Şimdi Ara

KIZ TAVLAMA REHBERİ (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.921
Cevap
130
Favori
190.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uuu Beybi -- 25 Temmuz 2011; 12:17:42 >
  • Beyler sevgilimle konuşacak konu bulamıyoruz la nabalım
  • mesaj bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: airsilver960

Beyler sevgilimle konuşacak konu bulamıyoruz la nabalım

dostum ortak arkadaşlarınız varsa onların dedikodusunu yapın ;)
  • Selam millet 15 günlük aradan sonra geri döndüm
  • Beyler ben okuldaki kızları denedim olmadı. Face'den ortak arkadaşlardan bir kız ekledim, çok hoşuma gitti. Hiç tanışmıyoruz. İlişkisi de yok. Nasıl ayarlayabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk.

Beyler ben okuldaki kızları denedim olmadı. Face'den ortak arkadaşlardan bir kız ekledim, çok hoşuma gitti. Hiç tanışmıyoruz. İlişkisi de yok. Nasıl ayarlayabilirim?

İlk sayfada yazdım zaten, konuşacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk.

Beyler ben okuldaki kızları denedim olmadı. Face'den ortak arkadaşlardan bir kız ekledim, çok hoşuma gitti. Hiç tanışmıyoruz. İlişkisi de yok. Nasıl ayarlayabilirim?

İlk sayfada yazdım zaten, konuşacaksın.

face diye arattım ama pek alakalı bir şey yoktu. Muhabbeti nasıl başlatırım ki ilk olarak ? Sen kimsin diye soracak ?
    İlk konuşma biraz sıkıntılı geçer benim ama sonra muhabbetim sarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajan Poğaça -- 26 Temmuz 2011; 21:27:13 >
  • onu bunu bırakta telden tanısma taktıklerı fln anlat en magdur durumumuz bu
  • Mesajım bulunsun , yararlı bilgiler...
  • Selam, naber? diyerek girerdim muhabbetlere senin durumunda olsaydım. Telden tanışmak mı? Yok öyle bir dünya. Zor bir şey zaten. Arkadaş ortamında tanışacaksın kızlarla. Artık telefon olayını yemiyorlar. Direk abazalığını belli ediyorsun çünkü, 1-0 önce başlıyor karşı taraf.
  • @Black_Ops Hocam sana benim durumu anlatmis miydim? Anlatmamissam yazarak anlatmam cok vakit olur vaktin oldugunda skype viber ya da normal telefondan anlatsam uyar mi sana?
  • Pm salladım
  • güzel konu
  • Merhaba,

Geçen gün Starbucks'ta çok güzel bir kız gördüm orada çalışan ama self servis olunca fazla konuşma imkanın da yok, nasıl tavlanabilir, neler yapılabilir arkadaşlar.
  • panpa hepsini teker teker yaptım suanda evli mutlu cocukluyuz sayende
  • BlackOps ben şu anda gece hayatı bayağı ilerlemiş bir tatil köyündeyim ve disko.ya giderken, sahilde dolaşırken vs. birlikte dolaşıp takılabilecegim kız gerekiyor. Gece çıkıyorum etrafta kızlar oluyor, ne yapmalıyım?
  • @fincankahve

Bildigin gibi butun is sende bitiyor. Kiz gunde kac kisiye kahve veriyodur zaten, o yuzden onun ilgisini cekecek farkli seyler yapman lazim, yoksa onun icin siradan bi musteri olabilirsin sende. Zaten kaybedecek biseyin yok, kahve alirken kizla tanismaya calis "selam, nasilsin" gibisinden laflarla cumleye gir, sonra kizin gozlerine, saclarina, yuzune fazla abarti olmadan iltifat et, kizin hosuna giderse kizin numarasini veya kendi numarani iste

@blackfir3

Oyle ortamlarin kizlarini tavlamasi kolaydir, begendigin bi kizin yanina git, direk tanis, biseyler ismarlayabilir miyim diyede bi bara falan gotur, takilin
  • @fincankahve

Çok zor. Ne yapabilirsin ki? İş çıkışı önü kesilmez yani.

@x_coool_x

Güldürdün

@blackfir3

Bunu hep söylerim, kızlarla arkadaş ortamında tanışılır. Kızlı erkekli olacak. Bunun haricinde diğer yöntemler inanılmaz zor. Sahilde oturan kız gruplarına yaklaşacaksın, elinde bira. Oturabilirmiyim diyeceksin. Bunu dene
  • Bugûn denerim ama bunun gibi bu ortamlar için tanışma yöntemleri yokmu?
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.