Şimdi Ara

Kızılayda dükkanım var ne iş yapabilirim. (SS Lİ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Infidel_

quote:

Orijinalden alıntı: rıdceza

aile namazlı abdestli ben s-ex shop acıcam ha :D

namaz abdest olunca sex yapılmıyomu.namazlı abdestli aileye leylekmi getiriyo bebeleri

Fluffy cuff'lar mı getiriyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinsemer

quote:

64 metrekare yere bar acıcam ? :D

Başka fikrim yok hocam öneri yapamayacağım kusura bakmayın

Hocam bilmiyorsunuz sanırım oranın hemen yan sokağında zibilyon tane bar , cafe bistro var.Bencede en mantıklısı kırtasiye olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheerub -- 11 Kasım 2013; 19:10:29 >
  • cep telefonu,elektronik eşya vb. tamir ekibi kur,usta al 1-2 tane reh gibi para kazanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheerub

quote:

Orijinalden alıntı: metinsemer

quote:

64 metrekare yere bar acıcam ? :D

Başka fikrim yok hocam öneri yapamayacağım kusura bakmayın

Hocam bilmiyorsunuz sanırım oranın hemen yan sokağında zibilyon tane bar , cafe bistro var.Bencede en mantıklısı kırtasiye olur.

Hocam kızılayda çok sayıda bildiğiniz üzere kırtasiyede var oraya daha değişik bir yer açılmalı.
  • iş yapmaz ora.en fazla ofis olur
  • Adem Çelik'in mekanı da ne güzel çıkmış be
  • Bar aç bende gelir çalışırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Adem Çelik'in mekanı da ne güzel çıkmış be

sedat'ın mekan

• quote:

Orijinalden alıntı: hkncn_111

Ucuz bar yap böyle amarikan masalar olsun rock ve metal müzik çal açıkçası ucuz bira olsun :D sonra her dershane çıkışı sevgilimle oradayım :D

Mükemmel fikir. Sabah-Öğlen soğuk sıcak içecek. Cafe tarzı bar. Akşam alkol. Passage'ye giremeyen saplar yada parasızlar gelsin oraya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oraya büro tarzı birşey gider.Cafe-bistro-bar falan gitmez zaten sakarya bar dolu
  • İnternet cafede yapabilirsiniz ama anlamıyorsanız biraz sıkıcı olur. Eğer 1,500 liradan fazla getirisi olsun derseniz yap işlet tarzı verebilirsiniz.

Bir tane ortak bulacaksınız, koyacaksınız başına, "Al kardeşim burayı işlet, kazanç yarı yarıya" şeklinde olabilir. Hani kira, stopaj gibi vergiler olmayacağı için masrafları çıkarsanız en kötü 3.000-4.000 arası geliriniz olur.

20-30 arası bilgisayar koyulur. Hafta sonları full asker gelir zaten.

Eğer tüm her şeyini siz alırsanız, yani içini dizerseniz %60 benim, %40 senin şeklinde de olabilir ki, bana göre mantıklı olanı o. Atıyorum elektrik, su haricinde net 10 bin kalsa 6 sizin 4 işleten kişinin..

Oranın tek dezavantajı, akşam 21:00'dan sonra pek kimse olmaz. Yani saat 22-23 arası kapatırsınız..

Bir de sanırım şu an fotoğrafçı dükkanı, devren kiralık yazıyor. Kiracının devir hakkı var ise, siz nasıl iş yapmayı düşünüyorsunuz oraya?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

aile namazlı abdestli ben s-ex shop acıcam ha :D

Sen millete bakma hocam helal para kazanacağın iş olsun.hayırlısı olsun şimdiden.
    Benim düşüncem genele hitap eden bişey yapmalısınız. Şuan aklıma gelmedi ama bi gruba hitap eden pek işlemez gibi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.