Şimdi Ara

Kız Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle meraba geçtigimiz yaz memlekette akrabalarımın yanında gördüm bu kızı kuzenimin kuzeni oluyor ordayken pek konuşamadık hatta hiç bile denebilir kuzen yardımı ile biraz konuştuk numarasını falan istedim internetim yok dedi vermedi sadece whatssapp kullanıyormuş tamam dedim 2gün sonra tekrar hatırlattım kuzen yardımı ile yok dedi vermiyicekmiş dedi nedenini falan söylemedi o ara ben istanbula geri döndüm o hala ordaydı sonra dedi istanbula gelirken vericem numaramı tamam dedim yine vermedi gelince sonra kardeşinin facesinden konuştuk baya sonra annesi mesajlarımı görmüş sonra verdi numarasını ordan konuşalım dedi tabi ben bu arada sevgimden bahsetmiştim oda bilmem falan diyerek geçiştiriyordu 2aydan fazla oldu konuşmuşuzdur halada devam ediyor ama 2hafta önce bi çocukla çıkmaya başladı o beni seviyor bende onu diyor manitası konuşmamızı istemiyor ama o hala arkadaşça konuşabilirz diyor manitasına yalan söylerek 60a yakın fotografını atmıştır bana arada ufak jestler yapıyorum hoşuna gidiyor o dallama hiç bişey yapmıyormuş buna küfür etmiş biraz hakaret etmiş ama hala seviyorum diyor sizce ayrılmasını beklemelimiyim diyorum? çünkü zamana bırakalım falan diyorum bakıcaz artık falan diyor bana bi yol gösterin arkadaşlar şimdi bi hediye alıcam sihirli bardak

• Kaçan kovalanir gardaş düşme üstüne böyle hırbo ol biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

• bunu okuyan cennetliktir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazik sana girme kimsenin arasina

• En gıcık olduğum olay bırak hocam kızın peşini atma mesaj falan o sana atarsa senindir atmazsa hiç senin olmamıştır

• iyi hoş cevaplar teşekkür ederi hepinizede kızla zaten pek tanışmıyoruz neyine kaçıyımda kovalasın orasını anlamadım
  • Iphone 4s

• Cikar vur masaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence istiyor da iste pesinden bi kosman lazim 1-2 ay.Sende yapabilirsen onu senin olabilir

• Kızı emikleyeceksiz direkt sana gelir, ama yüksek ihtimalle diğer çocuk da emikliyordur. Kim fazla emiklerse o kapar kızı demedi deme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

Bence istiyor da iste pesinden bi kosman lazim 1-2 ay.Sende yapabilirsen onu senin olabilir

yapıyorum hocam oda farkında ilgimi fazlasıyla gösteriyorum çıktıgı çockun hiç biey yaptıgı yok sogutmaya ugraşıyorum ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Çetin

quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

Bence istiyor da iste pesinden bi kosman lazim 1-2 ay.Sende yapabilirsen onu senin olabilir

yapıyorum hocam oda farkında ilgimi fazlasıyla gösteriyorum çıktıgı çockun hiç biey yaptıgı yok sogutmaya ugraşıyorum ondan

kız arkadaş kalalım diyor böylesi daha kalıcı falan
  • Boş umutlar besleme o kız sana bakmaz seni ego tatmini için kullanıyor peşimden koşsun beni seven biri olsun diye bırak mesaj atma kendini kullandırma

• ya napacan kızı boş iş onlar hedef çiz ona yönel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.