Şimdi Ara

Kızlar hakkındaki sorularınızı bilim ile cevaplıyorum, Edit 2 geldi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
33
Favori
10.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrslimshady

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf brah

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Kızlara çekici gelen özellikler neler? Ve garip bir şekilde, kızlara yüz vermedikçe sanki size daha fazla bağlanıyor gibiler. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

Kızlara iyi davrandığın zaman , daha iyi yapabileceklerini düşünürler.

Hipergami ve biyoloji sebebiyle kızlar her daim kendilerine en iyi eşi seçme eğilimindedirler.
    Daha iyisini bulduğu zaman ya da daha iyisini bulabileceği hissine kapıldıkları an bırakırlar.

Biyolojik olarak da bir kadın yılda 1 çocuk doğurabilirken , erkekler binlerce kadını dölleyebilir.
    Bu yüzden seçicidirler ve en iyisini ararlar.

Çekici olan özellikler , fizik olarak boy ve kas kütlesi.

Yüz olarak , pozitif ya da nötr göz kantalları ( çizgileri) , çıkık elmacık kemikleri , güçlü çene yapısı.

merhaba hocam gerçekten yardıma ihtiyacım var, suan sevgilimle aramda sorun yok ama ilerde sorun olabilir benim sıkıntım şu tip olarak sevgilim beğeniyor ama ben kendi kullandığım kelimelerimi onunkilere göre basit buluyorum anlayacan muhabbetimi tatmib edici bulmuyorum sohbet kabiliyetimi geliştirmek istiyorum bunun için önerin var mı ? kitap okumak çok klişe belki ama düzenli olarak bşladım sohbet de biraz daha aktif olmak için ne yapılabilir ?

Erkek daha sihirli kelimeleri kullanıyorsa , kadın da buna karşılık aynı dozda cevap vermiyorsa çok sıkıntılı bir durumun başlangıcı olabilir.

Içgüdülerine güven , kontrolü eline almazsan ileride sorun yaşayabilirsin.

Muhabbet kabiliyetini geliştirmene gerek yok bence. Sex appeal'ini artırdığın zaman , kız gösterdiği ilginin düzeyini artıracaktır.

Basit ipuçları gibi gözükebilir ama çekiciliğin temel taşlarıdır bunlar.

*)Spor salonuna yazıl , kiloluysan zayıfla. Zayıfsan kas kütlesi ekle.

*)Giyimine önem ver. Benden sana tavsiye , beyaz ya da bej pantolon her daim erkeğe çok yakışır. Üstüne de kırmızı ya da bordo bir gömlek güzel bir kombinasyon. Farklı kombinasyonlar dene

*)Daha sosyal olman gerek , kızdan her daim daha sosyal olman gerek. Yoksa daha çok insanla tanışır , senden daha iyileriyle tanışır. Ve sonunda kaçınılmaz son.

Bana kalırsa böyle durumlarda en önemli olan şey görüntüdür. Kız daha iyisini bulamayacağını düşünürse kapında köle olur. Sana şiirler yazar , istediğin her şeyi yapar.

hocam döndüğünüz için teşekkürler ,180 boyunda 76kg fiziğim normal gibi spora başlıcam handball geçmişim var zaten bu ay finallerim vr 2. dönem yüzme yada fitness düşünüyorum,giyimim açıkcası düz siyah yada mavi kot üstüne genelde swertsört mont yada deri ceket takılırım dediğiniz kombinler çok klas duruyor gerçekten ben sohbette biraz sıkıntım var daha kültürlü olmam gerekiyor gibi hissediyorum şu sıralar şiirleri ben ona yazıyorum açıkcası ilişkimiz yeni biraz :)ve söyle bir ayrını verim farklı sehirlerdeyiz aramızda 2 saatlik mesafe var gecen haftasonu birlikteydik ama sınavlaramızdan dolayı bir ay buluşamıcaz ,uzaktan ilişki hakkında öneriniz var mı

Boyun iyi sayılır.

Ancak giyimini beğenmedim. Mavi kotu sokaktaki kekolar bile giyiyor artık :) Renkli jean öneririm.

Spora da kesin başla. Ben 180 boyunda , 87 kiloyum . 4.5 Yıldır ağırlık kaldırıyorum.

Uzun mesafeli ilişkiyse bence fazla medet umma. Çünkü çirkin-ortalama kızların bile yığınla talibi var

https://forum.donanimhaber.com/ortalama-kizlarin-bile-yiginla-talibi-var--130261995#130261995

Kızın aklını çelen talipler olabilir. Bence fazla medet ummayıp yaşadığın yerde bir sevgili bulmaya bak.

Fiziksel dünyada yaşıyoruz , dokunamadıktan sonra ne anlamı var sevgili olmanın?

giyim konusunda dediğiniz gibi değişiklik şart ,sevgili olmadan önce 1 yıl konustuk uzaktan ama adını koymadan sonradan buluşmaya başladık ve ben sevmeye basladım ,ismini koyduk sonradan ,talibler dediğiniz gibi her kızın talibleri oluyor benide en çok canımı sıkan nokta o yanında olamıyorum çoğu zaman ara sıra kaybetme korkusu oluyor .üniversitedeyim ama bilmiyorum uzakda olsa o olmasını istiyorum galiba, sınavlarım bitsin başlıcam direk suan yoğun geçiyor günlerim zaman ayıramıyorum .

Sınavlarından sonra b planını hazırlamaya başla o zaman :)

inşallah gerek kalmaz hocam saolun iyi günler

• Tipsiz vr üstüne sosyofobik elemanın tekiyim ben. Konuyla alakası var mı bilmiyorum ama nasıl yenebilirim sosyofobiyi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

Yakışıklıyım, karizmatiğim, cebimde param var, ağzım güzel laf yapar eksik olan ne halen anlamış değilim?

Dediklerin bende de var, şu anda 3 kızla mesajlaşıyorum. Belki özgüvenin yok.

Mesajlaşmak sıkıntı değil, devamı yok ki, kızlar gelip geçiyor ancak bir istikrardan söz etmek mümkün değil

Aynı gün içinde 3'uyle de buluşmayı denesene, çok manyak oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutatio

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Bilim ile cevaplıyorsanız yazıların dayanağını da vermelisiniz.

1- Bilimin söyledikleri ile cevaplamak ayrı, bilimin söyledikleri ile yazıldığını ispatlayarak bilimin söyledikleri ile cevaplamak ayrıdır.

Mesela birisi "Su ısıtıldığında ne olur" diye sorarsa ve "Su ısıtıldığı zaman buharlaşır" yazarsam bilim ile cevaplamış olurum değil mi? Sadece ispatını belirtmemiş olurum.

2- Aslında söylediğin doğru ve söylediklerimi temellendirebilirim de. Gel gelelim, bunu söylüyo olmanın nedeni bambaşka. İyi niyetli olmadığını düşünüyorum. O yüzden sen okuma. İspat falan yok, söylediklerimi arkamdan uyduruyorum. Hadi yallah arabistana

@Mutatio isimli şahsın paylaştığı bilgilerin büyük çoğunluğu doğrudur. itibar edilecek biridir. ben de bir soru sormak isterdim ama bilmediğim bir şey yok.

• Boyum 1.65 kızlar bakar mı

• Kadınların seçme hakkı yok bence,"Medeniyet,kadın hakları,yasalar" gibi şeylerle erkeklerin elinde olan hakkı kadınlara verdiler.

Yani bir kadına zorla sahip olmak istersen o kadın seni durdurabilir mi(kung fu filan bilmeyen bir kadın yani),NO WAY

Bu konudaki düşüncelerin neler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

merhaba hocam gerçekten yardıma ihtiyacım var, suan sevgilimle aramda sorun yok ama ilerde sorun olabilir benim sıkıntım şu tip olarak sevgilim beğeniyor ama ben kendi kullandığım kelimelerimi onunkilere göre basit buluyorum anlayacan muhabbetimi tatmib edici bulmuyorum sohbet kabiliyetimi geliştirmek istiyorum bunun için önerin var mı ? kitap okumak çok klişe belki ama düzenli olarak bşladım sohbet de biraz daha aktif olmak için ne yapılabilir ?

quote:

benim sıkıntım şu tip olarak sevgilim beğeniyor ama ben kendi kullandığım kelimelerimi onunkilere göre basit buluyorum

Öncelikle bu zihin yapısından kurtul. Ne olursa olsun, sen kız arkadaşından daha değerli, daha önemli, daha üstünsün. Zihin yapın pek sağlıklı değil, bunu düzelt.

quote:

anlayacan muhabbetimi tatmib edici bulmuyorum sohbet kabiliyetimi geliştirmek istiyorum bunun için önerin var mı ?

Ya abi öyle sorular soruyosunuz ki, her soruya ayrı konu açmak lazım

Sohbet kabiliyetini nasıl geliştirebileceğin aslında cinsel seçilimle direkt olarak alakalı değil Kendimi çok ilerlettiğim bi alan olmadığı için, bu konuyu youtube'ta aratmanı tavsiye ediyorum. Eminim yardımcı olabilecek videolar bulabilirsin

• Sa bi arkadaşım var kızla geziyolar tozuyolar mutlular kıza kac kere açık açık belli etti soyledide kiz biliyomus yani ama hala arkadaslar sozde , ben diyorum olum adam gibi al otur konus , seviyorum ben boyle cocukca arkadas kalalim edelim seyleriyle uğraşamam istemiyosan kendine iyi bak de diyorum tamam diyo konuscam sonra Tık yok :d ne diyeyim bu cocuga napsın bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlck

ne önemi var? 170 boyunda çirkin bir insan olsa da 190 boyunda yakışıklı biri olsa da biliyor mu biliyor.

Arkadaştan hafif ad hominem kokusu aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArapŞeyhi

Hocam siz çok bilgili birisine benziyorsunuz. Hocam çevremde kızlar var bomboş, geleceği olmayan tembel tiplerle takılıyor bunlar cidden bu erkeklerin bir geleceği olmadığını bildikleri hâlde neden hâlâ onla takılıyorlar ?

Dostum kızlar cinsel çekicilik konusunda tamamen "şimdi"dedirler. Geleceğe bakmazlar, potansiyeli anlayacak kapasiteye sahip değildirler.

Triune brain teorisini mutlaka öğren derim. Büyük resimi görmek için çok önemli.

Şimdi gelecek planlamaları, rasyonelite, bizi diğer hayvanlardan ayıran özelliklerden genellikle neocortex bölgesi sorumludur. Cinsel konulardan ise sürüngen beyin(reptilian brain).

Bu gelecek hakkında düşünmek gibi özelliklerden neocortex sorumlu olduğu için, cinsel seçilimde pek rol oynamazlar. Zaten bu neocortex'e biz çok sonradan sahip olduk. Sürüngen beynimiz, bizim en eski beynimiz. Düşünceler neocortex'ten, ilkel içgüdüler ve hisler reptilian brainden gelir. İnsanların çoğu da düşüncelerine göre değil hislerine göre davranırlar. En çok da cinsel seçilim konusunda. Dolayısıyla kızların erkekleri değerlendirmedeki ölçütleri rasyonel düşüncelerden ziyade, ilkel içgüdülerden geliyor. Bu yüzden de o tiplerin geleceklerinin olmadığını DÜŞÜNÜYOR olmalarına rağmen onların çekici olduklarını HİSSEDİYORlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: griezman03

Eğer okuyduysan, incideki, tcma ve mucxjzzz konuları hakkında ne düşünüyosun

Bunları ve benzeri isimleri çok gördüm ama hiç okumadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Boyum 1.65 kızlar bakar mı

Boyunun kısa olması büyük dezavantaj, ama yukarıda da birçok kez söylediğim gibi kadınların değer ölçütleri görünüş, boy, vb gibi tek maddeden ibaret değil. Boyunun kısa olması dezavantaj, ama kızlar konusunda başarılı olmana engel değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meot1

1.76 boy nasıl sence kızların boy konusunda seçiciliği nedir?

Boya önem veriyorlar ama dediğim gibi değer verdikleri tek şey boy değil. Zaten boyun normal kısa değil. Kendini geliştirebileceğin konularda geliştir.
  • quote:

quote:

quote:

benim sıkıntım şu tip olarak sevgilim beğeniyor ama ben kendi kullandığım kelimelerimi onunkilere göre basit buluyorum

Öncelikle bu zihin yapısından kurtul. Ne olursa olsun, sen kız arkadaşından daha değerli, daha önemli, daha üstünsün. Zihin yapın pek sağlıklı değil, bunu düzelt.

quote:

anlayacan muhabbetimi tatmib edici bulmuyorum sohbet kabiliyetimi geliştirmek istiyorum bunun için önerin var mı ?

Sohbet kabiliyetini nasıl geliştirebileceğin aslında cinsel seçilimle direkt olarak alakalı değil Kendimi çok ilerlettiğim bi alan olmadığı için, bu konuyu youtube'ta aratmanı tavsiye ediyorum. Eminim yardımcı olabilecek videolar bulabilirsin

anladım hocam galiba çok sevdiğim için öyle hissediyorum, teşekkürler , çekici erkek giyim konusunda öneri verebilir misiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mianfei

Sa bi arkadaşım var kızla geziyolar tozuyolar mutlular kıza kac kere açık açık belli etti soyledide kiz biliyomus yani ama hala arkadaslar sozde , ben diyorum olum adam gibi al otur konus , seviyorum ben boyle cocukca arkadas kalalim edelim seyleriyle uğraşamam istemiyosan kendine iyi bak de diyorum tamam diyo konuscam sonra Tık yok :d ne diyeyim bu cocuga napsın bu.

Ben bu konuşma, açılma olayına karşıyım. Hal, davranış ve sözlerinle niyetini belli edersin, kızı öpersin, fiziksel teması arttırırsın, eve çağırırsın, bi şeyler yaşarsınız, vesaire falan derken ilişki başlamış olur. Şu "sevgili olak" ve türevi muhabbetlerinin gerçekten gereksiz olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

anladım hocam galiba çok sevdiğim için öyle hissediyorum, teşekkürler , çekici erkek giyim konusunda öneri verebilir misiniz :)

Giyim gerçekten önemli, ama belki de en bilmediğim konu budur Vallahi yardımcı olmak isterdim ama bilmediğim yerden sordun. Şu kanal iyi gibi, bi göz gezdir derim

https://www.youtube.com/channel/UCJsxhcnT25rpvOge6UunasQ?&ab_channel=AdamGibiAdam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mianfei

Sa bi arkadaşım var kızla geziyolar tozuyolar mutlular kıza kac kere açık açık belli etti soyledide kiz biliyomus yani ama hala arkadaslar sozde , ben diyorum olum adam gibi al otur konus , seviyorum ben boyle cocukca arkadas kalalim edelim seyleriyle uğraşamam istemiyosan kendine iyi bak de diyorum tamam diyo konuscam sonra Tık yok :d ne diyeyim bu cocuga napsın bu.

Ben bu konuşma, açılma olayına karşıyım. Hal, davranış ve sözlerinle niyetini belli edersin, kızı öpersin, fiziksel teması arttırırsın, eve çağırırsın, bi şeyler yaşarsınız, vesaire falan derken ilişki başlamış olur. Şu "sevgili olak" ve türevi muhabbetlerinin gerçekten gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Hocam kız bunu kullanıyo resmen bende böyle yaklasmiyorum beraber.oldugum hatunlara ama bu komik yaw

• Genelde tanıştığım bir kız biraz muhabbetten sonra halk arasında soğuk espri olarak bilinen esprilerden bilerek yapıyor ve tamam vurma diye kendini iğneliyor hani bilerek yapıyor bunu neden böyle yapıyor olabilirler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: uçkur ayna

Genelde tanıştığım bir kız biraz muhabbetten sonra halk arasında soğuk espri olarak bilinen esprilerden bilerek yapıyor ve tamam vurma diye kendini iğneliyor hani bilerek yapıyor bunu neden böyle yapıyor olabilirler ?

Hocam kadınlar doğaları gereği ezilen, hor görülen, aşağılanan olmayı seviyolar. Bunları yapan erkekleri de daha çekici buluyolar. Bildiğin pas atıyolar sana işte.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Giyim gerçekten önemli, ama belki de en bilmediğim konu budur Vallahi yardımcı olmak isterdim ama bilmediğim yerden sordun. Şu kanal iyi gibi, bi göz gezdir derim

https://www.youtube.com/channel/UCJsxhcnT25rpvOge6UunasQ?&ab_channel=AdamGibiAdam

hocam kanalı beğendim gerçekten çok saol , son olarak mesela ilişki başladı ilk zamanlar normal öpüyoruz faln ,öpüşme tarzı sevişme kısmını nasıl ayarlayalım bir zaman çizelgesi olustursak mesela ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.