Şimdi Ara

Kızının Yanında Şah Damarı Kesilerek Öldürülen Kadın (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
506
Cevap
2
Favori
116.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
463 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Adam dünya devletlerinin yapamadığını yapmış bence ödül almalıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anafartalar-

Amerikayi cok begendigimi de nerden cikardin?
    Bunun kulturle ve egitimle alakasi var.
    Devlet ise kadinlari ve cocuklari korumak zorunda.
    Turkiye’de
    2015 yilinda 303,
    2016’da 328,
    2017’de 409,
    2018’de 440,
    2019 ilk 7 ayinda 245 kadin cinayeti yasanmis.
    Su rakamlara bak, Bu bildigin terordur. Adi da erkek terorudur.
    Amerikada bu olaylar cok normal goruluyormus.
    Allah allah.
    Diyelim ki amerikada kadin cinayetleri cok normal goruluyor. Biz de mi normal gorelim?
    Yazdiklarina bakilirsa Senin cok normal gordugun belli.
    Tabi ki devleti de suclayacagim.
    Turkiyede devlet ne kadinlari ne cocuklari ne de dogayi koruyabiliyor.
    ABD'de genellikle kadın cinayetleri eğer şahıs kaçıksa eşini iş üstünde yakaladı ise olur orada zaten ar namus diye bir algı toplum yapısıda yok zaten yada kadını kendine ait bir eşya olarak görmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Arkadaş düşünme kabiliyetiniz mi yok ?

Bu video olmasaydı kim görebilcekti, unutulup gidicekti. En azından ses getirdi, tepki getirdi. Şah damarı kesilmiş. Oluk oluk kan akıyor.....

Şimdi bu adam içerde 3 öğün yemek yiyecek, sporunu yapacak, tv izleyecek.. yan gelip yatacak öyle mi ?

İdam şart...

Alıntıları Göster
    Bence sizde anlama kapasitesi yok. Sen eline telefon alıp, kadının o perişan halini videoya çekeceğine, en azından bir kaç kişiyi silkindirsen, kadını bir yere uzandırsan, kan akışını yavaşlatıp, oradaki birkaç kişi kadının yarasına tampon uygulasa, kadın belki de kurtulacaktı. Neymiş unutulup gidecekmiş, video olmasa tepki gelmezmiş. Şule Çet unutuldu mu? Özgecan Arslan unutuldu mu?

Sen şuursuzca kadının gözünün içine baka baka video çek çekme. Ertesi gün bir yerden, güvenlik kameralarından görüntüsü çıkacak kadının zaten. Geçin bu işleri.

• Matherson kullanıcısına yanıt
    Bilmem.
  • Olayı yapan değilde video çeken konuşulmuş. Buradan taraf demiyorum medyamız bunu konuşuyor. Video çeken karakter devleti sembol etmekte gelinen nokta bu. Nasıl çözerler bilmem ama en başta devlet devlet gibi olacak. Polisi aradığında önce gelsinler işlerini yapsınlarda sonra video çeken karakteri konuşalım. Devlet ceza vermeyi öğrensin ondan önce bu "okumuşmuş" şarlatanlar ordumuz var hakimdir savcıdır avukattır bunların hepsi şarlatan, sen ceza kesmezsen böyle masumların kanı akmaya devam edecek. Eğitim eğitim diye tutturuyorlar e tutan mı var hani eğitim nerede. Kaç gün oldu baklavacıların terör estirip serbest kaldığı. Şimdi bu adamlar intikam niyetiyle gidip adamı bulup kesseler yine mi eğitim diyeceğiz. Kimse kendini eğitmesin zaten eşek kadar adamlara bu saatten sonra eğitim vereceğiz. Gereken yapılmadıkça suç oranı artmaya devam eder bizde tek tek hadiseleri konuşuruz papağan gibi.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.