Şimdi Ara

Kızın kanka demesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abiler ablalar birsi var sürekli en başlarda gıvıklık yapıyordu benimle ilk konuşmaya başlaması kursta sen bunu tanıyomusun fşn dı ordan konuştuk biraz sonra ztn aynı sınıftayız espirilerime güliyodu

gilerken koluma dokunmalar vurmalar fln ama bir gün kanka dedi konulurken benim moralim dehşet bozuldu aradan 1 2 hafta geçti durduk yere snaptan eklemiş snapten seni ekledim fln dedi ben de kullanmıyorum dedim farkettim dedi sorf onun için kullanmaya başladım kızın ismi zeynep derste fln aürekli muhalefet yapr bana karşı beni ispitler tenefüse çıkarken şapkamla oynar ama kanka diyo moralim dehşet bozuluyor arkadaşıyla konulurken koşarak arkadaşına sarılıp benim arkadaşım demesi adanada böyle bir kız görmedim evlenilecek kız ama bilmiyorum acaba benim ona hislermi fark etip doğrulamak mı amacı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kanka lafını kullanma sayısı 3 4 oldu

ayrıca bi keresinde de bir kızı gördü sana bunu ayarlayımmı fln dedi ben de hayır dedim biye dedi ben de kariyer odaklıyım yaa dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka ayağı g*t ayağı.

Ya yol ver ya direk söyle yolları ayır. Eziklik yapma, dik dur. Moralin bozuk biçimde ezilip büzülme.

Yüksek ihtimalle sana karşı boş değil ya da her genç arkadaş gibi ilgiden hoşlanıyor. Ezilip büzülme derken de öküzlük yapmayın. Eğer yolları ayırsan bile aynı sınıftaysanız daha dikkat et. İş olmazsa her gün görmekten canın sıkılır.

• kanka kanka sonra aşkım diyecek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.