Şimdi Ara

KIZ ARKADAŞIMIN DOĞUM GÜNÜ YAKLAŞIYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba sevgilimin doğum günü yaklaşıyor bende bir video hazırlamak istiyorum işte dünyanın farklı yerlerinden insanlar iyiki doğdun filan diye video atıyor ya sonra birleştirip hazırlıyorlar filan böyle bir şey düşünüyorum nasıl hazırlayabilirim 1 hazirana kadar vaktim var şimdiden teşekkürler daha yaratıcı fikri olan varsa seve seve okurum :D

• Benim sevecegim asik olacagim evlenmeye kadar gidecegim bir insan olursa eger ona yapmak istedigim seyi anlatmak istiyorum sana. Mesela gundelik hayatta yaptiklarini videoya al ornek olarak yemek yiyosun kamerayi ac seni boylede seviyorum de. Baska bi ornek vereyim mesela marketde alisveris yaparken kamerayi ac seni burdada seviyorum de. Ornekleri cogaltmak senin elinde hayal gucune bagli. Emin ol cok mutlu olur. Yorumunu bekliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir fikri senden duyuyorum kardeşim çok güzel ve sıradışı geldi bana ama başka fikirleri de beklemek istiyorum hemen karar vermeyelim yorumun icin Cok teşekkürler

• Video slayt yapma programları var nette. Google'dan happy birthday videoları bulup bunları birleştirip sonuna da bikaç güzel söz yazarak bi slayt hazırlayabilirsin.

Emek verilmiş bi hediyenin yerini hiçbişey tutmaz. Ama yine de videonun yanında, anısı olacak küçük de olsa birşey verirsen iyi olur.

• Evet bu da bir alternatif peki el emeğiyle başka ne tür hediyeler hazırlayabilirim şimdi gidip kıyafet filan alsam heyecanlı olmaz bu arada arkadaşım çikolata tarzı tatlı şeyleri pek yiyemiyor ve baya koyu galatasaraylı tekrar yorumlar için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: factotumbuk

Böyle bir fikri senden duyuyorum kardeşim çok güzel ve sıradışı geldi bana ama başka fikirleri de beklemek istiyorum hemen karar vermeyelim yorumun icin Cok teşekkürler

Ne dwmek kardesim benim her zaman

• eee başka fikri olan yok mu?
  • Bence video yerine ona elle tutulur bisey yal :D mesela bir kitap hazirla kitabin bi sayfasina onunla ilgili dusunceleriini obur sayfasina karikatur yap yasadiginiz anılarla ilgili sonrasında kitaba onun resmini baskilat kalin kapak seklinde .. nette hazir yapabilecegin yerler var..

• Kitap yazma veya hazırlama fikri çok güzel bencede aklıma geldi ama kitabı dolu dolu doldurmak önemli olan şöyle yapsak onun arkadaşlariyla konuşsam herkese birer sayfa ayirsam herkes onun hakkındaki fikrini yazsa filan sonra ben birşeyler yazsam filan nasıl olur acaba kitabı başka türlü nasıl doldurabilirim ?
    Önemseyip mesaj attığın için teşekkürler kardeşim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.