Şimdi Ara

Kızlar hakkındaki sorularınızı bilim ile cevaplıyorum, Edit 2 geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
33
Favori
10.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • incisözlükte bunları biri yazmıştı hatırlamıyorum konu başlığını adam baya anlatmıştı burdaki soruların çoğunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav cevapları okuyamadım şimdi vakit yok soran olmuştur da yine de sorayım . Tip yok kas yok para yok sosyal statü yok . Nitelik konusun da hiç yokum . Kas yok ama şekilsiz bir vücudum da yok . Yani sağdan soldan göbek fırlamıyo . Özgüven 0 . Anksiyete çok fazla var. Ve son olarak ortamlarda negatif enerji biriken insan benim . Yani ilk dikkat çeken ve ön yargı ile yaklaşılan itici bulunan tipim . Ne yapabilirim . Klişe cevaplar ise, yok kızlara şöyle davran , onlarla konuş , çekinme gibi şeyler ise cidden olmaz hacı zorlamanın bi anlamı yok . Çok farklı bir çözümün varsa dinlemek isterim.

Edit : Sevgili anlamında değil , kız arkadaş olsun da . Diyalog kurayım gülsünler yüzüme karşı başka bişe istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Athlon 840 Kaveri -- 13 Aralık 2017; 2:33:20 >
  • Bilim ile cevaplıyorsanız yazıların dayanağını da vermelisiniz.
  • bayanım araba forumlarını takip ediyorum..
    herkezin bir Amerika hastalığı var..evet oradayım ama istanbula aşığım (şu an isanbuldayım)
    usa da alışveriş merkezinde stand görevlisiyim.. türkiyede otelde (marka) Desk teyim...
    20 yaşındayım ..huzurluyum sağlıklıyım ama mutlu degilim dinliyorum...??
  • İnsan iliskileri uzerine arastirabilecegim konular verir misiniz

• Kızlar neden ilgi duyar?

• Etrafta bir suru zayif erkek kizlari goturuyor nasil oluyo bu ya da kizlar kasli erkekleri itici buluyor.

Yani bence kaska ilgisi yok. Tamamen muhabbetle ilgili ve cesaretle ilgili bence.

Ben sunu diyecem bi kizin hoslandigini nerden anlarim. Trip atan kiz hoslaniyor mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akinau

incisözlükte bunları biri yazmıştı hatırlamıyorum konu başlığını adam baya anlatmıştı burdaki soruların çoğunu

http://www.incisozluk.com.tr/w/buraya-gel-%C3%A7ok-%C5%9Fey-kazanacaks%C4%B1n/sahibi/1/

bahsettiğin konu bu sanırım . konuyu açan arkadaşın yazdıklarıyla yukarıda ki konuda yazanlar benziyor :D
  • İlgi çekici bi konu mesajım dursun..

Hatta bi de soru sorayım kızlar için erkeğin mesleğinin önemi nedir?

• Sosyal medyadan kızla konuşurken ne yapmamız, nasıl konuşmamız lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Bilim ile cevaplıyorsanız yazıların dayanağını da vermelisiniz.

1- Bilimin söyledikleri ile cevaplamak ayrı, bilimin söyledikleri ile yazıldığını ispatlayarak bilimin söyledikleri ile cevaplamak ayrıdır.

Mesela birisi "Su ısıtıldığında ne olur" diye sorarsa ve "Su ısıtıldığı zaman buharlaşır" yazarsam bilim ile cevaplamış olurum değil mi? Sadece ispatını belirtmemiş olurum.

2- Aslında söylediğin doğru ve söylediklerimi temellendirebilirim de. Gel gelelim, bunu söylüyo olmanın nedeni bambaşka. İyi niyetli olmadığını düşünüyorum. O yüzden sen okuma. İspat falan yok, söylediklerimi arkamdan uyduruyorum. Hadi yallah arabistana
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-c9

Redditen mi yatay geçiş yaptınuz tl dr nedir

Evet
  • Hocam benim sorum kalça neden çekici gelir? Üreme organı olmamasına rağmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucagla

bayanım araba forumlarını takip ediyorum..
    herkezin bir Amerika hastalığı var..evet oradayım ama istanbula aşığım (şu an isanbuldayım)
    usa da alışveriş merkezinde stand görevlisiyim.. türkiyede otelde (marka) Desk teyim...
    20 yaşındayım ..huzurluyum sağlıklıyım ama mutlu degilim dinliyorum...??

Bu konuyu daha çok cinsel seçilim ile ilgili soruları cevaplamak için açtım. Mutlu olmak ile ilgili de bir konu açabilirim, açarsam detaylı bir cevap yazarım. Sorunuz gerçekten kolay cevaplanılabilir bir soru değil. Zaten pek fazla bilgi de vermemişsiniz. O yüzden şu an için pek yardımcı olamayacağım. Stoa ve budizm felsefelerini araştırmanızı öneririm. İngilizceniz varsa Marcus Aurelius'un "Meditations" kitabını okuyun, yoksa "Kendime Düşünceler" diye geçiyor Türkçe olanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: lTitaniuml

İnsan iliskileri uzerine arastirabilecegim konular verir misiniz

Erkek-Kadın ilişki mekanikleri hakkında mı? Cinsel seçilimi araştırabilirsiniz hocam. Biraz spesifik bi başlık oldu ama olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Kızlar neden ilgi duyar?

Çünkü sadece hayatta kalmayı ve neslini sürdürmeyi isteyen canlılar varlıklarını bugüne kadar sürdürebildiler. Kızların da bulabildikleri en sağlıklı ve güçlü erkeklere ilgi duymaları lazım ki nesillerini sürdürebilsin. Yani aslında biz neden ilgi duyuyorsak onlar da o yüzden ilgi duyuyorlar.
  • kızların esmerlerden hoşlandığı doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Etrafta bir suru zayif erkek kizlari goturuyor nasil oluyo bu ya da kizlar kasli erkekleri itici buluyor.

Yani bence kaska ilgisi yok. Tamamen muhabbetle ilgili ve cesaretle ilgili bence.

Ben sunu diyecem bi kizin hoslandigini nerden anlarim. Trip atan kiz hoslaniyor mudur?

Hocam güç, "fiziksel güç" ile sınırlı değil. Çok daha geniş bi kavram

Kızın hoşlandığını anlamanın en iyi yolu ilişkiyi ilerletmektir. Sinemaya gidersin, eve çağırırsın vb. Eve çağırdıktan sonra kıza bastıysan hoşlanıyodur

Trip atıyo olmaları her zaman hoşlandıkları anlamına gelmeyebiliyo. O yüzden "bu benden hoşlanıyo mu, hoşlanmıyo mu" diye endişelenmeyi bırakın. Siz aksi ispatlanana kadar hoşlandığını varsayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurlord

İlgi çekici bi konu mesajım dursun..

Hatta bi de soru sorayım kızlar için erkeğin mesleğinin önemi nedir?

Bahsettiğim "değer" ölçütlerinden biri hocam. Hem cinsel bağlamda(statü) hem de diğer bağlamlarda(para, komfor, güven, huzur, ego etc).

Olmazsa olmaz mı, değil. Evlilik konusunda bazı kızlar için olmazsa olmaz olabilir de, cinsel çekicilik konusunda olmazsa olmaz değil. Yani çok yakışıklısınızdır, yarıtanrı gibi vücudunuz vardır, kız sizinle evlenmese bile deli gibi sevişmek ister. Bunun gibi.

Şunun anlaşılması lazım, kızlar sevişmeyi isteyecekleri erkeklerle değil, rahat bir hayat süreceklerini düşündükleri erkeklerle evlenmeyi tercih ediyolar. Yani evlilikte göz önünde bulundurdukları cinsel istekten ziyade yukarıda bahsettiğim "diğer" bağlamlar. Zenginlerle evlenir, cinsel çekiciliği yüksek olanlarla sevişirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: procy27

Sosyal medyadan kızla konuşurken ne yapmamız, nasıl konuşmamız lazım?

Sosyal medyadan konuşmayın, yüz yüze konuşun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.