Şimdi Ara

Kız içki içiyor ben içmiyorum bu ilişkide sorun olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
125
Cevap
0
Favori
5.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 64
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 35
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 12 Angry Men (35 mesaj) Millennium (5 mesaj) Whippoorwill (5 mesaj) kovadogs (4 mesaj) seksanddirt (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (65 mesaj) Mobil (30 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (24 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kız içki içiyor ben içmiyorum bu ilişkide sorun olur mu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1752 Mesaj

o kızdan hayır gelmez. uzak dur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

kıza eşlik etmek için bir bira ya da şarap içebilirsin nedir yani? ilk görüşmelerde içki içmiyorum diye sıyrılmanın hiçbir mantığı yok, 2 tane birayla bırak sarhoş olmayı farkı hissetmeyeceksin bile merak etme. alkolün tadını sevmiyorsan tatlı damağına uygun şarap bulabilirsin, meyve suyu tadında şaraplar bile var. ha ben inançlıyım içmem diyorsan da o zaman ne kendi zamanını ne de kızın zamanını çal, bu iş olmaz.

|
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    448 Mesaj

Davul bile dengi dengine dostum. Ya içeceksin ya da o insandan vazgeçeceksin. Kadın karşında şarap kadehi içecek sen su mu içeceksin. Sen kadın o erkek olsa tamam da. Bayan içki içerken erkeğin içmemesi çok garip bir durum. Ben kadın olsam sıkılırdım.

İşlemci: AMD Ryzen5 2600 / Anakart: ASUS TUF B450 PLUS GAMING / Bellek: Crucial Ballistix Sport LT Gray DDR4 (2X8)16GB 3000MHz CL15 / Soğutucu: COOLER MASTER HYPER TX3 EVO / Ekran Kartı: ASUS GeForce GTX1050 Ti OC DirectCU II GDDR5 4GB 128Bit DX12 / SSD: Kingston 120GB V300 / Sabit Disk: Seagate 3.5" 1TB Barracuda / Güç Kaynağı: HIGH POWER Element Smart 750WATT / DVD Yazıcı: SAMSUNG SH-224DB/RSBS 24X ± DOUBLE LAYER / Kasa: EVEREST RAMPAGE STORM W5 Monitör: Viewsonic VX2457 Klavye: Logitech G710 Mouse: A4 Tech Bloody V7MA Kulaklık: ASUS STRIX 2.0
  • Yarbay
    10424 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Anladım hocam. Üzüldüm yani biriyle evlenmek için ilişkiye başlarken içkinin bu kadar önemli bir detay olduğunu bilmiyordum. Yani kızı henüz tanımıyorum ama tek sorun içki olursa üzülürüm, çünkü çok saçma bir sebep.

|
    |
    ymy67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

The Storm is Coming
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.