Şimdi Ara

Kız Konusu + Arkadaş İhaneti....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkdaşlar ünide gözüme kestirdiğim kız vardı ve adı fln fıstık öğrenmek istiyodum ve ciddi anlamda kardeşim dediğim yaklaşık 6 yıldır her bi haltı bereber yedğim arkdaşıma söyledim öğrensene fln diye daha öncedende yardımlarımız olmuştur birbirimize kızın olduğu grup da bnm arkdaşım 2 tane tanıdığı var samimi gitti konuştu öğrendi kızın adını fln aga dedi kızın adı bu fln fln tmm bizimde çarşamba dersimiz yok bnm arkdaşta çarşambalrı okula çıkar muhabbete neyse kantinde kimse yokmuş tanıdıgı arkadaşı ve bnm dediğm kız gelmiş masassına oturmuşlar baya 4,5 saat muhahbbet fln bnm kızı eklemiş faceden ordanda bi muhabbet devam ediyo arkadaşı çektim olm bn bakıyodum ona fln dedim eli çabuk tutsaydın dedi dedim adam değilsin kalleş herif şimdi konuşmuyorum ardaşla meraba meraba sizce nasıl bi yol izlemeliyim kız umrumda değil kardeşim dediğim adamın bana bunu yapması koyyoo.....

• Erdi sen misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıza tecavüz et

• fln ..
  • fln tmm bnm meraba

• Arkadasini bicakla.
    Kizi em.
    Sonra kantin masasina cik.
    Adream diye bagir.

Yada

Masayi bicakla.
    Arkadasini em.
    Kizin uzerine cik.
    Adream diye bagir.

Sen sec. Sana gore hangisi daha etkiliyse onu kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jucian -- 1 Aralık 2013; 0:43:14 >
  • Üniversiteye giden kişilere bi bakın ya. Tiksindim okurken .
  • fln fln tamamda harbi ciddi konu abi önerileriniz neler
  • Nasıl koyyoo....
  • Gerçekte de böyle konuşuyorsan arkadaşının yaptığı az kalmış
  • Kızlara arkadaşının ılık olduğunu söyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nieve -- 1 Aralık 2013; 0:46:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3_ok

Üniversiteye giden kişilere bi bakın ya. Tiksindim okurken .

sanırım sen boynunda kravat elinde deri çanta sanırsın tdk da müdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketek21 -- 1 Aralık 2013; 0:46:55 >
  • Noktalama işaretlerini kullansaydın keşke.

• ketek21 kullanıcısına yanıt
    Üniversiteye giden kişi dil kurallarını benimsemiştir o kadar YGS de Türkçe gördünüz. Neyse teşekkür ederim sayende öğrendim eğitim meğitim fark etmez bu ülkeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3_ok

Üniversiteye giden kişi dil kurallarını benimsemiştir o kadar YGS de Türkçe gördünüz. Neyse teşekkür ederim sayende öğrendim eğitim meğitim fark etmez bu ülkeye.

Sanirim yasca aramiz cok ve eger siz bu zamana kadar unilerde ve ortaogretim de ders ve egitim sisteminin duzgun guzel ve elverişli olduguna inaniyo iseniz siz bu sekilde inanmaya devam edin. Cvp lariniz için cok tesekkurler iyi geceler...

• ketek21 kullanıcısına yanıt
    Yaşça aramızın pek fazla olacağını zannetmiyorum. Yaşım 18 .

İyi geceler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.