Şimdi Ara

KIZ TAVLAMA REHBERİ (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
130
Favori
190.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Size bugün yasadgm bi olayı anlatayım dostlar .. Amacım sadece testtir :)

Sevgilimle bulustum , evine braktm sonra yenibosnada metrobuse binecekken dedim bi airporta giriyim :)

Birde ne göreyim.
    Buz pateni yapan kızlar ;)

Yani giyimim iyidir , tip olarak bakılmayacak biri deigilm cok sukur.

Turkcell den ckarken paten sahasının yannda durdum kız hızla geldi benim tarafa cArptı. (kaymayı bilmio daha ) hemen cok mu zor ya kaymak dedim :) konuya giris . :)

Baktı uzun uzun gülümsedi .. Sonra işe koyldum fotolarni cektim uzaktan ama kesişiyoruz ve gülümsüyo!

Sonra yine yaklasnca dustgndeki cektgm fotolarını gosterdm videoyu gosterdim (iphone 4 faktörü tskler apple :D)

Kızla aramzda gecen konusma -

Ben: sana bisey soyleyebilirmyim.
    Kız: soyle tBi.
    Ben : cok tatlısın ve cok güzel gülüyosun.
    kız : hihiigihihih gulumseme :D

Trinkkkkk.......:::

İsim soyisim facebooktan ekle.

Anlayacagnz dostlar her zmn dusundgm gbi kzlar grrcekten zavallı yaratklar . Ben bir hayvan deigilm. Sevgilimi aldatamam o yuzden kızı eklemicem. Eger sevgilinz yok ve yakıniyosanz bu durumdan, liselilik yapmaya luzum yok hr zaman açk olun ve konusun inanın kazanan siz olursunuz.

Not : kız 18 li yaslardaydı. Esmer 1 65 1 70 boylarnda cok iyi fizikli bi kızdı.

İmladan oturu uzgunm telden yaziorum.

Selametle.

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Şimdi sınıftan bir kız arkadaşla aram çok iyi ve bu arkadaşımın tayfasında ki kızlar genelde güzel. Bende dedim tanıştırsana beni Şakayla karışık demiştim ama kız ciddiye aldı hergün yanıma başkasıyla geliyor BluePage bu xx nasılsın vs

Neyse efendim şimdi bir kızla daha tanıştırmıştı beni faceden ekledim felan kız çok güzel değil ama orta. Basket sahasına gidiyordum ki o kız arkadaşları gördüm hemen bağırdılar tabi "BluePage gelsene gel ♥" diyince kıramadım Neyse gittim oturdum felan muhabbetimde iyidir esprilerimde güldük felan işte bu gösterdiği kız geldi tam yanıma oturdu felan biraz konuştuk şakalaştık vs sanırım arkadaş kıza çıtlatmış bu durumu

olur mu dh (bundan önce 3 tane kız konusu açtım dh ye hiçbirinde verdiği tatikler işe yaramadı hep kendim oldum Bari bunda yarasın)

Öyle bi oturmayla bişe belli olmaz læ Ama var gibi bişeyler ben sezdim burdan hissettim, sen olayın üstüne git biraz bakalım olanları yaz o zaman yardımcı olalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FtnBttL

quote:

Şimdi sınıftan bir kız arkadaşla aram çok iyi ve bu arkadaşımın tayfasında ki kızlar genelde güzel. Bende dedim tanıştırsana beni Şakayla karışık demiştim ama kız ciddiye aldı hergün yanıma başkasıyla geliyor BluePage bu xx nasılsın vs

Neyse efendim şimdi bir kızla daha tanıştırmıştı beni faceden ekledim felan kız çok güzel değil ama orta. Basket sahasına gidiyordum ki o kız arkadaşları gördüm hemen bağırdılar tabi "BluePage gelsene gel ♥" diyince kıramadım Neyse gittim oturdum felan muhabbetimde iyidir esprilerimde güldük felan işte bu gösterdiği kız geldi tam yanıma oturdu felan biraz konuştuk şakalaştık vs sanırım arkadaş kıza çıtlatmış bu durumu

olur mu dh (bundan önce 3 tane kız konusu açtım dh ye hiçbirinde verdiği tatikler işe yaramadı hep kendim oldum Bari bunda yarasın)

Öyle bi oturmayla bişe belli olmaz læ Ama var gibi bişeyler ben sezdim burdan hissettim, sen olayın üstüne git biraz bakalım olanları yaz o zaman yardımcı olalım.

En azından üstüne gidilebilcek bir olay var hocam Merak etme çok acemi değilim biliyorum bir oturuşta bişeler olmaz olaylar gelişse malum önümüz yaz sınavlarda bitti okuldan çıkar gideriz biyerlere heralde

• Beyler kızla konuşmak istiyorum ama cevap yazmıyor ve bende sinir oluyorum.
    Dün ise güzel bir espiri yaptım seninh hatrına ders çalışmıyorum felan dedi.Bir öyle bir böyle...Ne öneriyorsunuz kızın konuşması için!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FtnBttL

quote:

En azından üstüne gidilebilcek bir olay var hocam Merak etme çok acemi değilim biliyorum bir oturuşta bişeler olmaz olaylar gelişse malum önümüz yaz sınavlarda bitti okuldan çıkar gideriz biyerlere heralde

Yardır o zaman şampiyon daha ne duruyorsun!

• quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan
    Size bugün yasadgm bi olayı anlatayım dostlar .. Amacım sadece testtir :)

Sevgilimle bulustum , evine braktm sonra yenibosnada metrobuse binecekken dedim bi airporta giriyim :)

Birde ne göreyim.
    Buz pateni yapan kızlar ;)

Yani giyimim iyidir , tip olarak bakılmayacak biri deigilm cok sukur.

Turkcell den ckarken paten sahasının yannda durdum kız hızla geldi benim tarafa cArptı. (kaymayı bilmio daha ) hemen cok mu zor ya kaymak dedim :) konuya giris . :)

Baktı uzun uzun gülümsedi .. Sonra işe koyldum fotolarni cektim uzaktan ama kesişiyoruz ve gülümsüyo!

Sonra yine yaklasnca dustgndeki cektgm fotolarını gosterdm videoyu gosterdim (iphone 4 faktörü tskler apple :D)

Kızla aramzda gecen konusma -

Ben: sana bisey soyleyebilirmyim.
    Kız: soyle tBi.
    Ben : cok tatlısın ve cok güzel gülüyosun.
    kız : hihiigihihih gulumseme :D

Trinkkkkk.......:::

İsim soyisim facebooktan ekle.

Anlayacagnz dostlar her zmn dusundgm gbi kzlar grrcekten zavallı yaratklar . Ben bir hayvan deigilm. Sevgilimi aldatamam o yuzden kızı eklemicem. Eger sevgilinz yok ve yakıniyosanz bu durumdan, liselilik yapmaya luzum yok hr zaman açk olun ve konusun inanın kazanan siz olursunuz.

Not : kız 18 li yaslardaydı. Esmer 1 65 1 70 boylarnda cok iyi fizikli bi kızdı.

İmladan oturu uzgunm telden yaziorum.

Selametle.

Amacım testti dostum .

• Beyler öncelikle Liseliyim ;
    Şimdi ben sınıftan bir zamanlar samimi olduğum bir kızdan hoşlanıyorum. Ama kızın samimi olduğumuz zamanla pek ilgisi kalmadı o zamanlar hiç talibi yoktu şimdi dolusuna var. Bide ben varım

Kız tabi talipler arttıkça havalara girdi tahmin ettiğiniz gibi. Benide hiç takmıyor artık, bi ara şakasına bunla çift takılıyoduk, zamanla benim için iş şakadan çıktı. Devam ettirdim ama onunda farkında olduğuna eminim. Şimdi onda ego tatmin etme dönemi başladı. Bende diyorumki, ben bunu zamanında çirkin bile buluyordum. Böyle bişeler yaşadıkça bide biraz güzelleştikçe başladığım şakasına çift takılma olayı gerçek oldu bende. Şimdi benim istediğim onunda başladığı bu ego tatmin oyununun sonunda onunda bana birşeyler hissetmesini sağlamak. Gerçekten yardıma ihtiyacım var. Durumu özetliyorum;

-Populer değilim aksine okulda kimden hoşlandıysam tavlayamadım. Normalde çıktığım kızlar var fakat okulda işler hep kötü gitti.
    -Esprili olmasına espriliyim ama kızdan hoşlandığımdan beri kasıyorum biraz. Çocukluk anısı falan dolusuna...
    -Okula giderken giyimime pek dikkat etmem sivildede sade takılırım. Kot / T-Shirt ikilisi mesela. [Birazda para meselesi tabi :( ]
    -Tip olarak idare eder bir tipim var, saçıma başıma biraz baksam giderim var.
    -Romantikliği yaparım sonuna kadar.
    -Serserilikle hiç işim olmaz. (Bunu belirtiyorum çünkü serserilikten kabadayılıktan hoşlanan kızlar çok)

// Kızda ortam kızı değil çok saf temiz bir kızdır ama son zamanlarda biraz açıldı.
    // Arkadaş ortamında el üstünde tutulduğu için burnu havadadır biraz
    // Birde güzel değildir. Sadece tatlıdır. Ve ahım şahım değildir. Sadece meslek lisesinde olduğu için öyle hissettirilmektedir :D

Arkadaşlar tüyolarınızı bekliyorum.
    Not : Okula bu gün son gidişimdi, okula giderkenki kısımla ilgili yapabileceğim bişey yok yani, sivildeyim bundan sonra, kızlada sivilde önceden tek tük belki görüşüyorduk ama şu aralar hiç görüşmüyoruz.

• Beyler kaybedenler kulübünü izledim bu nasıl bir film ya kendime güvenim geldi böyle bi garip hissettim Tavsiye ederim
  • Bir kıza kendinizi nasıl merak ettirebilirsiniz ? Yada bir kızı nasıl kıskandırabiliriz, kıskandırıncada kız komple elimizden kaçmasında Kudursun iyice değerimi anlamasını istiyorum Tecrübeli olanlar varmı bu konuda fikir verecek olan
  • Beyler bu aralar okuldan hoşlandığım bi kız var.Geçen hafta faceden eklemiştim o da kabul etmiş ama faceye haftada 1 kez giriyor galiba, ilişki durumunu da değiştirmiş yani şuan bi ilişkisi yok.Sizce beni farketmesini nasıl sağlarım.Kızla hiç ortak arkadaşımız da yok sizce nasıl bir yol izlemeliyim.Şimdiden ilgilen arkadaşlara teşekkürler
    Not: Kızla hiç muhabbetim yok lise sondayım, o da 3.sınıfa gidiyor
  • @black3454

Kızların kankalarına göre iş yapma, kızlar sinsidir birbirlerinin mutluluğunu istemeyen çok kız gördüm öyle.Ayrıca bi kızla gezdiğini görüp "OoooOOO çıkıyomusunuz ?, manita yapmışsın vayy ? " diyen tiplere tav oluyorum.Mümkünse çek köşeye uyar onları, her işini mahfederler.

@BluePage

Arkadaşın sana ortayı açmış , kale boş.Kafayı vurup gol atmak kalıyor geriye :D Ama sakın pat diye kucağına atlama.Ağırdan al olayı.Geri planda dur.Ama çokta geri planda durursan " Oha kendini bi bok sanıyo, çok kasıntı bu " derler ve kaybedersin.

@Diary Of a MadMan

O şekilde tanışılan kızla en fazla 1 hafta çıkılabilir.Tamam tanışma yöntemi iyi.Ama 1-0 yenik başlıyosun yani.

@Three Dimensions

6. maddeyi oku lütfen.

@zhny

İlk mesajı okuyun lütfen.Sorularınızın cevapları orda.

@Uri Boyka

Çevrımdışı takılıyodur belki :D Hiç online yakalayamıyormusun ?

• @Black_Ops
    Yok kardeş ben geçen hafta arkadaşlık isteği göndermiştim daha yeni kabul etmiş.Bi ara online oldu ama sonra hemen çevrimdışı oldu.Okula da staj gördüğüm için haftanın 2 günü gidiyorum arasıra gördüğüm oluyor.Sence kızın beni farketmesini sağlamak için ne yapmalıyım yada ona faceden mesaj atsam bir sorun olur mu?
  • Arkadaşlar size bi tavsiye; Lisede sevgili olmayın teklif etmeyin bırakın edecekse o kız etsin. Arkadaş olarak gidin zaten ha sevgili ha arkadaş fark yok lisede. Kız sizi seviyorsa kendisi söyler.
  • mERHABA kardeşlerim nasılsınız ne zamandır yoktum,blackl ops ne haber lam bi kız arkadaşım var kaşarın teki ama çok samimi değlim beni taş gibi bi kızla tanıştırdı,tanıştırdıgı kız bana para yedir yeter dedi direk yüzüme bende en az para yedirmeyle kızı götürmeyi düşünüyorum ben bişey demedim kız ded biraz bişey yediririm artık sarsmaz bana direk söylüyorlar çok uzatmazla saoolsunlar baya dürüstler
  • mesaj bulunsun
  • Arkadaşlar bişey daha söylüyeyim o yukarda yazdığım kaşar kızdan farklı bu namuslu temiz bi kız var onla beraberim şu an ve ciddiyiz diyebilirim black ops yukarda bi kardeşime yazmış kızların arkadaşlarına güvenme diye çook doğru beraber oldugm kızın bi arkadaışı var onlada görüştüm kız çok sıca ve samimi davranıyor bana ama benim kız ona beraber oldufuğumu söyleme bilmesin dedi bende neden diye sordum o ilişkimize pek sıcak bakmıyor boş ver kurcalama dedi bende tamam dedim ama gerçekten sevdiğim kızı takdir ettim etkilenmemiş bana benim kararım önemli ve ben senleyim bu konu kapanmıştır dedi,gerçekten gözüme girdi.

Yukarda anlattığım kıza gelince paranın gücü yaf görüyorsunuz bazı kızlar satılıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

@Diary Of a MadMan

O şekilde tanışılan kızla en fazla 1 hafta çıkılabilir.Tamam tanışma yöntemi iyi.Ama 1-0 yenik başlıyosun yani.

Hocam Her türlü gider ama :)

Yani Yapmak istesem yapardım ama sevgilim var. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

Arkadaşlar size bi tavsiye; Lisede sevgili olmayın teklif etmeyin bırakın edecekse o kız etsin. Arkadaş olarak gidin zaten ha sevgili ha arkadaş fark yok lisede. Kız sizi seviyorsa kendisi söyler.

arkadaşın sevgiliden farkı yok mu? Sen arkadaşlarınla yiyişiyormusun
  • @Uri Boyka

Valla dostum yapabileceğimiz tek şey kıza mesaj atmak kalıyor.Sen beni feysten ekle daha hızlı yardım ederim.

@Yasin Dayıoğlu

Usta şaka yapıyosun heralde ? Kızlar sevdiğini asla söylemez erkeklerin önünde diz çökmek gibi birşey zannediyorlar.Savaşta esir düşmek gibi birşey.Hayatta teklif etmezler.

@Utkuhan

Özlettin kendini abi iyiyim senden naber :D Ahahfasdgas kız resmen amacını belli etmiş usta :D Bana para yedir,Ömür boyu seninim oyş <3 Evet ama bazı kızlarlarda kankalarıyla çok sıkı pıkı oluyor.Bazen sırf kankaları sayesinde kızları ayarlayabilirsiniz.Bu değişkendir.

@BluePage

Güldürdün :D
  • Bir buçuk sene falan önce tanıştığım, ki tanışmadan önce de bir süre takip ettiğim bir kız vardı. Nasıl olduysa da tanışır tanışmaz çok iyi birer dost olduğumuzu düşünmüştü. Sonralarında kendisinden büyük biriyle çıkmaya başladı. Biz her gün sohbet muhabbet vs. derken geçen yaz sonu ben bu kıza karşılıklı yavşaşmalar sonucu açıldım. Aldığım cevap seni çok seviyorum ama asla birlikte olamayız vs. gibisindendi ve fark etmiştim ki evet, ben bi yerde s*çmıştım. Gerçi orayı hala bulamadım ama devamında yavaşça kızdan uzaklaştım. Hatta bi ara çok büyük atar koydum ve zorla da olsa bensizliğe dayanamadığını, her gece ağladığını ağzından aldım. Onun isteklerini de anlayamıyordum, düşündüklerini de. Gel gelelim kızın çıktığı çocukla olan ilişkisi 1 seneye vurmuştu. Tam artık yapılacak birşey olmadığını düşünmeye başlamıştım ki hiç beklemediğim bi anda mesaj attı, kötüyüm çok, bi gün buluşup içmeye gidelim şeklinde. Tabii bu fırsat kaçar mı? Tamam dedim ve birkaç hafta önce bu buluşmayı gerçekleştirdik. Sonuç olarak kız 1 senelik ilişkisini bitirdi. Aramızda konuşulmuş, resmiyete binmiş bir durum da yok. Temiz.

Ben bu kıza açılmadan hemen önce başka biriyle tanıştım bir aktivite sırasında ve bu kız da diğerinin çok yakın bir arkadaşıydı. Tanıştıktan, konuşmaya başladıktan 1-2 hafta sonra kız bana açıldı ve ben reddettim. Bu sırada o ilk bahsettiğim kız da aramızı yapmaya çalışıyordu. Yazdan içimde kalmış olucak ki, yeni tanıştığım kızdan çok da hoşlanmamama rağmen gittim, "böyle böyle hala aynı hissediyorsan denemekte sakınca görmüyorum" konuşması yaptım. Direk atladı zaten o da. 1 aylık bu kısa ilişki içerisinde birlikte olduğum kızla yukarda bahsettiğimin arası bozuldu. Zaten bir süre önce tekrar denemek ile ilgili mesajlar atmaya başladı bu kız. Cevabım net, hayır... Ama hala peşimde koşuşturuyor. Onun için de üzülmüyor değilim aslında, ama hak ediyor hatun milleti. Az çektirmediler :D

Biraz da şanslıyım galiba, kız meselelerinde tek bir başarısız girişimim oldu o da nazarlık hani. Gerçi şartlara bakarsak çok da normal. 3 haftalık programda Almanya'da, rusun tekine aşık olana hayat gerçekten zor.

Neyse sonuç olarak, benzer durumlarla karşılaşan olur da yardım isterse buralardayım. Ya da herhangi bir başka durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tisikkirlir Sipirmin -- 4 Haziran 2011; 12:58:37 >

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.