Şimdi Ara

Kıza İnstagram'dan nasıl yazılır? [13 Ekim Edit] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
230
Cevap
3
Favori
161.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kız popüler değil İnstagram'da ki takipçi sayısı bile "kız" olmasına rağmen neredeyse benle aynı ve takip ettiği benim takip ettiğimin çok çok üstünde. Reelden yazma şansım yok çünkü hiçbir bağlantı yok. Ufak bir ilçede yaşasak bile okul farklı 2 yaş fark var normal olarak reelde hiçbir bağlantı yok.
  • No1ZenciTR N kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi küçüklük fotoğrafını atıp üstüne bir kız arkadaşını etiketlemiş üstüne de sıcakla ilgili birşey yazmış ne cevap verilir ki buna?
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    Ufaklık fotoğrafı pek cevap yazılası durmuyor malesef çok samimi olmadığını varsayıyorum. İlerleyen storilerde görüşmek üzere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    Başka ne yapılır bilmiyorum. Ben de kazandığım üniversitede paylaşılan fotoğraflara bakıyordum. Aynı bölümü kazanan bi kız gördüm. Baktım ki 1200 takipçi var. Yani şimdi ben instagram dan yazsam şimdi reelde bana bakabilecekken belki takibi kabul etmeyecek. O yüzden sanal çok sıkıntılı ciddi işler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nobel Adayı N kullanıcısına yanıt
    Haydaaa . O zaman paylaşım atıp yanlış atmışım filan diyip yazmaya çalışıcam daha zor olucak gerçi ya neyse.
  • frostsword kullanıcısına yanıt
    Aman hocam ne yaptınız 1200 takipçi fazla. Onun 230 takipçisi var benim 210.
  • Yani zor bi hamle bi de nasıl biri olduğuna bağlı. Hani ılımlı biridir daha arkadaş canlısıdır. O zaman hani yazarsın teşekkür ederim falan der en kötü, fazla uzamadan kapanır konu. Daha böyle burnu havada bi tipse, kötü bi izlenim olabilir

Değil hocam öyle biri olduğunu sanmıyorum.
  • Yani kardeş fotoya bak. Hani uygun, yorum yapılabilecek bi şeyse, yap gitsin. Ne bileyim "a ne kadar tatlıymışsın" gibi basit şeyler yazabilirsin belki

Hocam az önce yine storye şarkı attım biraz geç kaldı 14. kişi oldu . Ben attıktan sonra şimdi bir story daha attı bu seferde yavru kedi atıp önceki storydeki kız arkadaşını etiketlemiş. Yalnız profilindeki büyük kedi değil bu ufak yavru bir kedi. Benim kedinin de iki yavrusu var ne yapsam acaba? Birde keşke arkadaşını etiklemeseydi.
  • Evet arkadaşını etiketlemesi biraz özelleştirmiş snapi hemen şimdi snap atarsan yavruları, belki ufaktan ufaktan anlar senin meyilinin olduğunu

O zaman kalsın yav yarın iyi olursam yanlışlıkla atmış gibi filan şey ederim yazarım.
  • kolay gele

• icim daraldı konuyu okurken vallahi. alttarafı selam yazcan olum düşünme bu kadar. muhabbet ilerlemezse de ilerlemesin nolcak 2 güne unutursun. tavsiyem yanlıslıkla attım baskasına atcaktım tarzı sacmalıklara girmemen.

Hocam burayı okuyor galiba . Ondan sonra da sadece kediyi üstünde birsey yazmadan attı. Fırsat sezdim sanki biraz. Daha önce de (1.5 yıl) %100 lük pozisyonu kaçırmıştım da bayağı üzülmüştüm.

• Benim kararsızlığımdan ve son gunlerde ki problemlerim yüzünden uzadı. Yinede ne bileyim merhaba yazmak çok belli edici geldi. Story yanitla demisler en son bir kedi daha atti buna da cevap vermezsem yazamayacagım sanırım. Yalnız hiç tanımadığım birinin kedisi için ne söyleyebilirim ki? Giriş kısmını atlatsam kopartir götürürüm bende de var kedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Hocam burayı okuyor galiba . Ondan sonra da sadece kediyi üstünde birsey yazmadan attı. Fırsat sezdim sanki biraz. Daha önce de (1.5 yıl) %100 lük pozisyonu kaçırmıştım da bayağı üzülmüştüm.

Sen bilirsin kardeş restine rest diyip elini görmek de bi seçenek

Atıcaksan sabah at artık. Saat geç. İyi tepkiler alırsın umarım

Hacı bu senin mi ya desem çok mu saçma olur ?

• Hacı

"Ya ne tatlı bi şey bu " gibi bi şey yaz bence de bu da çok kız sözü gibi oldu

Bu gün yazacak durumda değildim şimdi baktım önceki snapler gitmiş köpek atmış birde köpekle fotoğraf atmış. Bir süre kalıcak galiba ya daha sonra denerim şansımı.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.