Şimdi Ara

Kıza İnstagram'dan nasıl yazılır? [13 Ekim Edit] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
161.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sadece yaşım ilerlerken bazı şeyleri "yaşamamış" olmak istemiyorum. Bu yüzden sorup bilgi ve tavsiye alıyorum. Saçlarımı da bir kere attım zaten. Boyum kısa ama ne yapıyım yani? 162yim hatta 161 yani en iyi şekilde kızla konuşup buluşmaya çağırsam bile kızın benden uzun olma ihtimali var ya düşünebilir musunuz? İlk buluşmaya giderken cüzdanı filan unutmaktan çok daha sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

2 hafta düşünmüş mü hocam ne yapmış niye 2 hafta sonra reddetti?

Aradıktan 1 hafta sonra kıza yazdım. O 1 hafta içinde tek tük konuştuk çünkü çok isteksiz konuşuyordu. Sonra sordum işte istiyor musun falan reddedildim. Ruhsal çöküntü yaşıyorum halen daha.
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 ve 2 numaralı sorunuzun cevabı eğer kafeye çok uzun zamandır gitmiyorsanız ve kafe ortamını pek sevmiyorsanız kızı boşu boşuna pek uğramadığınız ve sevmediğiniz mekana davet etmeyin daha çok sevdiğiniz bir yere davet edin mesela bir parkı seviyorsanız ve orda huzur buluyorsanız kızla buluşup onu oraya götürün ve oranın favori mekanınız olduğunu ve orada huzur bulduğunuzu söyleyin yani kıza karşı samimi olun daha önceleri gitmeyi sevmediğiniz mekanlara sadece kız seviyor diye götürmeyin yoksa kız oralara alışacaktır ve siz götürmeyince de tatsızlık çıkarabilir.

3. Sorunuzun cevabı ise kız sizden uzun veya instagramda göründüğünden daha farklı bir fiziksel özelliği var diye hemen terk etmeyin biraz konuşun önemli olan kafalarınızın uyumlu olması yoksa yanınızda dünyanın en güzel kızı olsa size yüz vermese her bulduğu fırsatta başka erkeklere baksa hoş mu olur. Ö yüzden fiziksel özellikleri yerine karakteristik özelliklerini göz önünde bulundurun.

• İplenemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    O zaman olayın üstünden çok geçmedi?
  • Hocam en azından ilk buluşma cafede olur. Yalnız 2. sorunun 2. cümlesini cevaplamadınız.
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    O konu hakkında hiçbir fikrim yok işte. İçinizden nasıl gelirse öyle selamlaşın. İster merhaba nasılsın deyin isterseniz kızın yanına gidip auuuu diye uluyarak selamlaşın fazla da abartılı bi selamlaşmaya gerek yok yani normal bir arkadaşınızla napıyorsunuz onu yapın
  • Yok el sıkma sarılma gibi sordum. Gidip kafa tokuşturmayayım kızla.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nobel Adayı

Sen de storine bi şeyler at arada. Bak bakalım kız bakıyor mu? Bazı kızlar sadece istedikleri storilere bakıyorlar. Bazıları da hepsine bakıyor tabi. Sen yine de at arada storine bi şeyler bak bakalım bakmış mı bakmamış mı

Hocam daha az önce storye Stairway To Heaven'ın orjinalinin (ben çalmadım yani) giriş kısmını attım anında bakmış 1 dakika ya geçti ya geçmedi bakan 2. kişi.

iyiye işaret gibi duruyor

• quote:

Hocam bestelediğiniz şarkılar introlu sololu sağlam şarkılar mı yoksa daha çok eline gitarı alıp 4 akorla çalıp söylemelik şarkılar mı? Gitar eğitimini nasıl aldınız nota gam biliyor musunuz ben bunları öğrenmek istiyorum.

He yok ya arpejli klasik gitarla çalınabilen 4 akorlu basit şarkılar. Benim de gitarım o kadar iyi değil o yüzden geliştiricem dedim ya kendimi ama bi tane haluk levent tarzı bi şarkıda çalışıyorum o introlu sololu olucak nasipse

• Nobel Adayı N kullanıcısına yanıt
    Bilemedim şimdi . Yinede bir paylaşım atıp yanlışlıkla atmışım diyerek giricem sanırım.
    Sesiniz nasıl cover filan yapıyor musunuz? Sesim güzel olsa Duman, Son Feci Bisiklet, Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi grupların coverlarını yapardım.
  • quote:

Bilemedim şimdi . Yinede bir paylaşım atıp yanlışlıkla atmışım diyerek giricem sanırım.

sen bilirsin tabi senin konuşma yeteneklerine kalmış
  • quote:

Sesiniz nasıl cover filan yapıyor musunuz? Sesim güzel olsa Duman, Son Feci Bisiklet, Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi grupların coverlarını yapardım.

Cover'lara karşıyım ya ben şarkının orjinalinin güzelliğine inanıyorum. Söyleyebilirsem aynısını çalar söylerim, söyleyemezsem kendi şarkımı yazar çalar söylerim
    Bakalım
    Hocam verdiğim 3 örnek te grup. Orada 4-5 kişinin yaptığını sizin tek gitarla yapmanız çok zor. Yinede sevdiğiniz bir şarkıyı gitarınızla söylemek güzel olur. Ben şarkıyı alttan açıp eşlik ediyorum o bile çok güzel oluyor.
  • quote:

Hocam verdiğim 3 örnek te grup. Orada 4-5 kişinin yaptığını sizin tek gitarla yapmanız çok zor. Yinede sevdiğiniz bir şarkıyı gitarınızla söylemek güzel olur. Ben şarkıyı alttan açıp eşlik ediyorum o bile çok güzel oluyor.

Aynen farkındayım baya bi zorlanacağımın

Şey düşünüyorum. Kayıt alıp. Üstüne çalmayı. Parça parça üstüne eklerim.
  • Kiza gun icinde yazan kimbilir kac yuzuncu kisi olacaksin
  • Kızın biosunda yazan ilginç birşey varsa ordan yaz hoşlandığı biri yoksa felan % 80 cevap yazar tipin felan çok sıkıntılı değilse.Ayrıca herşeyi düşünmeyi bırak düşündükçe olumsuz ihtimalleri arttırıyorsun kafanda ya şöyle derse ya böyle derse diye.
    Hocam atmaz atmaz diyordum story attı ufaklık fotoğrafını atıp bir kız arkadaşını etiketlemiş üstüne de sıcakla ilgili birşey yazmış.
  • İnstagram dan yazma. İnsanlarık ilişkilerinde bazı kriterler vardır. Yani mesela kız senden daha popülerse o iş yaştır. Sosyal medyada da birkaç istisna hariç kızlar herhangi bir erkekten daha popülerdir. Dolayısıyla başta reelden yaz. Tanıdık bir arkadaşınla yakınlaş ondan yardım iste tanışmak için. Kızlar böyle şeyleri rahat ayarlar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.