatmin ediyor daha bir böyle uzar gider.En azından türk kızlarımı diyim bilmiyorum yada çevremmi diyim hepsi böyleydi.

Yaşla veya senin de dediğin gibi bulunduğun ortamlarla alakalı olabilir. Bu kadar insanın yalan söyleyeceğini düşünmüyorum, öyle diyorsanız bir nebze doğrudur ama bana da öylesi pek denk gelmedi. Uzun ilişki yaşayıp ayrıldığımız kızlar hakkında bile hala iyi düşünürüm, onlara karşı bir garezim yoktur.

Yaş, eğitim durumu, varsa bölüm verebilir misin?

• InScienceWeTrust kullanıcısına yanıt
    Zırvalık değil demekki tam anlamıyla ne olduğunu anlamamışsın o kadar kaptırmışsın ki kendini ilişkiye...
    22 mimarlık
  • Niklaus Mikaelson N kullanıcısına yanıt
    İtikat insan arıyorlar ters çıkanlar oldumu tak hemen anlaşamıyoruz
  • Kesinlikle haklı arkadaş bu zamana kadar çok sevgilim ve kız arkadaşlarım oldu. Hepsi aynı psikolojide beni bırakamaz vazgeçilmezim ben hissini verirseniz o ilişki çöp olur haberiniz olsun. Kızlara değer verin falan bunda sıkıntı yok ama o vazgeçilemez hissini verirseniz şımarmaya sizden soğumaya başlıyor. Böyle olmayan kızlarda vardır ama bana şu zamana kadar denk gelmedi. Kızlara bunu sorsanız tam tersini söylerler sadece gözlemlemeniz yeterlidir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niklaus Mikaelson

Kızların hepsi böyledir dostum , aynılarını yaşadım onların tek derdi para ve peşinden koşturup ego kasmak hepsi sözde çok namusludur aptal et parçaları sadece. Hepsini bir yemeğe çıkartmaya bakar herşey bu yüzden büyütülecek birşeyleri yok.

Gerçekten bu iğrenç sözü kullanmak istemezdim ama annenizi ve kadın akrabalarını da mı bu şekilde görüyorsun? Çünkü onları hariç tuttuğun an "hepsi" sözün anlamını tamamen yitiriyor. Hiç mi yok sanıyorsun kadının daha çok kazandığı evlilikler? Veya hiç mi yok sanıyorsun kızın ailesinin daha varlıklı olduğu durumlar? Bir bebeğin kız ya da erkek olma ihtimali %50, yani bu saydığım durumlar bolca var. Eğer ki düzgün bir kız bulamıyorsan bu sadece ve sadece senin beceriksizliğindir, aksini iddia ediyorsan ya dediklerimin tersini kanıtla, ya da hiç cevap bile vermeyip blokla geç.

• Fake best model seni.Hani ellini sallasan ellisiydi.Haftada 15 20 kizla cikardin bi ara noldu geri vites atmişsin

• emreee23 kullanıcısına yanıt
    Dostum merak etme zaten yeterince kız denedim ki bu konuyu açıp böyle yorumlarda bulunmuşum
  • Toplu tipsiz blok konusu
  • h.g tipsiz ozan
  • Önemli olan tanışmak çirkin + sosyal değilseniz unutun kadınlar statü tip para çeneye bakar gerisi yalan

• Bu devirde cogu kiz oyle

Senin annene bacına burada laf edilmiş gibi konuşuyorsun. Bana beceriksiz diyorsunda ülkedeki kızların çoğunda durum böyle yaşadığım için konuşuyorum. İçlerinde iyi kızlarda var mıdır vardır ama iyisi bize denk gelmiyor. Çoğu kıza öfkeliyim denk gelenler ya arkadaşı görüyor hoşlandığı kişiyi anlatıp duruyor yada para meraklısı ego kasmaya çalışan tipler denk geliyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.