Şimdi Ara

Kız arkadaşınızı havalimanından alır mısınız? Sonuçlandı!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
6.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aga ben sınavdan çıkıp beyazıttan sabihaya kız götürdüm bide uçakbiletini aldım kızdan ayrılmak koymadı bu 2 si çok koydu hala çıkmıyor içimden bıçak gibi saplı duruyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Esenboğa'ya saat 03:00 de kız arkadaşımı bıraktım. 1 hafta sonra ayrılık.

bence gidip almalısın.
  • Bunu düşünüyosan sevmiyosundur zaten kıza söyle bileti iptal etsin..

• Birbirinizi az görüyorsanız, birbirinize hasretseniz, zamanınız kısıtlıysa tek bir an bile ziyan olmamalı. Havaalanından merkeze gelirken geçecek zaman da dahil buna.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaybolursa illaki bi yardım eden çıkar ha iyi niyetli ha art niyetli :) al tabiki ne olmuş yan yana 1 saat daha fazla zaman geçirirsiniz . kız uçakla bilmem nerden geliyor seni gormek için sende neyin hesabını yapıyorsun anlamadım . armut ve ayı olayı aklıma geliyor nedense

• Gidip al öküzlük etme bence :)

İlk defa geliyormuş birde, ilk defa gelmese bile alman gerekir. Ülkenin hali ortada. İlk defa geldiği biryer de başına birşey gelse, allah korusun yine bi bomba patlatsalar için içini yemeyecek mi? Tüm hayatın keşkelerle geçerdi. Hadi onu geç, oralarda keko yok mu hiç ? Akşam saati uğraştırma kızı git al.

Ben normal arkadaşlarımı da bana geleceklerinde alıyorum, kız olsun erkek olsun. Hem seninki sevgilinmiş, düşünme hiç 20:40 ta orada ol sen.
  • aslında belkoaire binip gelecek evet ama yine de karşılaman daha iyi. Hatta azcık ince bir yanın varsa a4'e adını bastır ve bir kartona yapıştır, iş adamlarının karşılandığı gibi elinde onu tutarak karşıla. Mutlaka hoşuna gidecektir.

(denendi, çalışıyor.)
  • 3 gün sonra ayrılacağım biri için kendimi yormanın saçma olduğunu anladım ben. Ondan dolayı gitmem.

Sen git istersen. Ama saçma olduğunu sen de anlayacaksın. Bırak bozulsun. Havaalanına git gel ne ya nesin sen onun yaveri mi uşağı mı. Karşılayacaksın işte buldukça bunamasın.

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Kızın peşinden koşunca terkediyor.Koşmazsan da terkediyor. Ondan yorulmaya gerek yok yukarıda da yazdım.

Şimdiki kızlara adam gibi adamlık iyi gelmiyor.

• Sen almadin ya bu 3 sene sonra karsina cikar.

• Herseyi bir kenara birakip Ahlak kurallari acisindan bakarsak,ilk defa ankaraya geliyor saat aksamin 9 u ve bir bayan..sahsen 40 kat yabancim bile olsa gider havalimani kapisindan karsilardim..

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Herseyi bir kenara birakip Ahlak kurallari acisindan bakarsak,ilk defa ankaraya geliyor saat aksamin 9 u ve bir bayan..sahsen 40 kat yabancim bile olsa gider havalimani kapisindan karsilardim..

Tam bir erkek maşallah

• Lan ne adamlar var ya. Oyalama kızı ayrıl, umursamazlık hat safhada

• Cinsiyet ayrımı yapmadan insaniyet bazında konuyu ele alırsak ilk defa gelecek olan birisini karşılamak gerekir diye düşünüyorum.

• Sonra da diyorsunuz bu kızlar niye terkediyor bizi.... Şimdi bu kız terketmesin de ne yapsın söyle bana !

• Şuna bak.Kim olursa olsun almam diyor ya adam.Kalkmış gelmiş taaa başka diyarlardan senin için,sen de banene yeeaa az kazık yemedim bir yerime bugüne kadar ne halleri varsa yesinler diyorsun.O kazıkları yiyecek kadar aptal olmasaydın.Kime güvenip güvenmeyeceğini bilseydin.Zaten bunu diyebilen bir insanın karakteri de kazık atmaya ve yemeye müsaittir.Ne hale gelmişiz arkadaş ya.
  • Anlaşılan kızla cinsel birliktelik Yok bu açıdan Ömer kendini çok yormak istemiyor. Aslında biraz çaba bir üst levele geçersin. Bana komşum teyzem çocukları ile gelicek yol yordam bilmiyor arabamda Yok dedi lafı olmaz deyip bir günümü harcadım git gel 150 km.

• Havaalanına git. Kız arkadaşını karşıla dönüşte taksi ile evine bırak. Her nereye bırakıyorsan ev pansiyon otel öğrenci evi vs (detayı bilmiyorum) Kapıdan girdiğine emin ol bekle sonra taksi ile caddeye çık taksiden in minibüsle eve dön.

Ciddi düşünmüyorsan vaktini alma kızın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 23 Mart 2017; 8:48:27 >
  • Sen şimdiden mağlup başladın şaka şaka bu kızlara fazla yüz vermeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak biz turkuz kiz arkadas bizde namusdur tabiki gidiceksin, asil senin gitmen gerekirken sana gelen bir kizi karsilamaman hic yakisikalmaz. Al bi cicek git kardesim ne kaybedersin adam olursun cocuk olucagina...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.