Şimdi Ara

Kız Meselesi Yardım Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler lise 3 deyim haberiniz olsun ergen falan diyip konuyuda kirletmezseniz teşekkürler

Beyler bu senenin başında okul açıldığı zaman bi arkadaşım sayesinde bi kızla tanışmıştım 1 hafta içinde çıkmaya başladık haftasonları hep birlikteyiz 1 buçuk ay sonra falan ben bunların evine gitmeye başladım ilk evine gittiğimde pek bişey yapmadık öpüşmekten ileri gitmedik 2. haftaya işi bitirdik bu ocak başına kadar devam etti haftasonları bazen hafta içi okuldan kaçıp bişeyler yapmaya gittik. Ocak ayında bi kızla tanıştım dünyalar tatlısı kısa boylu çok şeker bi kız o zaman tabi ilk kızla hala çıkmaya devam ediyoruz ama ben bu yeni kıza karşı inanılmaz şeyler hissetmeye başlıyorum ve orda anlıyorum ki ilk kızı sevmiyorum. Şimdi bu 2 aydır tanıdığım kızla buluşamıyoruz edemiyoruz yanak harici öpemiyorum ama çok seviyorum ama o beni sevdiğini hissettiremiyo bana sanki sevmiyo seni seviyorum diyo ama çok sahte. İlk kızda beni deli gibi seviyodu hala mesaj atar arada konuşuruz.

Tek mesajıma eskisi gibi olucağımızı biliyorum ama onada aşık falan değilim zevklerim için takılıyodum demekki seçim yapıcak olucaksanız hangisini seçersiniz 1. kız beni çok sever ben sevmem 2. kızıda ben çok severim o beni sevmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi bu 2 aydır tanıdığım kızla buluşamıyoruz edemiyoruz

Burdan sonrası kayıp

• 2.haftaya işi bitirdik ne la

• USA Online kullanıcısına yanıt
    Evlerine gitmeye basladiktan 2 hafta sonra

• lise3 .zaten ergen oluyosun konuyu daha fazla kirletmeden uzuyorum tmm
  • şaka mı bu

• 11.sinifim ergen değilim asdasddsa

• Nick konu uyumsuzlugu

• Ergen değilim demedim ergen yazip konuyu kirletmeyin dedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.