Şimdi Ara

Kız deli gibi gt5 oynuyo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kız yaşına göre fazla gelişmiş. neyle beslemişler bunu ya.
  • o videoyu hazırlayan eleman o kız orda yarış yaparken kendini nasıl zaptetti acaba :D belki de o yarış bitemedi videodan sonra
  • kız premium beyler
  • bu adam satıcısı galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

kız premium beyler

• FORCE FEEDBACK DEDİKLERİ BU OLSA GEREK
  • İnsanlar Seviyor Sağlarını Sollarını Açıp, Sergilemeyi
  • Ayıp denen bir şey var beyler ne kadar ahlaksızsınız yahu bi kızdan tahrik olmamanız için illa her yerini mumya gibi sarıp mı videolara çeksinler? sizinde kızınız kardeşinis vs niz var bu yorumları onun için yapsalar kadir inanır gibi diklenirsiniz sapıtmayın edepli olun fanteziyi sizin gibi sapık ruhlu insanlara yapmalılar bence.Güzel kız hoş kız denir de yok adam satıcı galiba şöyle yaparım böyle yaparım gibi yorumlar forum üslubuna yakışmıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkyo
    Ayıp denen bir şey var beyler ne kadar ahlaksızsınız yahu bi kızdan tahrik olmamanız için illa her yerini mumya gibi sarıp mı videolara çeksinler? sizinde kızınız kardeşinis vs niz var bu yorumları onun için yapsalar kadir inanır gibi diklenirsiniz sapıtmayın edepli olun fanteziyi sizin gibi sapık ruhlu insanlara yapmalılar bence.Güzel kız hoş kız denir de yok adam satıcı galiba şöyle yaparım böyle yaparım gibi yorumlar forum üslubuna yakışmıyor .

O kızda oyle giyinmesin o zaman.

Benim kız kardeşim olsa oyle giyinse agzinı burnunu kırarım.
  • Kendi tercihi nasıl giyinmişse kendini ilgilendirir kalkıp fantezi yaparım diyemessin ayıplarsın eleştirirsin de sapıkça yorumlar yapmaya gerek yok iç dünyanız bizi ilgilendirmiyor 1. olduğu hakkında doğru dürüst yorum yok şöyle ederim böyle ederim muhabbetleri direk çoluk çocuk yada bayan kullanıcılar da okuyor bu konuları insan utanır biraz dingo nun ahırı değil burası saygın bir forum.
  • vay vay vay jeanlere bak
  • Beyler onu bunu bırakın Kız oyunu oynuyo ama ..
  • çok saçma yorumlar dolmuş bayanlar oynayamazmı ne alaka ? bir ara kız cihazın başından kalkıp dans felan mı ediyor diye düşündüm ama normal oynuyor! yani benmi farklı görüyorum bu erkek milleti başka bir şekilde mi görüyor çözemedim!

edit: kameraman fesat arkadaş! bi garip açılardan çekmiş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumi -- 5 Eylül 2012; 12:35:58 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.