Şimdi Ara

Kıza 'Merhaba' yazdım devamını nasıl getirebilirim? (Görüldü cevap yok) KIZ ENGELLEDİ (SS eklendi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
7
Favori
50.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gurney5

selam yazan bir "insana" bile cevap vermiyorsa bırak zaten yüzüne bakma.

Tamam da cevap verse sıcak davransa arkadaş ümitlense daha mı iyiydi? Kız cevap vermeyerek iyi yapmış, etkilenseydi cevap verirdi. Zaten sevgili olmayacaklardı belli. Vaktini almamış oldu böylece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Au Revoir

quote:

Tamam da cevap verse sıcak davransa arkadaş ümitlense daha mı iyiydi? Kız cevap vermeyerek iyi yapmış, etkilenseydi cevap verirdi. Zaten sevgili olmayacaklardı belli. Vaktini almamış oldu böylece.

Merhabaya merhaba yazilmamasinin nedeni kizin kibri, daha dogrusu kendini arkadastan cok yukarida gormesi kendini.Bir merhabaya merhaba yazılir, dogrusu budur, sonrasinda karsi taraf sacmalarsa gereken yapilir, engel koyulur.

Magarada yasamiyoruz, bu kiz begendigi bir erkege merhaba yazsa, erkekte onu engellese ne diyecektik, oyle dusunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 5 Nisan 2017; 1:6:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AMD Athlon 840 Kaveri

quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

kızlar mal olmadığı için o merhabanın yada ders notu alabilir miyim vs vs yazmanın amacını biliyor merak etme

yüz yüze muhabbet edemediğin kıza wp vs yerden yazarsan küçük düşersin

aslanlar gibi muhabbetini kurucan gerçek hayatta çayını pastasını kahvesini felan alıcan kıza

güldürücen meraklandırıcan

seni anlatırken gözlerinin içi gülecek

tüm gün yazmadığında oturup ağlayacak

yoksa

meraba ders notu var mı gibi cıvık muhabbete cıvık kız gelir

kız karakterliymiş direkt engeli basmış

belki sevgilisi var yavru kedi bulmuş hayvansever gibi atlamayın her kıza

Konuyu okusaydın amacımın sevgili olmak değil arkadaş olmak olduğunu anlardın . Düşüncesi bile saçma . Beceremem ki bi kere . Sevgili olamam yani o gelip dese ki sevgili olalım yok derim şimdi için . Kız güzel ve tatlı o anlamda hayatta bakmaz zaten . İlk defa bir kızla konuşucam hayatımda nasıl sevgili olabilirim ki. Amacım arkadaş olup kızları tanımaktı . Bir kıvılcım tamamen . Yani normalde güzel veya çirkin hangi kızı görürsem yüzümü kaçırıyorum görmesinler diye şu tipi böyle güzel bi kıza niye sevgili olmayı düşünüyüm ki ? Şimdisi için aklıma bile gelmedi böyle bir şey . Hem daha hiç bi kızla konuşmamışım o an dh'de idim gaza geldim tabularımı yıkmak istedim ama olmadı . Demek ki depresif hallere girip kendi moralimi bozmam hakkımmış şu güne kadar . Gerçekler buymuş kimse dönüpte merhaba bile demez .

e kız neden sana yanıt versin

normal bir yabancıdan ne farkın var?

arkadaş olmak istiyorsan bunun yolu sanal alem değil

okulda vs muhabbet edeceksin

wp twitter insta vs vs yazanların amaçlarını az çok bilir engeli basar

sen değil ben yapsam da basar engeli

şimdiki nesil ne acayip telefonla arkadaş olmaya çalışıyor

biraz gerçek dünyaya dönün

gerçek hayatta fiziksel dünyada insanlarla dost olun arkadaş olu

• kardeş üzdün la karı kız boş iş boşver vizelerine çalış sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

quote:

quote:

Merhabaya merhaba yazilmamasinin nedeni kizin kibri, daha dogrusu kendini arkadastan cok yukarida gormesi kendini.Bir merhabaya merhaba yazılir, dogrusu budur, sonrasinda karsi taraf sacmalarsa gereken yapilir, engel koyulur.

Magarada yasamiyoruz, bu kiz begendigi bir erkege merhaba yazsa, erkekte onu engellese ne diyecektik, oyle dusunun.

Tamam da konuyu açan arkadaşı görmüyor musun hiçbir kızla konuşmamış. Kız merhaba yazsa aşık olacaktı eminim.

• Dengesiz kardeşim bazı kızlar boşver çok aldırma
  • Kardesim sıkma canini sen suan kendini dibe vurana kadar fitnees yapip boks yapip kendini gelistirmen lazim o kiz gelecekte benim kaybettigim adam bu muydu diyecek veya merhaba bile dememistim diyecek sen bunu dedirtmek icin elinden geleni yap

Bunlari izle moral topla ve kendine gel kiz icin degmez kendini uzmeye hayat cook kisa aklinda yapamayi hayal ettigin 5 bin planla gomerler adami birak kizi kendini gelistirmeye bak meslek sahibi oldugunda o kizlarin annesi benim kizim var alirmisin diyecek resmini gosterecek kizinin emin ol sen kendine bakimini yap moralini yuksek tut. Iyi dusun iyi olsun hepsinide izle tam ihtiyacin olan seyler kendini sev once kendini sen kendini yiyip bitirirken o kizlar gununu gun edecek aklini kullan bence sen yaparsin

https://youtu.be/zDuVmgFdPSE

https://youtu.be/mBdGhH9pyDE

https://youtu.be/uTQjVnscjHE

https://youtu.be/1GNnruHNsYQ

https://youtu.be/p9Gh747YGRQ

https://youtu.be/CGYh1U56dGw

• Sevgilisi olabilir. Yok ama böyle davranıyorsa peşini bırakma :):))

• Kanka sıkıntılı mısın ? Ne rezil olması ? O utansın bi zahmet kezbanlık bu insan tanımadığı birine bile derdi ne diye sorar önce. Seni insan yerine koymamış senlik bi durum yok kendini ezip durma dik dur lan az

• Yazdığın mesajlara baktım özellikle, kendinle problemin var senin, orayı hallet gerisi kolay.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezil olacak bir durum yok, bence kendini beğenmiş biri anlaşılan. Boşver geç yani zaten konuşmamış bir şey yapmamış, sen de yanlış bir şey yapmamışsın not istemek sonuçta, durup dururken de yazmamışsın, kendi değerini göstermiş. Ama insanlık hali insan kafaya takar bir süre sonra alışırsın, tabii senin de nasıl biri olduğunu bilmiyorum anlattığın olaya göre değerlendirmem böyle.

edit: üstteki mesajını okudum artık boşver kız hiç ilişki kurmak istememiş, ne yapsan boş yani bir de 230/240 aldı diyelim o an en yakında o vardı istedin yani öyle de uydurulabilir çok küçük bir olay bu. Anladıysa da anlamıştır anlatılacak ortalığa yayılacak bir hali yok

Şunu diyim sana değer veren kişilere değer ver, zorla yanında olmaya çalıştığın kişilerle çok uğraşma bırak giden gitsin yoksa değer verenleri de kaybedebiliyorsun. "Dik dur ama diklenme..."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achambo -- 5 Nisan 2017; 1:20:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMD Athlon 840 Kaveri

Arkadaşlar teşekkürler ama troll yaptıktan sonra birde mesajınızın altına ciddi tavsiyelerinizi yazar mısınız? Gerçekten ihtiyacım var . Tamam bizde işin esprisini yaptık eğlendik ama tecrübemiz olmadığından . Tecrübesi olanlar fikirleri olanlar trolledikten sonrada ciddi tavsiyelerini yazarsa sevinirim . Teşekkürler şimdiden .

Sana yazdigim son mesaja bak 2 kez mesaj attim konuna okundun mu? Biri kiz engellemeden onceki 2. Mesajimida engelledi dedinya ondan sonra attim lutfen msjlarimi konu icinde ara ve oku bir suru link attim kesin izle ihtiyacin olan seyler orda ve birseyler anlattim sana orda yazdiklarimida oku

• Sağolun hocam . Bu tarz videoları bende izliyorum ama genelde yabancı içerikli olanları . Cenk hoca kanalının 2014'de ki kızlarla ilgili videosunu izlemiştim 3 sene önce o zaman . Şimdi hatırladım konuşmaları bilinç altımda kalmış . Vizeler bitsin bakıcaz düşüncem uzun uzun . Farklı alanlara yönelerek kendimi geliştirebilirim kondisyonum ve motivasyonum iyi olursa . Sağolun tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Athlon 840 Kaveri -- 5 Nisan 2017; 1:28:2 >
  • hocam alttan alma bakıyorum da kızlar kendisini ezen erkeklere bir yönelime sahip. Uzun uzun yazmayın . Kibarlık yapmayın. Salın gitsin içinizde ki barzoyu.
  • Forumdakiler makarasına yazmış , gayet insan gibi bir giriş yapmışsın ama cevap dahi yazmaması nasıl bir öküzlük çözemedim.Türkiye'de kızlar cidden acayip varlıklar.
  • Ahaha

Ne adamlarsınız ya
  • Sen olması gerekeni yapmışsın. Kızın bir yerleri kalkık. SAKIN ama SAKIN daha üsteleme kızı umursamazmış gibi davran. Üstelersen daha fazla batarsın. Üste çıkma gibi bir durum yok. Bu saatten sonra yapabileceğin bir şey yok.

Gün gelir o sana gelirse aynısını sen yapar terslersin. Onun dışında yapabileceğin bir şey yok. Eğer terslemeyip istediğini yapar, yüz verirsen yine aynı duruma düşersin.

• Kardeşim cidden can sıkacak durum yok. Kızın terbiyesizliği olmuş. Yerinde olsam sınıfta bu durumu yüzüne çarpardım sert bi şekilde. Ama bunu yapamazsın gibi duruyor. Ama inan bu kıza yüzyüze bi laf atman lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: geng

quote:

quote:

Tamam da konuyu açan arkadaşı görmüyor musun hiçbir kızla konuşmamış. Kız merhaba yazsa aşık olacaktı eminim.

O zaman bu arkadaşın sorunu olurdu ancak kızın merhabaya bile karşılık vermeden engellemesi kızın kibri. Bizim oğlan aşık olup ilerletirse durumu izah edersin yani insanlar böyle yapar en azından.

• Bak kardesim bu varlıkların totolarını kaldıran hep biz erkekleriz anladın mı?yani bunlar normal şeyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.